Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłam już to pytanko na wątek o szczepieniach, ale Was też podpytam ;)

Dziewczyny, słyszałam, ze można teraz zaszczepić dziecko przeciwko ospie wietrznej? Orientujecie się to jest jedna szczepionka na całe życie? Czy warto (któraś z Was szczepiła może swoje dziecko), czy lepiej jak dziecko przejdzie tą chorobę?

I jeszcze jedno pytanko, zaszczepiliśmy Maluszka na rotawirusy (pierwsza dawka była w 12. tygodniu, druga, ostatnia będzie w 18. tygodniu). Czy to na długo starcza? Czy trzeba odnawiać co jakiś czas szczepienie?

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Anulka
żadna nie daje 100%, gdyż one są na określone szczepy...a zawsze się może przypałętać jakiś mutant...jedno jest pewne, łagodniej się przechodzi, a ospę chyba lepiej przechorować, żeby nie dopadła jak sie ma 18 lat...wiem cos o tym :duren:

No właśnie też się zastanawiałam, bo mówi się, że choroby zakaźne najlepiej przejść (i to dzieciństwie by się przydało)... Teraz to tak bombardują tymi ulotkami itp. o szczepionkach, że człowiek już zamotany cały :Zakręcony: A każdy lekarz mówi inaczej :Zakręcony:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

O Jezu ale stonek naklepane :Śmiech:

Dzisiaj trochę pobalowaliśmy u moich rodziców :Niewiniątko: przyjechaliśmy do domu o 20. Szybka kąpiel i myślałam, że i spanko będzie szybkie, ale dupa zbita. Mały już prawe spał, a tu mój szanowny małż wrócił z piekarni ze świeżym chlebkiem i na całe gardło: Iza będziesz piętkę jadła? (bo ja to piętkowy stwór jestem, a jak już świeża jest to nie ma zmiłuj) no i po spaniu było :Rozgniewany:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...