Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Neta
Czy moge prosic o przepis na chili con carne:)

jasne, idziesz do sklepu kupujesz przyprawę chilli con carne (ja używam Kotanyi) i wg przepisu na torebce robisz:
Podsmażasz cebulkę na oleju, dodajesz mięso mielone, rumienisz (mięso nie się :Oczko:)
Dodajesz przyprawę i dalej smażysz , potem 1/2 litra wody i pod przykryciem gotujesz okolo godzinki.
Dodajesz trochę soli, fasolę czerwoną (puszka) i 2 łyżki przecieru pomidorowego, dusisz dalej. Ja dodaję jeszcze trochę kukurydzy z puszki (fajnie wygląda kolorystycznie). Smacznego

Odnośnik do komentarza

Ann
Neta
Czy moge prosic o przepis na chili con carne:)

jasne, idziesz do sklepu kupujesz przyprawę chilli con carne (ja używam Kotanyi) i wg przepisu na torebce robisz:
Podsmażasz cebulkę na oleju, dodajesz mięso mielone, rumienisz (mięso nie się :Oczko:)
Dodajesz przyprawę i dalej smażysz , potem 1/2 litra wody i pod przykryciem gotujesz okolo godzinki.
Dodajesz trochę soli, fasolę czerwoną (puszka) i 2 łyżki przecieru pomidorowego, dusisz dalej. Ja dodaję jeszcze trochę kukurydzy z puszki (fajnie wygląda kolorystycznie). Smacznego

a czy to mocno pikantne ?

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/DIae.jpghttp://lbyf.lilypie.com/DIaep12.png

http://lb3f.lilypie.com/DaJAp1.png

Odnośnik do komentarza

Maciuś słodko drzemie, nie licząc prasowania wszystko mam w domu zrobione więc chyba czas na przyjemności :D

Ania1980
a tak n marginesie propo planow ciazowych to lozeczko bede miala gdzie wstawic (ale pozbede sie lawy) natomiast wozek to chyba powiesze na zyrandol :Zakręcony:

U nas wózek stoi na klatce.
A wózek możesz dać np. na balkon. A gdzie wcześniej stał?
A tak w ogóle to wyszukujesz sobie problemy, wiesz ;)

Odnośnik do komentarza

Ania1980
Ann
Neta
Czy moge prosic o przepis na chili con carne:)

jasne, idziesz do sklepu kupujesz przyprawę chilli con carne (ja używam Kotanyi) i wg przepisu na torebce robisz:
Podsmażasz cebulkę na oleju, dodajesz mięso mielone, rumienisz (mięso nie się :Oczko:)
Dodajesz przyprawę i dalej smażysz , potem 1/2 litra wody i pod przykryciem gotujesz okolo godzinki.
Dodajesz trochę soli, fasolę czerwoną (puszka) i 2 łyżki przecieru pomidorowego, dusisz dalej. Ja dodaję jeszcze trochę kukurydzy z puszki (fajnie wygląda kolorystycznie). Smacznego

a czy to mocno pikantne ?

zalezy jak przygotujesz, na ile oslabisz woda itp

Odnośnik do komentarza

Ale wieje, brrrrr. Jak nie wieje to słonko przyjemnie grzeje.

Ann trzymam kciuki za dobre wieści.
Ania nie wyszukuj problemów, bo zawsze jakiś się znajdzie, a na wszystkie na pewno znajdziecie jakieś rozwiązanie. :Oczko: U mnie sąsiedzi spokojnie trzymają wózki pod drzwiami, choć ja naszego "mercedesa" wolę mieć w domu. Sąsiadka dla pewności, że wózek będzie stał i nikt na niego się nie skusi zdejmuje kółka. Dobry pomysł :Uśmiech:

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

melduję, że żyjemy... no prawie...
złapaliśmy jakiegoś wstrętnego wirusa i rozłożył całą naszą czwórkę :(
najbardziej żal mi Dominika... bo najmniejszy
ale co tam staniemy na nogi ;)

Ania ja Ci już napisałam jak to jest więc powtarzać nie będę :)
Neta uściskaj od nas Megan - miałam nadzieję, że uda nam się w sobotę zrobić sobie wycieczkę ale niestety choróbsko nas dopadło :(

miłego dnia życzę

Odnośnik do komentarza

Ann
Ania1980
a tak n marginesie propo planow ciazowych to lozeczko bede miala gdzie wstawic (ale pozbede sie lawy) natomiast wozek to chyba powiesze na zyrandol :Zakręcony:
nasz wozek stoi na korytarzu na pietrze przypiety do rur bo tez nie bylo gdzie wstawic

ja wózek ciągle przestawiam z kąta w kąt lub na środek pokoju :)
obecnie gondola w Natalii łóżeczku a rama złożona w przedpokoju

Ania da się uwierz :)

Renia Trusia śliczne fotki (tylko te widziałam więc jeśli jeszcze jakieś były to pewnie do nich dotrę)

Odnośnik do komentarza

karola coś grypopodobnego nas dopadło... kaszel katar i zawalone gardła do tego ból wszystkich kości .... zaczęło się od Natalki w poniedziałek - w niedziele kładła się spać zdrowa a wstała już chora a od środy chorujemy wszyscy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...