Skocz do zawartości
Forum

Kwiecień 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mamuśki !!!

Zrazy się duszą , T myje podłogę (wydawało sie ze wczoraj posprzatałam a dzisiaj jak osiadł ten pył od szlifowania to ....:36_2_21: )

Ja tez dzisiaj wyspana , zasnęłam po 24 i obudziłam się o 10 :D:D także nocka zaliczona , jedyne co nie mogę leżeć na lewym boku bo mnie okropnie boli aż piecze w okolicy żeber bo mała tam siedzi i jedynie na plecach lub prawym .

Kofiak ty nasz cyber przestępco :D:D super że wyspana !! powodzenia z gośćmi !! oby udało sie odpocząć ;):) A wczoraj naprawdę miałam mega lenia i nawet nie mialam wyrzutów :D

Clauwi pozytywnych wrażen z zoo ! już czekam na relacje :):)

Pbmarys dzięki za wiadomość od Eli , mam nadzieje ze ją pozdrowiłaś od nas wszystkich ;)

Dorcia no to dzisiaj lajtowo leniwa niedziela super :):) też miałam ochote na jajecznice ale że wstałam jak wstałam to trzeba było zaraz za obiad się wziąć ;) A słonka mogę Ci troche przesłać ! U nas wieje ale za to pięknie słonko świeci ;)
Pisałaś o jakiś drętwieniach palcy , mnie znowu łapią skurcze w palcach dłoni i stup ;/

Nastka
mówisz jedna ręka , to co nią robiłaś ?:D Ja już dawno nosze obrączke na łancuszku bo kurka mi nie puchną ręce ale jak w poprzedniej ciąży kostki nie teges ;/

W ogóle nigdy nie miałam nić przeciwko innym wyznaniom jak katolicyzm i nie mam do tej pory , nawet uwarzam że świadkowie jechowy mają dużo racji w swoich wyznaniach ale kurka jest godz 12.30 niedziela a oni przychodzą i T akurat umył podłogę przy wejściu wiec nie otworzył to kobieta weszła na podwórko najpierw pukała do Kacpra w okno tarasowe a później weszła tylnym wejściem :o_master: kutwa jak dla mnie to troche przesada , można było zostawić w skrzynce to co chciała nam przekazać a żyjemy w takich czasach ze jak bede chciała pogadać to numer czy coś znajde bez problemu chociaż by w internecie . nie wiem ale jakoś mnie to denerwuje szczególnie w niedzielę wgodzinach obiadowych ;/

Nic lecę konczyć obiad !!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

HELLO
I ja po urodzinach siostrzeńca, było nawet, nawet, gdyby nie to że druga siotra przyjechala z osranymi dzieciakami:nerw::nerw::nerw:
dzwoniła jeszcze dzien wczesniej ze dzieci juz zdrowe, niby wirus ale ze od czwartu nic,okaz zdrowia. a co sie okazało ze mały zacząl srac i ze ona mu jeszcze podaje nifuroksacyd, czyli jeszcze nie wyzdrowial:36_19_2::36_19_2::36_19_2:
mam nadzieje ze sie z jackiem nie posr.... za dzien lub dwa???????????????
a jak ryja darła ciągle na tego starszego 4-latka(chyba tak evra na nią działa!), bo ciągle łaził i marudził ze mu sie nudzi. trzeba było mu zabawki spakowa chociaż!albo z tatą zostawić!
a poza tym to z resztą fajnie sie gadało.
inka ja tez lubię czytać książki, ale nie takie jak TY;)

Kofiak
a widzis faktycznie nie pomyslałam o 29lutego:) Wirus-za dużo stron dla dorosłych przeglądałaś i pewnie dlatego:36_1_21: a tak na serio to nic fajnego, obys sie z nim uporała. nieszczescia ciagle cię trafiają, hm a nosisz jeszcze ten pierścionek od nieznajomego???
Aśka spacer udany. a jaka jest u Was pogoda?
Maryś dobrze wiedzięć co u ELI, ale gdzie Ty z nią kontakt złapałaś?
Aga ciekawa jestem wrażeń z cyrku?
Malagaaa a proszę i dzis dam głosy:)
Doris goście co oni wszystcy u Ciebie z tymi gośćmi? ja zdrówko?

http://www.suwaczki.com/tickers/j36regz228q4dpdu.png

http://s3.suwaczek.com/201303281662.png

Odnośnik do komentarza

Siemka
remont mnie wykańcza ;/ w dodatku wyobraźcie sobie że wczoraj wieczorem przylazła moja teściowa do nas, i nie było by w tym nic złego gdyby nie to że miała 39 stopni gorączki i taki katar że nie nadążała ze smarkaniem. Jaki tego efekt ? Leże ku..... i zdycham !!!!! Zabiję tą starą babe !!!!!!! Opierdzieliłam Michała że ma nie przychodzić do nas jak jak jest chora, Michał jej to przekazał ale chyba nie dotarło bo przylazła znowu dzisiaj, ale zamknęłam jej drzwi od mojego pokoju i schowałam się pod kołdrę :D
Agnieszka - zdawaj relację jak było w cyrku !!!!
Gosia - takie marudne dzieci to udręka i dla matki i dla gości, także współczuje :/
Natalia- zagłosowałam 3 razy :D

