Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

T pojechał po aparat, wczoraj mu się nie chciało. I co? promocja się skończyła własnie wczoraj. wrrr, szukamy dalej jakiejś sensownej ceny.

A jeszcze odnośnie dzieci, czy wasze maluchy też tak często mają czkawkę? Maciek ma chyba a 5 razy dziennie to minimum...
Dziś werandowaliśmy się, zasnął w wózku i spi do teraz. W niedzielę pójdziemy na spacerek jak pogoda będzie sprzyjała.

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

:duren::duren::duren: glupia baba jestem :duren::duren::duren:

marzylam o blogiej ciszy...

a teraz brakuje mi NAtalki nie ma jej dopiero od 2,5 godziny.... a ja tesknie...
brakuje mi tego ciaglego wrzasku - mama NAtalia zepsula - mama daj cukierka - mama chodz tu - mama tanczyc - mama spiewaj itp itd

Odnośnik do komentarza

Renia
Ann widzę, że Twoja lista spraw nie może być pusta ;)

ano nie może, przynajmniej jeszcze przez jakiś czas

serena
A jeszcze odnośnie dzieci, czy wasze maluchy też tak często mają czkawkę? Maciek ma chyba a 5 razy dziennie to minimum...
Dziś werandowaliśmy się, zasnął w wózku i spi do teraz. W niedzielę pójdziemy na spacerek jak pogoda będzie sprzyjała.

Uliśka miała megaczęsto, super ze spacerkiem

Starletka wydrukuj sobie tego posta ze Ci brakuje i czytaj jak bedziesz chciala ponarzekac ze masz dosc krzyku :Uśmiech:

Szymula właśnie chlusnął z odbicia, jaka byłam zadowolona że udało mi się i nie mam śladu na bluzce, ale po chwili zorientowałam się że na pośladkach mam mokro :Szok:

Odnośnik do komentarza

Mam teraz wolne do 09.12 więc będę się częścej pokazywała, u mnie w pracy atmoswera beznadziejna, w sumie od roku jest beznadziejna czyli od momentu mojego przejścia z powodu likwidacji jednej kopalni na drugą niby ten sam szef ale już współpracownicy obcy i wredni np. zrobiłam mojej kolezance rano kawe i co usłyszłam za mist dziękuje " a jak bym się spóżniła to co? ja zimnej nie lubie!!! itp takich zdarzen jest mnustwo. więc już wiecie jaka jestem szczęśliwa siedząc sobie w domku:)

http://www.szipszop.pl/tickerPreview.php?y=2005&m=02&d=24&name=Iza&which_pointer=7&which_bg=8&customer_id=13893&ttype=age

Odnośnik do komentarza

serena
T pojechał po aparat, wczoraj mu się nie chciało. I co? promocja się skończyła własnie wczoraj. wrrr, szukamy dalej jakiejś sensownej ceny.

A jeszcze odnośnie dzieci, czy wasze maluchy też tak często mają czkawkę? Maciek ma chyba a 5 razy dziennie to minimum...
Dziś werandowaliśmy się, zasnął w wózku i spi do teraz. W niedzielę pójdziemy na spacerek jak pogoda będzie sprzyjała.

Serena jaki kupujecie aparat/ Bo ja akurat jestem na etapie poszukiwań.

Renata mama Paulinki, Weroniki i Wiktorii
http://www.suwaczek.pl/cache/c8241af4ae.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4dbe1440ea.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...