Skocz do zawartości
Forum

Cieszy mnie dzisiaj...


Olinka

Rekomendowane odpowiedzi

Ulla, podejrzewam że on po prostu o tej 2 czy 3 był wyspany. W ciągu dnia ostatnio bardzo mało śpi, raz jest to 4o minut, raz półtorej godziny i to wszystko, a ma przecież dopiero 11,5 m-ca. Wieczorem jest tak padnięty że zasypia po 19-stej. W domu bym go nie kładła spać, ale przez ostatnie dni byliśmy na wyjazdach i zasypiał nam w samochodzie. A więc przypuszczam że po 7-9 przespanych godzinach czuje się już na tyle wypoczęty że się budzi i nie chce ponownie zasnąć, nawet przy cycusiu. My też próbujemy go uśpić, nosimy, tulimy, przy cycusiu usypiam i nic, uparty jest jak kozioł i spać nie będzie. Jak tak dalej pójdzie wykończymy się. Już dawniej spał źle, bo potrafił budzić się od 5 do 10 razy w ciągu nocy, ale teraz to jakaś tragedia.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, dziewczyny, przekażę mężowi Wasze życzenia.
Margeritko, to niedobrze że Twoje córeczki chore. Coś mi się kojarzy że nie tak dawno też coś je łapało.
Anaaa, dziewczynki łatwiej -podobno -radzą sobie z czytaniem więc Twoja córka pewnie w mig nauczy się płynnie czytać.
Mnie cieszy to że w końcu idę dziś zamówić firanki do salonu. O zmianie firanek myślałam już z pół roku, nie umiałam się na żadne zdecydować, ale w końcu wiem co bym chciała mieć w oknach.

Odnośnik do komentarza

adasaga -mąż w domu :) Urlop przedłużony ale nie wiadomo do kiedy Właściciel ,organizator tego festynu to można powiedzieć znajomy bo mój tata i mąż nie jedną rzecz u niego robili a to było parę lat temu Sam zaproponował nam że zrobi zdjęcie na pamiątkę Ale nie spodziewaliśmy się że nam podaruje
Tym bardziej się cieszę bo mamy naprawdę mało rodzinnych zdjęć mąż wciąż wyjeżdza A tu się udało ze już nawet i oprawione :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Monika, a dlaczego nic Cię nie cieszy? Masz jakieś zmartwienia? Od siebie mogę napisać, że czasem tak już jest że człowiek martwi się byle czym, kłóci z mężem, dzieci denerwują, nie docenia tego co ma. Ale na szczęście potem przychodzi chwila otrzeźwienia i człowiek docenia to co ma, że ma zdrowie, że w ogóle ma tego męża, że dzieci zdrowe i udane itd. Oczywiście zawsze mogłoby być lepiej ale trzeba cieszyć się każdą chwilą, każdym dniem jakby to był ostatni. Wiem że to brzmi jak banał, ale w kontekście śmierci tej młodej aktorki, Anny Przybylskiej, już tak nie jest, prawda? Nikt z nas nie wie ile życia mu pisane. Więc cieszmy się słońcem, deszczem, poranną mgłą, uśmiechem dziecka, tym, że mamy złotą polską jesień itd. :-)

Odnośnik do komentarza

Ciesze sie ze chcecie mnie pocieszyc :)

Nie cieszy mnie zycie bo wszystko sie chrzani nic mi sie nie uklada -doslownie nic, jedynie moj syn to jest cos co mi wyszlo w zyciu .
Staram sie spostrzegac plusy sytuacji jak juz zobacze promyk slonca to zaraz znow burza i tak w kolko. chcialabym odpoczac psychicznie tak przez chwile :P

Cieszy mnie ze moglam wam to powiedziec ....

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Adasaga3 na prawde nic mi nie idzie ,nie wyolbrzymiam na razie slonca nie ma sa promyki z ktorych staram sie cieszyc ale juz psychika mi siada:/
Ale nie o tym jest watek .Ten watek ma temat "cieszy mnie dzisiaj ":Pwiec trzeba tu pisac o cieszeniu sie a nie moich zalach . Ale dziekuje dziewczyny ,cieszy mnie ze jestescie przyjaznie nastawione do innych:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

cieszy to ciepło za oknem, prawdziwie letnia pogoda.
Cieszy to że mogę wyjść na kilka dluuugich godzin na dwór z dziećmi.
Cieszy mnie że moje dzieci są takie komunikatywne że potrafią się z każdym dzieckiem na placu zabaw dogadać, bez względu na wiek.
Cieszą mnie"hasełka" jakimi zarzuca mnie moje starsze dziecko, naprawdę nie wiem po kim ona taka mądra jest. :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...