Odnośnik do komentarza

ja nie mogę :D :D :D że Wam tak wygodnie w tych krzakach siedzieć :D

niedziela minęła jak nie wiem co :) po obiadku spacerek i juz w drodze powrotnej brzuch mnie ciągnął, wiec chyba dłuższe spacerki też odpadaja :)

W ramach przypomnienia jutro mam wizytację z USG ;) zobaczę mojego grubaska :D

Wogole bardzo szczery kolega R. stwierdził dzisiaj, że sie zaokrągliłam :D no już mógł sobie darować ... przecież wiem i czuję się jak WAŃKA WSTAŃKA :D

http://www.suwaczki.com/tickers/oeuaebkmw2dc0gtw.png

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=47111

Odnośnik do komentarza

Malaga - wspolczuje "swiadkow" ja mam ciagłę nawracanie przez tel... moja tesciowa to zagozaly swiadek :/ masakra

Gosia - no troche nie fajnie z chorymi dziecmi jezdzic ... oby Was nie siegło !!

Doris - tesciowa SUPER poprostu ... co za nieodpowiedzialność :/

Nastka powodzonka na wizycie :) my w czwartek idziemy :)

cyrk - rewelacja, pokazy fajne adam zaczarowany siedzial nie marudzil hehe ale ponad 2 godz siedzenia na drewnianej waskiej laweczce bez oparcia z 20kg maluchem na kolanie :/ potem pojechalismy an chwile do media zeby rozejrzeć sie za płytą, potem zakupy w markecie i jak wrocilam nie bylam w stanie zrobić obiadu ;( leki i odpoczynek po 2 godz skurcze minely ... brzuch twardy nadal ale na szczescie skurcze ustały ...
,musze sie trzymac bo mam dosc intensywny ten tydzien i musze podolac ....

Odnośnik do komentarza

Nastka mi moja własna Mama dzisiaj powiedziała, że się wszędzie zaokrągliłam,"na dupci też" :hahaha: masakra :P
Ogólnie dzień przyjemny ale finisz do du...- boję się normalnie się boję co to będzie z nami, nic nie idzie ku lepszemu a wręcz przeciwnie. Więc póki co zostaje w krzakach trzymając kciuki za Twoje jutrzejsze USG :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

dorcia1989
clauwi- :36_11_20: dajcie jakiś młotek bo nie wytrzymię z kobietą! ;P

Nastka88
Dorcia mi chyba najbardziej w uda poszło i dupe :/ na cellulit na udach to juz patrzeć nie mogę :( załamać tylko się idzie :(

Clauwi .... pozwól , że nie skomentuję ....:36_2_12: jakbym tylko wiedziała gdzie R. trzyma młotek to z Dorcia byśmy Cię odwiedziły... w sumie wiem gdzie mam wałek do ciasta...

zaaaaa co ????

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQALhVIuxnefx32kf6d6S4vASVje2DPRS7XTKgS0ds1NBnJ0aIIRQ
http://mobini.pl/upload/files/128/746/774/940/247/956_shrek_2_puss.jpg

Odnośnik do komentarza

dorcia1989

Marys dziekujemy za info, mam nadzieje, ze przekazalas pozdrowienia rowniez od nas :) Tobie udanego dnia, a brat moglby czasem zabrac dzieciaki nie po to zebys mogla zrobic oboad czy sprzatac a spedzic czas z narzeczonym :D albo pospac jesli wolisz ;)

Dorcia Przekazałam :D pozdrowienia dla Eli ::):
A co do brata to On zapracowany jest a poza tym sami mają dwoje dzieci i kolejne jeszcze w drodze ::): wiec nie da rady tak czesto brac. Ale nawet dobrze ze wczoraj je wzieli bo w koncu oboje a szczegolnie S zatesknilismy za dzieciakami ::): i po prostu pomimo tej chwilowej ciszy w domu - naladowalismy sobie bateryjki , ale zaczelo Nam czegos brakowac :dzidzia_mis:

Gosia Napisałam do Eli po prostu :D wiec i czekalam czy odpisze czy nie ::): :dzidzia_mis:

