Skocz do zawartości
Forum

co chcecie zmienic lub dodać w Parentingu ????


Małgosia

Rekomendowane odpowiedzi

To ja może szybko podsumuję dotychczasowe pomysły i ich status:


  1. Blogi dla użytkowników - będą, trwają prace, są na dość zaawansowanym etapie
  2. Tabele (siatki centylowe, podstawowe normy morfologii i badania moczu itd.) - będą, wymagają przygotowania
  3. Tabela z objawami chorób dziecięcych - Anulka przygotowała świetne opracowanie, wymaga odpowiedniego wrzucenia na stronę - będzie
  4. Suwaczki parentingowe - pomysł bardzo fajny, ale tak naprawdę, wymagający postawienia oddzielnego serwera, gdyby suwaczki zyskały popularność i były stosowane na innych forach. Do przemyślenia ponownie w przyszłości.
  5. Kalendarzyk małżeński - hmmm - tutaj chyba potrzebujemy więcej szczegółów, jak miałoby to działać :-)

Odnośnik do komentarza

ronia
A czy shoutbox albo mini czacik planujecie ?

Mamy nawet pełnowymiarowy chat tutaj http://parenting.pl/chat/flashchat.php ale na razie jakoś go nie promowaliśmy szczególnie, więc pewnie nikt o nim prawie nie wie.

Co do shoutboxa - jeżeli byłoby duże zainteresowanie tym tematem, to z technicznego punktu widzenia jest to dosyć prosta sprawa i możemy dodać taki mechanizm.

Odnośnik do komentarza

Myśle, że to bardziej coś kosztem czegoś, wiadomo jeśli rozmawiałybyśmy jedynie na czcie ruch na forum pewnie zmniejszyłby się i odwrotnie. Ale myśle, że jeśli czacik byłby dostępny to ktoś tam chętny do rozmów zawsze by się znalazł (np. ja :lol:) i nie trzeba by szukac nr gg itd. Pozatym byłam kiedyś na forum gdzie był fajny zwyczaj spotkac się na takim forum raz w tygodniu np w piątek wieczorkiem i tak sobie poplotkować. :)
Dziekuje za odpowiedź :D :Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

martusia9876
fajnie jeszcze jak by byla stronka w ktorej by byly wszystkie daty urodzin dzieci i mam zebysmy pamietaly i zlozyly zyczenia ( oczywiscie u mam nie musi bys rok urodzin :)

dokładnie- do takich wydarzeń fantastycznie przydaje się kalendarz parentingowy
zawsze w dziale Forum na dole widoczne są dane święta ;) czyt. urodziny, imieniny

zapraszamy zatem do używania Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl - Kalendarz

Odnośnik do komentarza

hmmm to może ja napisze co mi przeszkadza na forum parenting ale bez pomysłu na rozwiazanie bo sie nie znam na tym :-D. Niektóre zaczęte wątki są zbyt długie i mi jest sie ciężko wbić zeby porozmawiać. Maja po 100 stron raczej staram sie przejrzeć o czym była mowa wcześniej ale jak widzę kilkadziesiat stron to mi sie nie chce. Całe forum jest bardzo fajne i z chęcią tu zaglądam.

Odnośnik do komentarza

forum działa od zeszłego roku, od listopada...wszyscy Ci którzy w tym czasie zarejestrowali się u nas rozmawiają ze sobą...nawiązały się znajomości i przyjaźnie...piszemy o wszystkim złym i dobrym co nas spotyka...stąd ta ilość stron...na szczęście wszyscy są przyjaźnie nastawieni do "nowych" uzytkowników, więc nie widzę problemu by nie nadrabiać zaległych stron...wszyscy to zrozumieją...po prostu zacznij pisać a z czasem poznasz wszystkich i bedziesz mogła się udzielać :)
Życzę wytrwałości :36_3_16:

Odnośnik do komentarza

Happymama
A i jeszcze mi się przypomnialo ( sorki że zanudzam ;)) ale czy dział BAZAREK móglby być w formie listy wątków tak jak w innych dzialach a nie w formie aukcji???
Tak jakoś malo zachęca mnie ten dział a chciałam troszkę tam dać ogloszeń....????
Oczywiście daję temat do rozważań a nie żądam ;)

Zapewniam, że Marcin ustosunkuje się do twojej propozycji :Śmiech::Śmiech::Śmiech:
trzeba się tylko uzbroic w cierpliwość bo o tej godzinie pewnie słodko śpi :Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...