Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Jak dbacie o paznokcie?

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny, czy na co dzień malujecie paznokcie, czy tylko na okazje, czy chodzicie do kosmetyczki co jakiś czas właśnie na paznokcie, jakie wzory na paznokciach Wam się podobają, zapraszam do pisania!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja staram się mieć pomalowane paznokcie codziennie.
Nigdy nie chodziłam z tym po gabinetach, tylko sama maluję.
Na ogół na jeden kolor, a czasami jakoś je ozdobię.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w pracy nie mogę mieć pomalowanych paznokci, także zostaje tylko weekend.Ale teraz jestem na chorobowym , więc i mam czasu więcej dla moich paznokci.Teraz są pomalowane na jednolity, ale letni kolor ;) Aktualnie mam jasny fiolecik :) Raz w tygodniu robię sobie odżywkę i moczę sobie w niej paznokcie:) Oliwa z oliwek i sok z cytryny.

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kwiatuszek9876

Przeważnie sama maluje , tylko że moje paznokcie są do bani , bo szybko mi się łamią jak mam pomalowane , dlatego założyłam sobie hybrydowy i były super .
A teraz zaczełam używać regenerum na paznokcie i jest super :)))

A co myslicie o malowaniu paznokci dziewczynką małym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Helena

kwiatuszek9876

czemu nie:wink:

natomiast nie podobaja mi sie wymalowane paznokcie u malych chlopcwo,
jeszcze jak jest jeden,dwa,i jeszcze w jakims normalnym kolorze to luz:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Helena

ja ostatnio dosc czesto maluje paznokcie,
w wakacje krolowala mieta:wink: choc innyc kolorow tez uzywalam:usmiech:
teraz to najczesciej czarny albo musztardowy:wink:

wzorkow nie umiem:lol:

chcialam sobie zrobic dwukolorowe-z paseczkiem(ten od francuza) ale nciezko mi utrzymac dluzsze paznokcie-przeszkadaja mi troszke(wiem,wiem.... to kwestia przyzwyczajenia:wink:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj mam pomalowane na różowo , staram się co parę dni malować ;) bo codziennie to chyba bym nie dała rady :D
Planuję sobie tipsy zrobić, ale to za jakiś miesiąc ;)

Dziewczynkom malowanie paznokci? Jak moja zobaczy,że lakier wyciągam to od razu krzyczy,że chce, więc za bardzo wyboru zazwyczaj nie mam :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja różnie, czasem mam miesiące, że maluję co kilka dni, czasem przez dłuższy okres nakładam tylko bezbarwną odżywkę. Małej zdarza mi się malować, śmiesznie to wygląda, a w wakacje, jak nie chodzi do szkoły, to uważam, że może sobie poszaleć ze swoim wizerunkiem, hehehehe ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kwiatuszek9876

dużo widze dziewczynek takich 3, 4 letnich z pomalowanymi paznokciami i już zaczęłam się zastanawiać, czy są jakieś specjalne lakiery do paznokci dla takich małych dzieci i zmywacze, bo tych normalnych to raczej bym nie zastosowała u swojej córki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak się już przyzwyczaiłam do kolorowego lakieru na paznokciach, że bez niego czuję się jakby mi czegoś brakowało :)
Kolory przeróżne, unikam tylko czarnego, bo nie jest w moim stylu, reszta jak najbardziej.

Co do małych dziewczynek z wymalowanymi pazurkami, to rozczulają mnie :love:
Chłopców nie widziałam jeszcze z pełnym manicurem :) Mój wie, że lakier tylko dla dziewczynek, wiec już jakiś czas temu przestał nalegać, żeby mu malować :)

A wracając do pielęgnacji, to używam tylko kremu do skórek, a okresowo biorę tabletki doustne na włosy i paznokcie. Z reguły w jesieni, jak włosiska zaczynają się sypać trochę, to paznokcie korzystają przy okazji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Margeritka
kwiatuszek9876

dużo widze dziewczynek takich 3, 4 letnich z pomalowanymi paznokciami i już zaczęłam się zastanawiać, czy są jakieś specjalne lakiery do paznokci dla takich małych dzieci i zmywacze, bo tych normalnych to raczej bym nie zastosowała u swojej córki

