Skocz do zawartości
Forum

Krzesełko do karmienia


Rekomendowane odpowiedzi

my mamy tego typu co ewelina pokazuje. największym minusem to , ze jest to dla dziecka które już siedzi i nie ma pasów. Kalina zaczęła nam dość szybko siadać, bo na posiłki z bujaczka leżaczka przesiedliśmy się do krzesełka jak miała 5 miesięcy, dokupiliśmy tylko szeleczki.

Odnośnik do komentarza

My mieliśmy jakieś z Allegro (nazwy nie pamiętam) z takich w miarę standardowych ze ściąganym stoliczkiem, regulowanym odchyleniem oparcia i pasami, chyba 5-cio punktowymi. Sprawdzało się bardzo dobrze, bo było łatwe do czyszczenia i bezpieczne dla dziecka.
U moich rodziców Kuba korzystał z takiego drewnianego jeszcze po mnie (stare jak świat :hahaha:), które można przerobić na stoliczek do rysowania. Musieliśmy szelki dokupić, bo wstawał i fikał w nim. Moim zdaniem dużo mniej wygodne niż takie jak mieliśmy w domu, ale raz na jakiś czas wystarczało. No i na pewno nadaje się jedynie dla dziecka siedzącego już samodzielnie. W takim z rozkładanym oparciem mniejszego malucha można już posadzić.

Odnośnik do komentarza

Wybrałam krzesełko BabyOno z uwagi na to, że dopuszczalna maksymalna waga dziecka to 20 kg, a przy większości krzesełek innych firm to 15 kg (lub podają 36 miesięcy, co jak ustalałam równa się dla producentów 15 kg). Wahałam się jeszcze między Fisher Price i Chicco Polly, ale BabyOno cenowo zwyciężyło. Używamy tego krzesełka od 3 miesięcy i jestem zadowolona. Wprawdzie jest ciężkie, ale u mnie stoi w jednym miejscu, więc nie ma to znaczenia. Odpowiada mi regulacja wysokości i pozycji. Bardzo praktyczny jest koszyk na dole, trzymam tam śliniaki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...