Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Anulka
Izabelin
My cały czas kąpiemy Małego we dwójkę, no chyba że małż ma dyżur.

a ja sama i chyba tak wolę...na spokojnie...

Jak mój chłop się na coś uprze to nie ma zmiłuj. Chociaż sama przyznam, że jak sama kapie to mi kręgosłup chce pęknąć :Padnięty: Młody waży swoje i coraz trudniej mi Go dźwigać :Męki:

Odnośnik do komentarza

Anulka
monika warszawska
o matko!!!!ja musialam schowac kamilowi wszystkie klocki bo pokazywal malemu....wkladajac oczywiscie mu do lozeczka

jedyny moment, kiedy mam 100% pewność, że nic Małej nie zrobi to jest moment, kiedy ŚPI:Padnięty:

No tak przy dwójce trzeba mieć oczy nawet w d... :Oczko:

Odnośnik do komentarza

http://cap09.caption.it/10/captionit142522I636D32.jpg

Anulka
Kurcze a tak w ogóle to manto się nalezy...Dzisiaj latałam i sprzatałam mieszkanie, czasu nie miałam zajrzec na forum..myslę sobie, wejdę wieczorkiem to będę miała co czytać i co widzę :gasp:JEDNA STRONKA :Rozgniewany:

Pewnie wszystkie się wzięły za sprzątanie i miały taką samą nadzieję jak Ty, że soooobie poczytają wieczorkiem :Oczko: Marysi odkurzacz seppuku popełnił, bo tak się ostro babka do sprzątania wzięła :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Anulka
Izabelin
My cały czas kąpiemy Małego we dwójkę, no chyba że małż ma dyżur.

a ja sama i chyba tak wolę...na spokojnie...

Jak mój chłop się na coś uprze to nie ma zmiłuj. Chociaż sama przyznam, że jak sama kapie to mi kręgosłup chce pęknąć :Padnięty: Młody waży swoje i coraz trudniej mi Go dźwigać :Męki:

Dlatego mam tzw. "foczkę" i mała sama na niej leży...

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Anulka
monika warszawska
o matko!!!!ja musialam schowac kamilowi wszystkie klocki bo pokazywal malemu....wkladajac oczywiscie mu do lozeczka

jedyny moment, kiedy mam 100% pewność, że nic Małej nie zrobi to jest moment, kiedy ŚPI:Padnięty:

No tak przy dwójce trzeba mieć oczy nawet w d... :Oczko:

powiedziałabym, że nawet jeszcze dalej :Oczko::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
http://cap09.caption.it/10/captionit142522I636D32.jpg

Anulka
Kurcze a tak w ogóle to manto się nalezy...Dzisiaj latałam i sprzatałam mieszkanie, czasu nie miałam zajrzec na forum..myslę sobie, wejdę wieczorkiem to będę miała co czytać i co widzę :gasp:JEDNA STRONKA :Rozgniewany:

Pewnie wszystkie się wzięły za sprzątanie i miały taką samą nadzieję jak Ty, że soooobie poczytają wieczorkiem :Oczko: Marysi odkurzacz seppuku popełnił, bo tak się ostro babka do sprzątania wzięła :Oczko:

:smieszne:

Odnośnik do komentarza

marik
u nas jest tak : malz kąpie dzieciaki ale ja wycieram smaruje ubieram itd nikosia :) kosie malz ubiera

Ja rozbieram Młodego, małż organizuje kąpiel. Później on trzyma ja myję, on wyciera ja smaruje i pakuję Młodego w śpiworek :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
marik
u nas jest tak : malz kąpie dzieciaki ale ja wycieram smaruje ubieram itd nikosia :) kosie malz ubiera

Ja rozbieram Młodego, małż organizuje kąpiel. Później on trzyma ja myję, on wyciera ja smaruje i pakuję Młodego w śpiworek :Śmiech:

kurcze jaka współpraca :Śmiech:
u nas jest tak, że Sebastian kapie się z Mikim i ubiera go w piżamkę a ja oporządzam Majusię ;)

Odnośnik do komentarza

Wreszcie dotarłam...

Sweetka dziękuję za rady, zrobię jak piszesz, bo myślę, ze to mi wyjdzie na dobre :)

Monia W cieszę się, że Cię uspokoiłam ws. Cezaretek, mnie lekarz dokładnie opowiedział, jak różnie z miesiączkowaniem jest przy tych pigułkach... U mnie np. nic nie ma, ani bólów na okres, ani żadnych plamek, krwawień, nic...

Anulka ja też kąpię Piotrusia sama (Luby zazwyczaj wieczorem w pracy), mam wanienkę Ona, świetnie się sprawdza, Piotruś leży w Niej sobie jak bonzo (same widziałyście na fotce mojego mafiosa hehe)... Jak jest Luby to do Niego nalezy naszykowanie wanienki i samej kąpieli i potem pomaga w ubieraniu Maluszka, myje Go ja. Na początku robiliśmy to wspólnie, ale chyba tak jest lepiej, na spokojniej, jak to Anulka napisała...

I kolejny dzień minął, bardzo szybko mija czas, dni pędzą jeden za drugim... Dziś była teściowa, potem kąpiel Piotrusia, kolacja, jakiś serial i tak minął dzionek. Jutro do południa chcę posprzątać domek, bo potem Luby idzie do pracy, a w sobotę wyjeżdża...

Chłopaki mi się już pospali (mam nadzieję, że Juniorek usnął na dobre), ja też zaraz idę spać, wcześniej może jeszcze pozmywam, sama nie wiem... Fajny film na TVN, właśnie się kończy...

Aha, bo miałam napisać, mam rozwaloną komórkę, więc w razie co niestety nie odbiorę smska, po niedzieli powinnam mieć już drugi aparat...

Dobrej Nocy :sen:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...