Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

dobry wieczór
zdrowia potrzebującym i sił tym które kryzysy dopadają, wszystkie Was pozdrawiam

cudne są takie wyrazy miłości :)

Neta Wy już urlopujecie (tzn chłopaki?)
Megan jak tam?
Anna hop hop!!

Krakowianki czy w lipcu (12-23?) macie jakieś moce i chęci na spotkanie? Jakiś tradycyjny Jordan lub coś innego?

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Ann Ja na spotkanie jak najbardziej się piszę :).Tylko przed 18.07, bo potem wybywamy z Krakowa. Co do miejsca i godziny, to się dostosuję :).

Wszystkiego najlepszego dla Szymonka.

Neta Zaległe ale szczere życzenia: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Dziś u Adasia jest zakończenie roku z tańców. Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć tańczącego Adasia, bo w domu ani razu nie chciał pokazać jak tańczy i czego się nauczył.

Szymonku, 100 lat!

Starletka – współczuję, ale wiesz, że po ospie organizm jest osłabiony i często łapie cięższe choróbska. Zdrówka!

Sekundka – zdrówka dla Was!
A loty miedzy miastami polskimi generalnie są drogie, niestety. Taniej wychodzą pociągi :Oczko:
Kochana Olivka z troską o Filipka :)

Ann – ja mam moce i chęci na spotkanie w Krakowie ale po 19 lipca. Liczę, że wcześniej zobaczymy się na północy :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Sekundka kiedy Was czeka taka podróż? Może podzielicie to na dwa razy i dojedziecie do W-wy, przerwa a potem na południe? Może w takim kierunku pokombinować? Znasz naszą dziuplę, ale nas nie ma jakiś czas w niej, a klucze możemy gdzieś zostawić, coś można pokombinować, rozważcie taki wariant.

Odnośnik do komentarza

Ann - będziemy jeździć na wycieczki do Trójmiasta więc szansa na spotkanie duża :)

Sekundka - nad morze jeździmy zawsze autem i wybieramy opcję nocną jak dzieci śpią. I taką opcję polecam. Natomiast w tym roku (jak nic się nie zmieni) będziemy jechać w ciągu dnia, bo będziemy wyjeżdżać nad morze od teściowej (dzięki czemu podróż będziemy mieć krótszą o 160 km).
Przykre z babcią :(

Odnośnik do komentarza

Starletka kiedy nas opuszcza chorobska niezmiennie sil i zdrowia
Dziubala ooo teraz rozumiem ;) poki co 2 tyg w sierpniu kolejna wizyta, dzisiaj bylo gorzej wiec mamy Klacid, ale tym razem to chyba wirus bo Martynka tez cos pociagajaca i narzeka na gardlo
Natka zdrowka dla dziewczynek
Ita sama nie wiem co mi sie pokrecilo jasne ze Karolci panienskie zaczyna sie od "Cz"

zmeczona jestem niby na urlopie a 2 nocki z rzedu spie gora po 4 h
w niedziele mamy impreze roczkowa ;) oby Kubus troche do siebie doszedl

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/DIae.jpghttp://lbyf.lilypie.com/DIaep12.png

http://lb3f.lilypie.com/DaJAp1.png

Odnośnik do komentarza

Witam

Szymonku sto lat

Za nami podwójne zakończenie roku w przedszkolu. Wczoraj Tosia, dziś Marysia. U Marysi były wierszyki i piosenki po polsku i angielsku. Kwestii Marysi po angielsku nie musiałyśmy ćwiczyć, nauczyła się w przedszkolu, musiałyśmy popracować nad wierszykiem po polsku ::): Fajnie tak obserwować jak dzieci rosną, "dorośleją". Widać, że to już starszaki ::):

Sekundka przykre z Babcią ::(:

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...