Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Marysia poszła dziś do przedszkola podśpiewując piosenkę o lalce Zuzi. :Śmiech: A to dzięku kaloszom i parasolce :Śmiech: I jak tu nie lubić jesiennej pogody? :Śmiech: Mam nadzieję, że po wyjściu z przedszkola będzie równie zadowolona. Po takim poranku od razu mi lżej i jest nadzieja na lepsze :Śmiech:

Ania dobrze, że wynik badania ogólnego poprawny. Te maskotki ładne, ale chyba bardziej do patrzenia niż zabawy :Oczko:
Dziubala udanej rozmowy z panią Adasia. Oby spełniło się marzenie o autku.
Ann jest jeszcze trochę placka?
Neta miły plan na popołudnie z Gagatkiem ::):

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo

Dziś nie pada i nie wieje wiatr, szkoda tylko, że tak szaro. Z każdym dniem coraz lepsza pogoda, dziś Adaś poszedł w jesiennej kurce, a nie w zimowej jak ostatnimi dniami.
Rozmawiałam wczoraj z przedszkolanką. Ona nie widzi żadnego problemu z Adasiem, wg niej jest grzeczny, ułożony i jak widzi, że ktoś robi coś złego to sam podchodzi do dziecka i tłumaczy, że ma być grzeczny/nie bić/nie pluć/nie krzyczeć/itp., bo inaczej dostanie karę :Śmiech:
Mówiła, że nawet jak Adaś płacze przy wejściu na salę to szybko się uspakaja i ładnie bawi. I że problem tkwi być może w zbyt długim rozstawaniu z tatą. K się trochę zdrzaźnił, bo mówił, że długie rozstawanie polega na przekonywaniu Adasia, żeby się rozebrał i poszedł na salę a nie bawieniu się z nim w szatni.
Byle do weekendu.

Ita – a będziecie kupować jeszcze kotki (nie maskotki)?

Ania – ciężkie chwile się zdarzają, ale warto porozmawiać tak by rozwiać wszystkie wątpliwości. Powodzenia.

Neta – nasze dzieci pójdą jako 6-latki do szkoły, a zatem w 2011 roku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...