Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

cześć
wszystkiego najlepszego Szymonku z okazji 11miesięcznicy
Reniu super ze lepiej . A co znaczy tajemnicze bliam?
zdjęciaz roczku szymonka - z dwuch tygodni, pierwszy torcik tylko ja i dzieci , nastepny to my i goście szymiego i prawdziwy torcik :) bylismy w kosciele potem obiadek ,tort i wyjjechalismy w plener aby pogrilować i się pobawić na podwórku
Message - Galeria zdjęć Parenting.pl

Szymonek http://www.suwaczek.pl/cache/8eab0ec0af.png
Miłoszek http://www.suwaczek.pl/cache/5994c3f2c9.png

Odnośnik do komentarza

Hej.
Umieram.... Maciek nie spał prawie całą noc, budził się dosłownie co 15 minut. Chyba zęby mu dają w kość bo gmerał w buzi.... ja wstałam z mega bolącym gardłem, bolącą głową, do tego wspaniały ból wszystkich kości.... Świetnie. Nie muszę chyba dodawać że jestem sama z chłopakami więc po prostu ryczeć mi się chce bo nie mam siły ruszyć palcem a co dopiero zajmować się dwójką dzieci.... do tego w cycach pusto a nie mogę Maćkowi dać mleka sztucznego bo musi być na razie na diecie póki ma tą biegunkę..... i co ja mam mu dać? smutek kurde jeszcze teraz doszły dreszcze, super czyli doszła gorączka... smutek
Dobijcie mnie....

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

zdrówka serena i sił
a ja mam już piekne nocki. Szymi spi bez pobudek juz ponad tydzień. Jak skończył rok to postanowiłam ,ze kończe karmienie nocne , dwie noce miałam całe w plecy, bo płakał ale ja nieugięcie nie dałam mleczka w 3i 4 noc przebudził sie tylko dwa razy usiadł coś pomruczał i połozył sie dalej spać i juz od tego czasu nie budzi sie.

Szymonek http://www.suwaczek.pl/cache/8eab0ec0af.png
Miłoszek http://www.suwaczek.pl/cache/5994c3f2c9.png

Odnośnik do komentarza

GRoszko super zdjęcia :) Fajny Jubilat, a Miłosz taki duży, a ja w głowie ma cały czas zdjecie Miłosza-ślimaczka :)
Ann zgadza się, bliam to samochód, ale zauważyłam, że oznacza też inne pojazdy: rower, wózek.
Serena współczuję, jeszcze wczoraj rano czułam się podobnie. Zaaplikowałam sobie Ibubrom, Orofar. Wieczorem gorączka 38,5 i ból w stawach i mięśniach, aspiryna na noc pomogła. Spróbuj, mam nadzieję, że i Tobie pomoże. Opieka nad dwójką małych dzieci będąc chorym to koszmar, ale minie. Dużo sił i zdrowia.
Groszko super z nockami. Świetna zabawa :)

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Wczoraj byliśmy u pediatry, no i Maciuś ma 11 kg, 73 cm wzrostu (w rozkroku ;)), 45 cm główka, 50 cm klatka piersiowa.
Na Nutramigenie będzie do ostatniej paczki, a potem przechodzi na Bebilon Pepti. Ma go pić przez miesiąc (on też nie ma białka krowiego ale jest mniej wyjałowiony od Nutramigenu). Jak będzie ok to dopiero przejdziemy na mleko HA. Serki i jogurty już je więc skaza już chyba pożegnana :)

Serdeczności dla Szymcia na ostatnią miesięcznicę :Całus:

Renia – czekam na fotki zza wschodniej granicy :)
Super, że nic Cię nie rozkłada.

Ania – fajnie z remontem. Kuchnie przebijacie do przedpokoju?

Ann – a na jakie zdjęcia czeka koleżanka, bo z roczku już wklejałam ;)
Śliczne wspomnienie :)

Dreadka – fajnie, że zajrzałaś :). Gdzie będziesz pracować?
Powodzenia z nowym życiem w nowym mieście.

GRoszko - fajne fotki :)
U mnie też Maciuś zapowiada się na mniejszego od Adasia. Ale to tak na ten moment. Nie wiadomo co będzie za rok ;)

Serena – współczuję Ci ciężkiej nocy i teraz dzień nie zapowiada się lepiej. Zdrówka i sił dla Ciebie! :Całus:

Ita – mnie w taki upał nie chce się myśleć o obiedzie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny myślicie że mogę podać Maćkowi kaszkę? Kurde, ale to niby z mlekiem.... zresztą on nie bardzo lubi kaszki, ale może jak będzie głodny to zje. A może kanapeczkę? Bo chlebuś już je... tylko czy mogę po takiej wirusówce mu dać? Cholera.... najchętniej dałabym mu mleko sztuczne (bo znów jadł chętnie) ale lekarka w szpitalu powiedziała żeby na razie odstawić póki ma biegunkę.... cholera a u mnie pusto.....

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

serena
Dziewczyny myślicie że mogę podać Maćkowi kaszkę? Kurde, ale to niby z mlekiem.... zresztą on nie bardzo lubi kaszki, ale może jak będzie głodny to zje. A może kanapeczkę? Bo chlebuś już je... tylko czy mogę po takiej wirusówce mu dać? Cholera.... najchętniej dałabym mu mleko sztuczne (bo znów jadł chętnie) ale lekarka w szpitalu powiedziała żeby na razie odstawić póki ma biegunkę.... cholera a u mnie pusto.....

Możesz dać kaszkę ryżową. Unikaj wszystkiego owocowego. Choć ponoć jagody działają zapierająco. Kawałek chleba, białego bez skórki też bym podała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...