Skocz do zawartości
Forum

Bol kregoslupa po znieczuleniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.drugie dziecko urodzilam prawie 3 miesiace temu porod byl trudny i ciezki mimo znieczulenia bolesny ale jakos w koncu udalo mi sie dojsc do jako takiej formy jednak martwi mnie jedna dolegliwosc.otoz od tego czasu mam dziwny bol w kregoslupie na tejze wlasnie wysokosci gdzie bylo wklucie.pamietam ze anestezjolog dwa razy "wbijal "mi sie w kregoslup bo za pierwszym razem mu nie wyszlo.i dokladnie w tymze mij=ejscu czuje bol przy odginaniu sie do tylu najbardziej ale i gdy schylam sie do przodu rowniez czuje klujacy bol dosc nieprzyjemny.nie sadze by byl to bol zwiazany z przeciazeniem w czasie ciazy bo pamietam jak to jest po pierwszej ciazy a ten jest specyficzny.i w zwiazku z tym mam pytanie:czy powinnam udac sie do lekarza na rehabilitacje czy to cos pomoze?a moze do anestezjologa badz do ortopedy?sama juz nie wiem co mam zrobic ginekolog powiedzial ze nie powinno juz bolec.a moze sama moge jakos cwiczyc?czy to moze glupi pomysl?z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Edyta! Myślę, że lekarz rehabilitacji może tu pomóc. Dobrze by było, gdyby pokierował cię na zabiegi fizykoterapeutyczne (zlecił coś przeciwbólowego lub/i rozluźniającego - nie chcę tu pisać o konkretnych zabiegach, bo jest ich mnóstwo. Lekarz powinien ci dobrać odpowiedni.), Natomiast co do ćwiczeń, to myslę, że też by ci się przydały, ale narazie sama nie ćwicz. Dobrze by było, gdyby terapeuta/fizjoterapeuta/rehabilitant cię najpierw obejrzał, zobaczył, jak wyglądają te plecy i dobrał odpowiednie dla ciebie ćwiczenia. Oczywiście lekarz rehabilitacji może (a nawet powinien) dać ci zlecenie również na ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...