Skocz do zawartości
Forum

Kobieta-inkubator...Wasze opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Olinka
Mam radę, skoro tak dom dziecka przepełniony to przygarnij do siebie malucha z DD, co?
Skoro tak się mądrzysz, przypominam wam dziewczyny, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, i nigdy nie wiecie jak wy byście się zachowały i postąpiły w danej sytuacji.
Więc darujcie sobie te wywody i zapraszam na brytyjskie forum celem zdobycia trochę wiedzy czym jest surogacja i zapoznanie się ze słowem "zrozumienie" i "empatia"

Odnośnik do komentarza

Ula rzeczywiście to trudny temat dlatego ja nie chcę sie tu wypowiadać i nie chcę też oceniać nikogo ale mogę powiedzieć że ja nie chciałabym zastanawiać się w życiu czy podjąć takie rozwiązanie i tak się ułożyło moje życie że na szczęście nie muszę.
Wydaje mi się tez ze na takie tematy może wypowiadać się ktoś kto się zetkną z tym problemem, ogólnie temat emocjonalnie trudny.

Odnośnik do komentarza

jest popyt to jest i podaż jestem jak najbardziej za gdybym musiała skorzystać i gdyby ktoś zaoferował mi pieniądze to tez urodziłabym to dziecko, bo nie byłoby to moje dziecko tylko pary, która jest w potrzebie

Odnośnik do komentarza

Nie wazne czy wyporzyczam macice czy nie,rosnie dzidzia we mnie i nie dalabym rady oddac dziecka nawet za duuuzo kasy. Rodzicow ktorzy pragna dziecka rozumiem ze chca "kupic te dziecko" do nich nie mozna miec pretensje.Bardziej mialabym pretensje do kraju ktory utrudnia adopcje dzieci. Znam przypadek gdzie babka z jakies kontroli nie przyjechala zobaczyc warunkow (przez co proces sie wydluzal)bo ja to powiedzieli"brak pieniedzy na dojazdy" teraz pytam sie co wazniejsze jest? szczerze jakbym pracowala w takim miejscu wsiadlabym w ten pie....ny autobus i bym zrobila to dla dobra dziecka ,zeby kolejne dziecko moglo znalesc normalny dom a nie tlumaczyla sie ze nie dali mi kasy na bilet. Troche empati....albo ja sie nie nadaje do takiej pracy.za duzo trzeba zalatwiac ,za duze maja wymagania zeby dostac dziecko. Mi nie przyznali praw do mojej siostry poniewaz 1600zl to za malo . Rozumiem ze larytasow nie bedzie miec ale za to rodzine czy to nie jest wazniejsze? Dlatego zamiast borykac sie z panstwem ludzie ida krotsza droga i wynajmuja surokratke. Wszytsko fajnie ale niestety ja nie oddalabym dziecka nie potrafilabym. Z reszta co powiedziec dziecku pozniej? kupilam cie, dla mnie nie pojetne a jesli bedzie chcialo dziecko odszukac matke biologiczna? wytlumaczymy ze wynajelismy tylko macice? oj nie wiem za ciezki temat:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

monika1709
Ale wole zeby oddala ta matka niz jakby miala je krzywdzic.

Moniko zgodzę się z Tobą. Lepiej oddać niż źle traktować, krzywdzić, lub co gorsza zabić by się dziecka pozbyć. Ja nigdy nie zrozumiem dlaczego matki porzucają swoje dzieci zaraz po urodzeniu na śmietnikach czy w krzakach, dlaczego je mordują i wkładają do beczek po kapustach, chowają te maleńkie ciała w piwnicach itp. Gdy słyszę o takich przypadkach w telewizji od razu staję się zwolenniczką publicznego wieszania na szubienicach. Rozumiem, że życie jest czasem bardzo ciężkie, że kobiety z różnych powodów nie radzą sobie z opieką nad dziećmi- bo jest jakaś choroba, skrajna bieda, mąż sadysta i alkoholik, ale -na Boga -po co zabijać? Można przecież oddać dziecko, są okienka życia, można zostawić w szpitalu, oddać do domu dziecka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...