Skocz do zawartości
Forum

Termin: Marzec 2013. Ktoś jeszcze?


Rekomendowane odpowiedzi

Aaneczka86
_Alfa_
Ech dziękuję :Kiss of love: Ale nie mam siły walczyć o tą Aurelkę :sofunny: Trudno, dam tak na drugie :D Poza tym jak wylezie to będzie wiadomo jak dać :D

Balony balony... Też myślałam, ale boję się, że zasraniec wejdzie w nocy i balon pęknie, my się obudzimy, ja urodzę a D na zawał zejdzie. Potem pies zje kota i tyle z nas zostanie.. Albo kot psa :sofunny:

Też się bałam, ale stwierdziłam, że to takie gdybanie.... zrobisz jak uważasz, nam to podpowiedziała zwierzęca pani psycholog.

Też o tym słyszałam, może nawet już tu kiedyś pisałaś. Ale wczoraj zwątpiłam, zobaczyłam wizję porodu w balonach :sofunny: Chyba, że na dzień wrzucać balony, na noc chować..

Odnośnik do komentarza

Cześć w nowym tygodniu!!

Boli mnie dzisiaj brzuch jak na @ :/ Noc całkiem fajnie przespałam, a poranek taki do duszy :/
Alfik, Auelkowałaś tyle czasu, nie ma co teraz wymyślać :P Aurelka to bardzo oryginalne imię, walcz babo, bo warto :)

Szukam właśnie nawilżacza. Strasznie suche mamy powietrze w domu. Na górze mamy takie małe pokoiki :( Latem gorąco tam, bo od dachu się nagrzewa, zimą gorąco, bo nie ma to powietrze miejsca, żeby się wymieszać :/

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxedf9hw70js141.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2rw0ynkn2.png

Odnośnik do komentarza

Aaneczka86
Alfik zauważyłam jak mąż dmuchał balony to już wtedy koty były zdezorientowane i bały się.

Mój to rudy pomocnik jest, można dmuchać, wiercić a on i tak siedzi przy Tobie :D

Maniulka mnie też coś boli, a skończyła mi się nospa, zaraz wychodzę to zakupię. I zielarski odwiedzę chyba :smile_jump:

Mam nadzieję, że ten Sorbifer mi pomaga, bo jak mam jeszcze coś brać na tą krew to oszaleję!! A biorę twardo dwie dziennie, brzuch mi bulgocze po nich jak normalnie kibel po Krecie :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Mój nawilżacz to kaloryfer na zero póki co, w tygodniu pojadę i kupię prawdziwy :sofunny: Aaa i jak Quixxsnę się chwilę przed snem to rzeczywiście jakby lepiej.. Uff!

Odnośnik do komentarza

Glitter
hehehe a mi się dzisiaj pies zsiurał w domu ;/ i rano sprzątanie kałuży ;/ nie wiem co mu tak czasem odwala... może też ma stresa przed porodem :36_2_39:

Jeeeju jak dobrze, że moja nam tak nie robi. Wczoraj stała pod balkonem i czekała to z nią poszliśmy, tak się siku chciało biduli.. Potem ściągnęła mi rękawiczkę z łapy i nawiała :lup: I weź tu goń krowę. D jak huknął to szybko wróciła, jeszcze zdziwiona o co chodzi :sofunny:

Ej a nie buczy Ci ten nawilżacz??

Odnośnik do komentarza

Maniulka
Alfik, ja też biorę 2 dziennie i zawsze mam hemoglobinkę lekko pod kreską:) Ale jest mały odchył i mnie gina nie męczy innymi tabsami:)

Za tydzień idę na badania, zobaczymy co się tam dzieje w krwi i moczu :) Musze zacząć drukować już wyniki, bo jak na razie to mam wszystko elektronicznie:/

Z tego co wiem hemo spada też przy niedoborze kwasu foliowego, stąd ja muszę 3x1 brać ten Folik. W Tardyferonie kwas był, tu nie ma, może popytaj czy nie powinnaś też kwasu brać??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...