Nie spotkałam się z jakimiś specjalnymi dla dzieci...
Chyba raczej te standardowe się stosuje.
Ja bym chyba aż takich obiekcji nie miała u paroletniej dziewczynki. Wiadomo nie bez przerwy, ale raz na jakiś czas czemu nie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daffodil
Margeritka
kwiatuszek9876

Nie spotkałam się z jakimiś specjalnymi dla dzieci...
Chyba raczej te standardowe się stosuje.
Ja bym chyba aż takich obiekcji nie miała u paroletniej dziewczynki. Wiadomo nie bez przerwy, ale raz na jakiś czas czemu nie :)

raz na jakis czas to ok:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się ostatnio paznokcie zaczeły łamać, jak złamał mi się jeden tak zaczeła cała reszta

Często maluję paznokcie lakierem teraz mam akurat bezbarwny bo kolor na takich króciutkich nie wygląda ładnie .

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bettyy
Mi się ostatnio paznokcie zaczeły łamać, jak złamał mi się jeden tak zaczeła cała reszta

Często maluję paznokcie lakierem teraz mam akurat bezbarwny bo kolor na takich króciutkich nie wygląda ładnie .

a włosy też Ci wpadają? moze skrzyp trzeba brać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Margeritka
Bettyy

a włosy też Ci wpadają? moze skrzyp trzeba brać...

No właśnie o tym samym miałam pisać :)
Mnie bardzo pomaga zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

madziuleczka1985
Moje na szczęście są naprawdę mocne, ale to głównie dzięki temu że maluję je lakierami termoutwardzalnymi, wiamomo płytka jest wtedy dodatkowo utwardzona więc nie mają się jak łamać :))))

A czy taki lakier nie niszczy płytki paznokcia?
Bo rozumiem, że mówimy o lakierze hybrydowym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daffodil tak chodzi o lakiery hybdydowe. Zestaw startowy sprawiłam sobie ponad roku temu teraz tylko dokupuje jakies lakiery na bieżąco i moja płytka się nie zniszczyła a wręcz przeciwnie w końcu mogę mieć długie paznokcie, bo wcześniej co coś porobiłam to mi się łamały, a teraz i w domu sprzątam i na sklepie i na działce często nawet bez rękawiczek coś robię a paznokcie się nie łamią. Ale to tylko moja opinia i odczucia bo słyszałam również sporo negatywnych opini, aczkolwiek jest dużo firm oferujących lakiery hybrydowe, niektore super tanie a nie wiadomo jak działają na płytkę. Niektóre kosmetyczki nie zmywają też lakierów zmywaczami dostosowanymi do danej marki bo są one dosyć drogie, słyszałam nawet o spiłowywaniu lakieru i inne historie. Ja robię sobie sama przynajmniej wiem że zrobię sobie dobrze i jestem zadowolona :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Madziuleczka ja sama nigdy nie robiłam, ale moja mama już od paru lat nakłada u kosmetyczki ten lakier na stopy na okres wakacyjny i po zmyciu tak średnio paznokcie wyglądają przez jakiś czas. A zmywa jakimś specjalnym zmywaczem z tego co pamiętam.
Ale plusy duże, bo nic nie odpryskuje, tylko raz na 3 tygodnie idzie uzupełnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jakimi lakierami robi dana kosmetyczka ja robię sobie Nail Harmony Gelish, dużo czytałam zanim cokolwiek zakupiłam i myślę że to trafny wybór, bo kolorów do wyboru jest sporo i efekt o wiele lepszy niż się spodziewałam. Wszystkim się podoba bo paznokcie błyszcza jak lustereczko, a szczególnie ładnie wygląda kolor czerwony. Robiłam paru koleżankom i teśćiowej i żadna tez nie zauwazyła zeby paznokcie były słabsze. Ważne żeby po zdjęciu lakieru płytkę ładnie wypolerować i nawilżyć to następnego dnia wg mnie paznokcie wyglądają jak gdyby nigdy nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sama już nie wiem, czy te odżywki do paznokci to rzeczywiście pomagają... mam mieszane uczucia. Myślę, że jednak najważniejsze jest odżywianie organizmu od środka. Bo jeśli będzie nam czegoś brakować, jakiś witamin, to żadne odżywki nie pomogą.

“If evolution is fact, why do mothers only have two hands?” - Milton Berle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...