Clauwi Podejzewam ze dziewczynom chodzi o ten cyrk :D i Adasia siedzącego u Ciebie na kolanach przez cały seans, a potem jeszcze te skurcze i cala reszta. Takze zamiast WYPOCZYWAC Kobieto !!!! To Ty szalejesz , na pełnych obrotach. :alajjj: :alajjj: Ja rozumiem, dom;dziecko i praca. Wiec odpoczynek wg zalecen lekarza troszkę taki złamany.. No nic miejmy nadzieje ze Twoj lekarz Nas nie podczytuje - abys i od Niego nie dostala lania ::):

Kofiak Jak Twoj wirusek w kompie?? Mam nadzieje ze lepiej, I nie zastosowałas tej opcji >>>:comp_ihate: :comp_ihate: <<< bo byłby kolejny nie zapowiedziany wydatek :aj:

A my tez prosimy o głos :D Link pojawi sie zaniedlugo nad moimi suwaczkami ::): :dzidzia_mis:

Odnośnik do komentarza

Agata kiedys tzn ponad 3 lata temu podobał mi się ten model wózka Baby merc s6 (teraz dodali ten plus.. Ale po co nie wiem?!)
NOWOŚĆ WÓZEK 2W1 BABY MERC S6plus

A teraz pewnie - gdybym nie miala wozka :D To w tym sie zakochałam :in_love: :36_3_8: i znajac mnie mialabym Go , no ale coz co za duzo to nie zdrowo :D Cena wydaje mi sie odpowiednia ::): , jak dla Nowego i jak na kolekcje z 2013r - no i te gratisy, ten model jest tez bez fotelika w sprzedazy. :D
3W1 ZESTAW BABY MERC ZIPY-Q +GRATIS ROŻEK i POMPKA

Widzialam ze z tej firmy mają jeszcze w sprzedazy łóżeczka, pościele i materace :D
Pokój dziecięcy - łóżeczka, pościele i materace :D

Odnośnik do komentarza

Cześć mamuśki !!

Ja dzisiaj otwieram dzień :D nie śpię już bo w końcu dzisiaj wizyta wiec trza się wcześniej oporządzać i Kacpra jeszcze do Tomka zawieźć wiec no chcąc nie chcąc wstać trzeba było ;)

Wczoraj po obiedzie pojechaliśmy najpierw do moich dziadków i rodziców , później do teściów i sie kutwa zrobiła 22 . Najlepiej bo teściowa z dziewczyną T brata zaczęły szykować kolację (bo poza nami był jeszcze T chrzestny z rodziną) no a ja mówie kicham nie idę bo już i tak miała dość siedzenia na fotelu pare godzin . ale czułam ze jest jakiś problem ale sobie mówie olać to :D za to po kolacji oczywiście syf na stole wszyscy poszli na papierosa a dziewczyna szwagra sru do góry do pokoju i kit . no wiec wzięłam sie za sprzatanie to nikt mi nie pomógł wyzmywałam garów po 10 osobach i kolacji i jak juz skonczyłam to ta zeszła z góry i jeszcze kubek do zlewu wsadziła ..... ja na prawde sie ciesze jak nie wiem ze juz sami jestesmy i sama sobie robie ...

P.s też dodałam wczoraj do podpisu link do głosowania na Kacperka ;) wiec prosze mamusie o głosiki ;)

Nastka powodzenia na wizycie !!! Na pewno wszystko ok i Jasio rośnie książkowo ;) o której wizyta ?:)

Kofiak i jak tam system ? cyber przestępco ?:D:D

Dorcia przykro mi że sprawy zamiast iść ku lepszemu się jeszcze komplikują ;/ oby jednak tak jak idzie wiosna tak słońce pojawiało sie u Was ! i wracaj szybko z tych krzaczorów :)

Clauwi kochana Ty chyba chcesz urodzić pierwsza ! ;) kochana oszczedzaj sie oszczedzaj !! Bo po tyłku !! A co do świadków to oni jako oni mi nie przeszkadzają ale jak można wejść komuś do domu ?! jak na moje troche przesada nie ;/

Nic lecę sie ubrać , zrobić jakieś śniadanie jeszcze muszę łóźko pościelić , a potem biorę się za budzenie mistrza i wio .

