Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Ale słodzizna:) Witaj Maciusiu:)
Gagatkowi dzis spanie nie w głowie a o 15 musimy wyjsc.Ciekawe czy bedzie marudny na zajeciach?I mam nadzieje ze wczesniej pojdzie spac wieczorem i bede miec relaks przed tv (dla fanów Fali Zbrodni dzis zaczyna sie nowa seria).
Freya jak dzis bedzie jakis fajny pomysł w Klubie Malucha to sie podziele wiedzą:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-5647.png

Odnośnik do komentarza

Gdzie te czasy, że jak wróciłam ze spaceru, nakarmiłam dzieci i miałam dwa posty do nadrobienia :smiech::oczko: ja wcale nie narzekam :oczko::smiech:

Troszkę nas skropiło na spacerku, ale świeże powietrze dobrze nam zrobiło. Zaraz dziewczyny siadają do zupy.

Dziubala i zjadł Maciuś całą porcję?
Trusia przywiązałam dzieci do nóg od stołu, by mieć na nie oko :jezyk::rofl:
Tasik ładne zdjęcia robi Pa?
Ann fajne te nowe funkcje :)

Śliczny Maciuś

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Tasik proszę Cię pokaż jakieś zdjęcia zrobione przez Pa.

Ann zapomniałam Ci napisać że wstrętna opryszczka po 8 latach wróciła do mnie i chyba chce się na dobre rozgościć. Teraz mam 6 - na szczęście malutkich i powoli przysychają. Musze się zaopatrzyć w granulki i może znowu uda mi się ją wygonic na następne 8 lat.

Renata mama Paulinki, Weroniki i Wiktorii
http://www.suwaczek.pl/cache/c8241af4ae.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4dbe1440ea.png

Odnośnik do komentarza

Todinka Hehehe :) rozgryzłaś nas :)

Natka Znam ten ból :( jednych świąt nieomal nie spędziłam w szpitalu z powodu cholernej opryszczki :(

Jakie sliczne Serenowe CUUUDO :)

Ann Genialne te ułatwienia do zainstalowania w forum... może namówię znajomego Klan Lidera na zmienę oprogramowania u nich :)

Freya Ja kupują takie cieniutkie bajki z naklejkami, Natek uwielbia wyklejać a przy okazji uczymy sie nowych słówek i czytamy :) Taka książeczka ostatnio Kot w butach ok 3-4 zł.

Trusia Moje wysłałam na drzemkę, w miedzy czasie poskładałam pranie, kazałam zabawki posprzątać, jakoś sie udało... ale do niczego dzisiaj nie przywiązywałam ale jak tak polecacie to chyba spróbuję :oczko:

Dziubala Powód tej głupawki zna tylko Starletka :smiech: ale na pewno nic nie powie :D

a czy fajnie ... wiesz niektórzy patrzą na mnie jak na niespełna rozumu ...

Renia Hm w planach na razie nie ale nastawienie pro maluchowe więc nie byłabym specjanie załamana :) czego nie można powiedzieć o M chyba mu samemu jakiś suwaczek zrobię bo strasznie by chciał drugi :)

Odnośnik do komentarza

taki płaski niski okragły garnek wysoki na maksymalnie 10 cm ale widziałam ze babeczka w brytwance robiła. Trzeba odrobine od spodu ocieplic przed wycinaniem ale nie za duzo zeby sie nie roztopila... ta kroilam dwa razy bo wlasnie sobie raz za mocno podgrzałam i musiałam znowu schłodzić...

a w tv kuchnia robili z naturalnych soków + żelatyna w jakimś programie z przepisami na przyjęcie dla dzieci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...