Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Ann już wiem jak działa multi, szkoda że dopiero teraz.
A co do wsparcia... to wiesz... mi te moje kciuki nie dają spokoju. Miałam trzymać od lipca ale nie było rozkazu, zacznę teraz - jakoś muszę zadbać nad skutecznością. Bo będzie że m kciuki przestały działać I co ja wtedy zrobię?

Renata mama Paulinki, Weroniki i Wiktorii
http://www.suwaczek.pl/cache/c8241af4ae.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4dbe1440ea.png

Odnośnik do komentarza

natka
Ann już wiem jak działa multi, szkoda że dopiero teraz.
A co do wsparcia... to wiesz... mi te moje kciuki nie dają spokoju. Miałam trzymać od lipca ale nie było rozkazu, zacznę teraz - jakoś muszę zadbać nad skutecznością. Bo będzie że m kciuki przestały działać I co ja wtedy zrobię?

Na naukę nigdy nie jest za późno :Śmiech:
A kciuki koniecznie bo jakoś nudno się robi na MM, jeszcze tylko dwa porody, żadnych nowych suwaczków :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam sobotnio

Ja tylko na chwilkę nadrobię później.

Maciuś obudził się w sumie 2 razy (niedługo po zaśnięciu), a potem już ładnie spał. Rano wydawało się, że wszystko poszło w niepamięć, bo Maciuś był w świetnym humorze, ale to było tylko chwilowe więc wezwałam lekarza do domu. Lekarka mówiła, że raczej nie ma szans, by to było coś związane z uszami (w środku wszystko ok, nie ma cienia podejrzeń) czy drogami moczowymi. Wiąże to z jakimiś sprawami jelitowymi (nasza pediatra też wiązała to z brzuszkiem). Ponoć coś się tam w jelitach robi chłopcom między 4-6 mż, choć rzadko, ale może to mieć z tym związek. Mówiła żeby sobie w przyszłym zrobić badanie moczu i usg brzuszka. Ale jak się Maciek rozryczał (bo płacz to nie był) przy niej, to dała skierowanie do szpitala na konsultacje żeby tam podjechać i od razu zrobić zlecone badania. Mamy go dobę obserwować i podawać Viburcol, a jutro jechać na te badania. Mam nadzieję, że coś się jutro dowiemy.

kurcze... trzymam kciuki zeby szybko wszystko sie wyjasnilo... Viburcol hmm jest slaby ale skoro zalecony to mam nadzieje ze bedzie pomagal
sciskam Was mocno

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie

Mieliśmy miłą urodzinowa posiadówkę rodzinną. I jakieś mnie wewnętrzne szczęście/radość/zadowolenie ogarnia, bo popołudniu Maciuś nie płakał :Uśmiech: . Zasnął bez pomocy i nie obudził się po zaśnięciu jak wczoraj :Uśmiech:. A wcześniej z K ustaliliśmy, że jakby nie było lepiej to pojechalibyśmy jeszcze dziś do szpitala na te badania. Ale było lepiej, w końcu. Ciekawe jak będzie jutro. Ale jakby nie było, to i tak jedziemy rano na badania do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Starletka – no właśnie też mam wrażenie, że Viburcol jest albo słaby albo po prostu nie działa na Maćka
Brawa dla Natalki za taką szybką samodzielność nocniczkową :)

u nas pediatra kazala podawac paracetamol w razie problemow z brzuszkiem bo viburcol nie przynosil efektow

Odnośnik do komentarza

Dziubala
A to multi to o co chodzi, bo ciężko mi się teraz myśli i nie kojarzę ;)

Myslalam ze wklejajac cytat postu Natki i Karoli jednocześnie używałaś opcji multi (prostokącik znajdujący się w poście)

Trusia mam nadzieję że dochodzisz już do szczytu górki i zacznie się droga z górki, czego życzę oczywiście

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...