Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi o co chodzi. na alegro można kupić coś z odzieży o takim opisie: nowe ale bez metki producenta. Dzisiaj weszłam do centrum handlowego gdzie są różne stoiska i powstał tam nowy sklep włąśnie też z taką odzieżą. Wszystko jest śliczne nowiutkie zapakowaneale ma powycinane wewnętrzne metki. Pytałam sprzedawcy ale usłyszałam tylko tyle ,że jest to produkt sprowadzony z zagranicy z tamtejszych wyprzedaży. Wycinają po co ?? tak sobie myślę ,ze może nie trzeba płacić jakiś podatków, może te sklepy są zarejestrowane jako z odzieżą używaną ..... bardzo mnie to zaintrygowało

Szymonek http://www.suwaczek.pl/cache/8eab0ec0af.png
Miłoszek http://www.suwaczek.pl/cache/5994c3f2c9.png

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie

Siostra oddzwoniła, w końcu. Spała, bo dostała @, a ma je bardzo bolesne i musi zawsze brać środki przeciwbólowe. Szkoda, że nie zadzwoniła wcześniej, bo już zaczynałam się martwić, że coś jej się stało. K musiał zwolnić się z pracy, ale przynajmniej miałam go chwilę dłużej niż zwykle :Oczko:

Maćkowy debiut obiadowy taki se ;). „Zjadł” połowę słoiczka dyni z ziemniakiem. Połowa z tej połowy zostały wypluta (Maciuś wypychał językiem to co mu włożyłam do buzi), może jutro będzie lepiej. Jeśli nie, to znaczy, że mu to danie nie smakuje - w końcu ma prawo do tego – i spróbujemy innego słoiczka.
Dziś Maciuś dostał też nowy smoczek z firmy Nuby. Miałam nadzieję, że mu się spodoba, bo ma takie specjalne „wypustki”, ale Maciej chyba nie specjalnie się wzruszył tym prezentem. Kolejnego smoczka nie będę kupować! ;)
Aaa, Maćko waży... 9200g :D

Odnośnik do komentarza

Serena – składasz podanie do 1 przedszkola czy więcej?
Jak będzie pytanie czy jestem na wychowawczym to wolę się przyznać niż jakby to miało wyjść przy jakiejś okazji.

Siula – pytałam z ciekawości, bo jak Staś tak często się budzi w nocy to może jest głodny albo spragniony?
Powodzenia z pracą, no i z budową, chyba zaczyna się ta przyjemniejsza część

Megan – pokaż fryzurkę, ocenimy same czy rzeczywiście grzywka jest za krótka ;)

Ann – biedny Szymuś :Smutny:. Może lekarka niech nie daje od razu antybiotyku tylko zacznie od syropów mocniejszych.

GRoszko – ja też nie mam pojęcia o co chodzi z brakiem metek :confused:

Odnośnik do komentarza

Megan – urocza i jaka radosna Tosieńka w łóżeczku :Uśmiech:. My jeszcze nie obniżyliśmy łóżeczka, na razie nie ma potrzeby.

Karola – jedne Szymki niewiele ważą, za to Inne nadrabiają :Oczko:

GRoszko
jak wasze dzieci jedzą surówki i owoce? Mój Miłosz marnie surówek wcale.w zupie gotowane warzywa zjada a innych nie. Nie chce jabłek uwielbia mandarynki i truskawki , kiedys banany teraz nie, kiepsciutko to u nas wygląda

Adaś póki co jest wszystkożerny :Uśmiech:, ku naszej i nie tylko uciesze :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...