Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Todinka pomysly mojej corki tez mnie przerastaja ostatnio ;)

dzisiaj zrobila siku do nocnika.. ja karmilam wiec nie moglam tego wylac od razu .. wiec ta wziela teletubisie i wsadzila do tych sikow mowiac im ze maja sie wysikac... potem wycierala im pupy..

wczoraj albo przedwczoraj juz nie pamietam ;) ubrala sie wg wlasnego gustu.. wsadzila tubiski do wozka i stwierdzila ze idzie na spacer... pokaze Wam za chwile efekt (czesc w suwaczku widac)

Odnośnik do komentarza

Karola oby sie Szymkowi poprawiło i żadne badania nie były potrzebne.
Todinka piękny makijaż Kamilki. Marysia jak się dorwie do długopisu, to też maluje sobie po buzi, nawet przed lustrem staje :Śmiech:
Starletka piekan dama :Śmiech: ma Natalka pomysły :Szok: Ja muszę pilnować, by deska zawsze była zamknięta, bo Tosia juz nie jedną maskotkę wysadzała :Oczko: Ewentualnie mogą zrobić siusiu w kuwecie kota :Śmiech::Szok:
Ann spokojnej nocy.
Freya :Smutny: sił kochana

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Starletka czego chcesz? Dziecko ci się samo na spacer ubrało:Śmiech::Śmiech:
Oby Dominiczkowi szybciutko pezszło
Freya sił an ten samotny czas
Todinka ja bym więcej z Ann nie gadała jakby mi takie rzeczy robiła:Oczko::Śmiech:
Renia Ann u mnie też Gabi zazwyczaj ok 20 w łóżku ale nie ma tragedii jak np. mamy gości i kładzie się o 21
Dziś o 17 miała strasny kryzys ale przetrwałyśmy go i o 20.30 poszła lulu.

Karola zdrówka dla Szymonka
Siula ładnie ci synuś rośnie

O i to koniec tego co zapamiętałam

Moje Słoneczka
http://suwaczki.maluchy.pl/li-5682.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59231.png

Odnośnik do komentarza

natka
Najgorsze jest że utraciłam poczucie bezpieczeństwa. Że zawsze jak wychodzimy wszyscy z domu to boję się co zastanę po powrocie. A z tego co napisali to facet obrabiał mieszkania bez żadnego wybierania do 6 piętra nawet. Laził po balkonach, dostawał się przez okna. Pracował kiedys w fabryce okien i potrafił je otworzyć z zewnątrz za pomoca specjalnego narzędzia. Jak okno się nie poddawało to wybijał szyby. U mnie na osiedlu obrobił 53 mieszkania ( w ostatnim czasie). i jak tu czuć się bezpiecznie. To nawet nie chodzi o wartościowe rzeczy, choć te które są np prezentami to szkoda bo to wspomnienia i emocje, reszte odda ubezpieczalnia. Chodzi o wrażenie... ktoś grzebał w moich rzeczach...

Ja tak miałam kilka razy w życiu, że przez włamania długo bałam się potem sama wracać do mieszkania i zawsze czekałam na kogoś z domowników :(

Odnośnik do komentarza

Karola – mam nadzieję, że Szymusiowi się poprawi ze zdrówkiem.

Starletka – może Twój brat znajdzie taką żonę co go nauczy mieć dobre serce i pomagać ;)

Ann – jesteś bardzo dzielna, bo przecież Twoje Trzecie Dziecko też jest wymagające a masz na wszystko czas :)
Ale trafiłaś z prezentem :)

Siula – nieciekawie ze szczepionkami, ale jak nie było efektów ubocznych tuż po szczepieniu to chyba by teraz nie wyszły, ojć.
Nie wiem co z drzazgą, ja bym chyba na silę wyciągała pęsetą albo z pomocą igły, sama nie wiem :Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Nuchna - kiedyś musiał być pierwszy malunek ścienny :Oczko:. U nas malunków na ścianach jeszcze nie było, bo jak u Ann i Renii, zabawa kredkami, pisakami pod ścisłą kontrolą. Choć raz mi się nie udało i Adaś ołówkiem pomaział wewnętrzną stronę drzwiczek. Ale skąd miał akurat taki pomysł to nie wiem :Niespodzianka:

Neta - fajny prezencik dostał Arturek od Babci:)

Starletka – oby to nie przez wirus były te kupki, biedny Dominiś, jeszcze te wymioty, oby do jutra było ok!

Tasik - miłego wieczoru ;)

Trusia – a jak Twoje samopoczucie? Bo ostatnio coś było nie halo.

Megan – naciesz się Ł ;)

Todi – w kim jesteś zakochana? ;)

Odnośnik do komentarza

Karola oby Szymkowi sie poprawiło.
Freya sił zycze!
Starletka moja Jagódka tez miewa takie pomysly, na szczescie nie siusia juz do nocniczka:Oczko: A swoja droga Twoj brat to swinka:(.
Ann spokojnej nocy.
Todinka super makijaz, tez gdzies mam podobne zdjecie, jak znajde to wstawie.
Neta zwykle Jagodce bardzo podoba sie w przedszkolu, ale dzisiaj miala humorek na NIE i przez caly czas zamiast sie bawic siedziala przyklejona do mamy:(.

http://lbyf.lilypie.com/4lCr.png
http://lb2f.lilypie.com/DDTrp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...