Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wtorkowo

Dziś wieczorem wraca Adaś :):):)
Wczoraj ok. 21.00 miał kryzys i chciał wracać do Krakowa, ale mu wytłumaczyłam, że jest ciemno i trzeba poczekać aż zrobi się jasno, tym bardziej, że kotek też chce spać ;). Pomogło :)

Najlepsze życzenia urodzinowe z okazji pierwszych urodzin dla Adasia! Rośnij zdrowy i szczęśliwy! :Święto:

Ann – my dla Adasia w końcu kupiliśmy tzw. rosnący, taki Fotelik Chicco Key 2-3 Orginalna K.GWARANCJa PL (393663774) - Aukcje internetowe Allegro
Myślałam, że wybór będzie łatwiejszy niż przy wcześniejszym foteliku, ale było odwrotnie. Bardzo ważne jest żeby koniecznie dziecko wcześniej posadzić na foteliku. Te foteliki, które miałam potencjalnie upatrzone okazały się za płytkie w siedzeniu albo rączki jakoś zwisały. A przecież komfort dla dziecka też jest ważny.
Te foteliki do 36 kg jeśli boków nie mają całych zabudowanych (a chyba i tak takich nie ma?) to dzieci gdy zasną to wyglądają jak lekko "połamane" ;)
Dla młodszej pociechy polecam Ramatti. Jeździ nim właśnie Maciuś, który odziedziczył fotelik po Adasiu ;). Ma kilka opcji do pozycji leżącej co jest atutem w podróżach :)
A Opel Zafira był brany u nas pod uwagę ;), bo to takie bardzo rodzinne autko :)

Renia
Wpadam tylko na chwilę podziękować za kciuki i podzielić sie radosną nowiną, bo niektórzy już chyba nogami przebierają.

Zostałam studentką studiów zaocznych na Uniwersyteckim Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego :)

:brawo:

Sekundka - trzymam kciuki żeby wszystko było ok :Całus:

GRoszko - ślicznie Miloszek odpowiedział skąd się biorą dzieci.
A książeczek dla dzieci o różnicach w płci nie znam.

Renia – bawcie się dobrze :)
Też mam nadzieję na spotkanie 21.08. :)

Ita - taką pyszną kawkę z chęcią wypiję :D

Odnośnik do komentarza

Justyś uwazam ze i tak i tak nie jest dobrze chcialabym siedziec z Mala w domu ale jak sobie pomysle ze tak siedziec mialabym przez np 3 lata to tez nie wytrzmalabym (mam nadzieje ze nie odbierzecie to jako slow wyrodnej matki ;) ) generalnie zadowoliloby mnie jakies pol etatu ale niestety mnie zmusza sutacja finansowa do tego aby pracowac...

Martyna juz po szczepieniu, nie byla ani wazona ani mierzona tylko badana osluchowo, wiec dokladnie nic nie wiem, aaa mama pytala o ta ilosc mleka i moze pic :Szok::Szok::Szok:

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/DIae.jpghttp://lbyf.lilypie.com/DIaep12.png

http://lb3f.lilypie.com/DaJAp1.png

Odnośnik do komentarza

Aniu skoro mleko zastępuje niechciane posiłki to tymbardziej bym starała się to zmienić jeszcze w domu by w przedszkolu nie doznała dodatkowego stresu, bo tam będą normalne posiłki i nie będzie butli

Ale tu słodko było

Dzieci śpią (jeszcze). Szymi bidulek zazwyczaj po 30 minutach się przebudza, przytulam, odkładam przytomnego i zasypia sam. wolałabym by sam się wyciszał ale jego krzyk przebudza mi Ulę i tak błędne koło póki co, ale i tak ładnie sami zasypiają i nie najgorzej spią więc jakoś bardzo się tym nie martwię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...