Skocz do zawartości
Forum

Aborcja - dozwolona czy nie? Jeśli tak, to kiedy?


Gość kwiatek1976

Rekomendowane odpowiedzi

Martynaa
Długo się zastanawiałam na tym czy napisać coś tu czy nie..

Jeśli chodzi o aborcję, jestem przeciwna, jeśli chodzi o aborcje na życzenie, natomiast jestem za - jeśli chodzi o ciąże powstałą w skutek gwałtu.

Urodziłam mojego syna w wieku 16 lat, moje dziecko ma teraz 18msc, a ja z moim facetem jestem ponad 4 lata. Kiedy zaszłam w ciążę byłam z moim 2 lata, wiem co pomyślicie (szybko zaczęła) i w sumie macie racje szybko.. Pochodzę z dobrego domu, ojciec jest biznesman'em, pieniędzy w domu raczej nie brakowało.. Byłam dobrą uczennicą, byłam lubiana, obracałam się w dobrym, myślę, że jednak mądrym towarzystwie. Zawsze byłam w pewnym sensie dojrzalsza, moi znajomi byli starsi ode mnie, nie o dużo, ale jednak. No i przyszedł okres buntu.. W szkole dalej było ok, ale nie wiem dlaczego, nie wiem co ja miałam w głowie wtedy, ale zaczęłam robić wszystko na przekór.. Zdecydowałam się na współżycie z moim chłopakiem i owocem tego jest teraz Wiktor, mój syn. Były osoby, które skłaniały mnie do usunięcia ciąży, że sobie nie poradzę, że zrujnuje sobie życie - i teraz tym osobą z uśmiechem na ustach odpowiadam, że JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA !! Już miesiąc po jego narodzinach zdecydowaliśmy zamieszkać razem - w 3 - i tak jest dalej. Nauczyłam się gotować, dbać o dom, o rodzinę.. I nigdy nie zrozumiem żadnej dziewczyny, która powie mi, że usunęła ciąże, bo bała się, że nie podoła.. Ja podołałam, mimo, że nie umiałam gotować, prać, dbać o kogoś.. zawsze wszystko podstawiano mi "pod buzię", a jednak. Teraz radzimy sobie sami, i jestem dumna z tego, że jestem matką i wychowuje syna.

:brawo:

Martyna jestes wspaniala dziewczyna , kobieta, mama, czlowiekiem , brawo.
:Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

No to dodam tyle, że każdego dnia setki kobiet na świecie przechodzi poronienie naturalne. Będziemy je za to karać ??? Bo zabite zostało dziecko-płód ?

A w ogóle to myślę, że to miłosierny przecież Bóg karze za coś te złe kobiety i ich złe dzieci-płody i dlatego są poronienia. Prawda ? No bo jakoś inaczej to wyjaśnić ??? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Co odpowiecie na to co napisałem ???  To taki zaczepny temat, który pokazuje jednak hipokryzję pewną. Bóg tak chciał - dobre wytłumaczenie na wszystko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...