Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
magdalena123xyz

Kreatywne prezenty dla dzieci

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrs elliot

Ja już przy drugim dziecku odkryłam ponadczasowość i walor edukacyjny zabawek sensorycznych. U nas królują książeczki i piłeczki z szeleszczącymi wystającymi elementami. Ostatnio sama nawet uszyłam książeczkę, może nie wyszła idealna, ale spod mojej ręki wyskoczyła - jestem dumna :) W sumie jeśli mnie się udało, to i każdej z was się uda :)
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mała Pi

u nas te dzieciaki które nie mają podobnych dostają klocki plus plus w prezencie, bo to bardzo kreatywna zabawka, w zestawie jest dołączona książeczka co można z nich zbudować ale też na youtubie jest wiele realizacji, ludzie z tych klocków odwzorowują nawet sławne obrazy np "Krzyk" więc i młodzieży może się to spodobać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika

Ja swojemu chrześniakowi kupiłam rowerek biegowy z toyz, śniegu nie ma więc może śmiało jeździć po dworze zamiast ciągle w domu siedzieć :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w domu obecnie przewagę mają klocki LEGO 🙂 Bawi się i córka i syn. Oczywiście mają inne zestawy ze względu na wiek i płeć, choć bywa i tak, że bawią się razem 😉 To jest słodki widok. Obiecałam im, że kupię każdemu po 1 nowy zestawie. 

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość janina43

Mój syn ostatnio wymyslil sobie ze chce statuetke dla najlepszego sportowca i do tego ksiazke i pilce noznej 

Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nimra

Ksiazka
jakis fajny ciuszek ( chociaż warto byoby to uzgodnić z mamą)
lalkę
ewentualnie klocki
Świetne są klocki z serii Lego Friends . Te ze zwierzakami. Na przyklad seria farma czy też seria u weterynarza.
Jest to zdecydowanie ulubiona zabawka mojej córki.

Dla starszych dzieci polecam natomiast ksiązki edukacyjne Książki takie bawią oraz jednocześnie uczą. 

Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sabrinka

Zależy ile dzieci mają lat 
Dla najmłodszych pociech jakąś zabawkę, najlepiej edukacyjną. Dla nieco starszych dzieci może jakaś gra, albo lepiej książka. Ja chcę zachęcić mojego chrześnika do czytania i wypatrzyłam mu bardzo fajną książeczkę Jaśki P. Arrou - Vignod'a, opowieść o przygodach kilku chłopców. A do tego można dokupić jakieś słodycze albo jeszcze lepiej owoce.  

Z drobniejszych prezentów polecam modelinę. Hey Clay ma zestawy modeliny w różnych wielkościach i dzieci z tego co wiem bardzo je lubią.  

Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...