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Hej brzuchatki !!!
Ja w miare wyspana tylko cosik napitalają mnie lędźwia i to na tyle mocno, że rozmyslam czy oby nic mi znowu nie wyskoczyło, niby kość nie wystaje ale ten ból jest okropny, przydałby się sznurek coby dupe wspomógł we wstawaniu z wyrka :/ Wczorajszy dzionek minął w miare szybko, o 16-ej juz było po gościach posprzątane także luzik. Do mojego kompa szczerze mówiąc nie siadłam bo normalnie nie miałam do tego nerwów :/ I tak sie zastanawiam gdzie tego dziada załapałam bo najpierw ściągłam sobie program do PIT-ów, zrobiłam PIT-a, wkurzyłam się, bo nie wyszedł tak jakbym chciała a potem chciałam go wydrukować ale nie na swojej tylko na Darka drukarce i ściągnęłam sterowniki do tej jego drukarki, próbowałam ją zainstalować, nie udało mi się bo jakieś błędy wyskakiwały, wysłałam więc PIT-a Darkowi i on mi go druknął ze swojego lapka. Za jakieś pół godziny patrze na mojego kompa i co to kłerwa jest ??? No i oczom nie wierzyłam że to mnie spotkało :/ Hmm i teraz czy to wina programu PIT, czy tych sterowników czy Ci od komputerów coś mi w dysku przynieśli w gratisie ?
Wczoraj wieczorem znowu pogoniłam Darka coby spod wanny pająki wymiótł bo mu jego rosiczka przymiera, on tam zajrzał i stwierdził, że kratka nam się od wanny zapchała, w dodatku poprzedni właściciele tak zrobili to bez pojęcia, że dojścia do kratki żeby ją przepchać nie ma, trzebaby było wanne rozebrać :/ Poprostu super, ciekawe kiedy sąsiadka z dołu przybiegnie, że ją zalewam :/ Ale może wtedy powiem tak jak sąsiad marysi, że to z dołu ją ktoś zalał :D:D:D
Dobrze chociaż, że jest w domu Darka lapek to mam kontakt ze światem zewnętrznym...

gosia pytałas o pierścionek, owszem zakładam go bo mi się podoba :D

Nastka, Malaga powodzenia na wizycie !!! O której macie ?

Malaga u nas też chodzili z Jehowy w niedziele i mój ojciec raz zrobił wykład natrętnej babce :D Otworzył drzwi i się jej pyta: co z Pani za żona, matka, w niedziele o tej porze to Pani powinna obiad mężowi gotować, dziećmi się zająć a nie łazić po domach, obcych chłopów zagadywać, obcego chłopa sie Pani chce czy co ? Jak tak to ja sie poświęce ale to w tygodniu niech Pani zajrzy jak mojej kobity w domu nie ma :D my z mamą sikałysmy ze smiechu, więcej już nie przyszły :D Babka sama się wycofała bo ojcu jak się kataryna załączyła to szok :D

dorcia wyłaź zza krzarów bo Cie tam jeszcze co w kuper ugryzie i się narobi :D

clauwi widać, że Ci dooopa odżyła :D Myslę, że jakbyś się naprawde źle czuła to dałabyś sobie na wstrzymanie a jak jest dobrze to szalejesz na całe majty :D

Nabieram teraz weny żeby zabrać się znowu za naprawe kompa :D Musze jeszcze ręcznie policzyć PIT-a, licze na to, że się program w obliczeniach pomylił :D
Pogoda piękna za oknem, słoneczko świeci, może nawet na poczte wyskocze ;)

Miłego dnia !!!

Odnośnik do komentarza

Hej kofiak ! No widać nocka ok i wczorajszy dzien tez miło :) kutwa to was załatwił poprzedni właściciel z ta wanną ;) nie ma co ;)

Ja na szcześćie z PIT-em nie mam latania bo księgowa zrobi Teściowa wyśle czy tam ktoś zawiezie i wsio a jak coś bedzie źle to T ciotka pracuje w skarbówce to raz dwa przekaże ;)

Wizytę mam na 10 :D ale u mnie to tak ze za nim dotre na wizytę to musze mieć 2 godziny :hahaha: bo tu Kacpra zawieźć do przychodni mam 15 km a najpierw muszę isc w inne wejscie po wyniki potem do góry do poradni K tam najpierw do położnej i dopiero ;) no i musze jeszcze dzisiaj wskoczyć do szkoły odebrać formularz zapisów do przedszkola bo T jak to Tomcio mój zapomniał w piątek ;)

Wyobraźcie sobie ze jest 4 marca a ja nie dostałam jeszcze pieniędzy z Zus-u za luty ;/

Nic ja lecę się ubierać i ogarniać bo kutwa siedzę już godzinę i nic z tego nie wynikło :D do później mamuśki !!

wszystkim życze pięknego wiosennego słońca i optymizmu na cały dzień !

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Malaga wracając do Twojej wizyty u teściowej to Ty i tak jesteś wielka, że się za mycie garów wzięłaś, ja bym olała, ona Ci gary w domu myje ? Masz kobieto nerwy :D
Co do PIT-u to zrobienie go to dla mnie nic wielkiego, nie ma się gdzie pomylić ale że wyszedł nie po mojej myśli to naiwnie wierze, że program sie pomylił hehe
Oby kasiorka z ZUS-u szybko przyszła, przeca trzeba ją racjonalnie wydać :D O 10-ej zaciskam kciukasy !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...