Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Aniu wczoraj maiała w pupie 37.7 wiec lekki stan podgoraczkowy, nie wiem co o tym myslec bo w sumie jak tak pomysle to ostatnio troszke zaniedbalam podawanie jej herbatki ale wtedy skad ta temperatura, cholera ze tez czlowiek nie moze przez chwile nie miec zadnych zmartwien!

Asiu i Moniko
dziękuje, powodzenie sie przyda, bo gdyby lekarka skierowala na jakies badania to masakra, przeciez ja jutro jade do bydgoszczy mam egzamin, wiec musze, a moja mama nie bedzie wiedziala jak sie ruszyc po naszej przychodni, w dodatku gdyby nie daj boze nikolka byla chora to mama bedzie sie bala z nia zostac...
dobra nie bede sie martwic na zapas
A co kochane mamusie szyjuja na obiadek? ja myslalam o nalesnikach ale komu sie chce stac przy tej patelni????

Odnośnik do komentarza

MYSZKA_MIKI
ona jest całkowicie butelkowa dlatego 3 -4 razy dziennie dawałam jej herbatke, inaczej byproblem z kupkami, a czy Mikołaja coś wtedy bolało? bo Nikośka jest radosna i żywa jak zawsze, nie wygląda jakby coś jej bylo, powiedz mi jeszcze prosze , czy z tym sie lezy w szpitalu:Rozgniewany:

po Mikim też nic nie było widać, bo na początku to nie musi boleć. Ale nie nakręcaj się. sprawdź mocz po to by sie uspokoić. Jesli karmisz sztucznym mlekiem to trzeba dziecko poić. Może skoro zaniedbałaś to dlatego siusia mniej. Sama pomysl, jakbys miała nie pić cały dzień.

Odnośnik do komentarza

MYSZKA_MIKI
Aniu dziekuje ci za wszystkie inormacje, pobiore jej mocz, w pół godziny bedzie wynik wiec od razu pokaze go pani doktor, mam nadzieje ze to nic takiego.

to pewnie nic takiego, dziecko nie dostawało herbatek to i nie siusiało, ale sprawdź...po tym czy mocz ma odczyn zasadowy czy kwaśny juz będzie cos wiadomo...

Odnośnik do komentarza

radość serca
Anulka
Kiedyś trzeba zorganizować spotkanie Październiczek, tylko gdzie? Tak bardzo chciała bym Was poznać osobiście :Śmiech:
Proponuję Warszawę bo w samym sercu Polski prawie leży, no i stolica :Śmiech:

Łódź jest bardziej na środku :Oczko:
I co do spotkania to jestem ZA :)
Ja też jestem ZA. :Śmiech:
Ale proponuję półwysep. :Oczko: Wiecie świeże morskie powietrze,
plażą ... :Oczko:

http://img204.imageshack.us/img204/8126/glitteryourway9402c02ddw9.gif
http://images34.fotosik.pl/341/94e27b20b765562d.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/cdc49565f3.png

Odnośnik do komentarza

zancian
radość serca
Anulka
Kiedyś trzeba zorganizować spotkanie Październiczek, tylko gdzie? Tak bardzo chciała bym Was poznać osobiście :Śmiech:
Proponuję Warszawę bo w samym sercu Polski prawie leży, no i stolica :Śmiech:

Łódź jest bardziej na środku :Oczko:
I co do spotkania to jestem ZA :)
Ja też jestem ZA. :Śmiech:
Ale proponuję półwysep. :Oczko: Wiecie świeże morskie powietrze,
plażą ... :Oczko:

:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...