Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Ania1980
Dziewczyny
moze moje pytanie wyda Wam sie glupie (lub nie na miejscu) ale czym kierowalyscie sie podejmujac decyzje o 2 dziecku? Czy podstawowym punktem byla sytuacja finansowa?:(

Pytanie nie jest głupie. Ja drugie (a kiedyś trzecie, mam nadzieję) dziecko zawsze chciałam mieć i sytuacji finansowej w ogóle nie brałam ani nie biorę pod uwagę. Żeby się zniechęcić do planów macierzyńskich (czy raczej odłożyć je w czasie) musielibyśmy zostać bez dochodów, a te zawsze będą, bo pracy na rynku jest pod dostatkiem. Więc nawet jak nie ta praca to będzie następna itd. ;) Ale póki co tym się nie muszę martwić tzn. trochę powinnam ale zostawię sobie to na innym czas ;)

Ania1980
:):):)

mi wlasnie teraz kazdy odradza bo na 2 pokojach mieszkam razem z mama, z ktora stosunki jak wiecie roznie sie ukladaja, oboje z mezem mamy prace ale szalu z kasa nie ma jejka jestem taka zagubiona (mamie daje 500 do tego doliczyc zlobek i przedszkole i juz po mojej pensji)
Ale jest jeszcze pensja Twojego męża więc nie jest źle ;) Drugie dziecko "kosztuje" duużo mniej niż pierwsze :yes:

Renia
Myślę, że zbyt dużo analizujesz. Z sytuacją finansową jest tak, że się zmienia. Widzę jak bardzo ta druga ciąża siedzi Ci w głowie. Ja bym przestała się zastanawiać i zdala sie na los. Jakby sie tak dobrze przyjżeć, to nigdy nie ma "dobrego czasu" na dziecko, a to praca, a to finanse, a to mieszkanie. Tylko, że ten czas na dzieci szybko mija.

Aniu, tu Renia dobrze to ujęła :yes:

Odnośnik do komentarza

Ann ale masz utalentowane dziecko.

Dziubala na razie z aparatów mam kilka typów. Kazdy ma swoje wady i zalety. jeszcze sie zastanawiam. A to moje typy na ta chwilę, może mi cos doradzisz? Może jakies inne?
SONY Cyber-Shot DSC-H9 - Specyfikacja techniczna produktu
Panasonic Lumix DMC-FZ50 - Specyfikacja techniczna produktu
Fotopolis.pl: Olympus SP-560 UZ - 18-krotny zoom z rozpoznawaniem twarzy
Panasonic DMC-Fz18 - Specyfikacja techniczna produktu
CANON Power Shot S5 - Specyfikacja techniczna produktu

Renata mama Paulinki, Weroniki i Wiktorii
http://www.suwaczek.pl/cache/c8241af4ae.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4dbe1440ea.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...