Skocz do zawartości
Forum

Baby Design Travel czy Chicco Multiway?


Rekomendowane odpowiedzi

Siwa jakieś 2 lata temu napaliłam sie strasznie na Chicco Multiway ... no nie wyobrażałam sobie innego wózka dla synka ... kupiliśmy i ?? i po 2 dniach zrobiłam zwrot bo nie przypasował nam, strasznie długi więc po złożeniu nie mieścił nam sie do bagażnika mniejszego auta a do Sharana wchodził na całą szerokość, Nikosiowi też nie było chyba zbyt wygodnie, kolebał nam się na boki ...
oddaliśmy go i wymieniliśmy na Espiro Magic 4 i to był super wybór i polecam bardzo mocno ten wózek :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Trochę już po dłuższej przerwie,ale chciałam dokładnie sprawdzić jak Espiro Magic się sprawuje.
Tak więc polecam szczerze.Jak dla mnie rewelacja.Dużo spacerujemy i jest naprawdę mega wygodny.Ma spore siedzisko,super amortyzację,spory jak na spacerówkę kosz (może i mało dostępny ale dla mnie to akurat nie problem),no i jest naprawde mały po złożeniu.
My często robimy wycieczki w góry więc zarówno jego gabaryty po złożeniu jak i amortyzacja jest dla nas ważna.
Jest swietny!!! :D

]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...