Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2012


wicia255

Rekomendowane odpowiedzi

kasica
witam a ja chciala powiedziec ze właczył mi sie syndrom wicia gniazda hehe dopoludnia jak zwykle zamulam ale popoludniami i wieczoram nie moge sobie miejsca znalesc wczoraj szorowalam cala kuchnie dzie robilam porzadki w apteczce i wogol jakos tak ciagle cos chce mi sie robic luzeczka mialam nie rozkladac narazie bo mam taka kołyske ale jednak rozloze:) tak mi sie jakos zachcialo naszykowac wszystko idealnie na przyjecie małego:) echh i jakos tak inaczej zaczelam odczuwac to ze juz tak niedlugo bedzie z nami:)

Kasiu, no to jakbys pisala o mnie :D gdyby nie fakt, ze kregoslup mnie napiernicza to bym miala wszytsko wymyte i wysprzatane a tak to na raty wszystko szykuje i z opoznieniem.. ;)

Ale nie ma co sie nadwerezac, H. dokonczy jak nie dam rady...pewnych spraw nie przeskocze.

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorem :36_1_21:
Chyba każda z nas ma ten sam problem ze spaniem, ja też spię na raty a nad ranem mam najlepszy sen :sen: , maluszek jest bardzo aktywny czuję go prawie cały czas do tego napinanie się brzucha i takie bóle jak na miesiączkę . Dziś miałam jakiegoś doła, bola bolała i tak ciężko :o_master2: nic się nie chce, coś strasznego
wicia255 Ty to masz fajnie :) wszystko już wiadomo i przygotowane ja to ciągle myśle o tym właściwym momencie czy czasem nie zapomne jak się oddycha czy zdążymy na czas :) im bliżej tym bardziej się boje :)
Karina , Kasia podziwiam :) skąd macie tyle siły :) ja mam mega lenia ostatnio, brak sił i chęci na co kolwiek :/nawet siedzenie na kanapie wymaga niezlej akrobacji :36_27_5:

Miłego wieczoru i spokojnej nocy :)

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Ja ostatnio albo śpię jak zabita i wyspać się nie mogę, albo tak jak dziś nie dość, że poszłam spać koło 12tej to już nie śpię od godziny...

wicia widzę, że Ty już z terminem CC tak jak i ja. Chociaż ja swój będę próbowała o tydzień przesunąć, zobaczymy co na to gin.
Co do pieluszek to ja chwilowo nie kupuje już nic, teraz tylko czekam na małą i będę testować co też tym razem mi się sprawdzi najlepiej :)
CharlieBanana uwielbiałam przy starszej, zobaczymy czy teraz też będą super :)
IB jakoś nie podeszły mi przy Nince, ciężko było je dopasować, no i te sztywniejące wkłady. Jakoś mnie nie przekonały, więc obecnie nie mam żadnej. Chociaż One Size był naprawdę fajne i używałam go dość często, ma fajne gumeczki. Może później się na jednego czy dwa skuszę:)
Yetta natomiast szyje dość spore kieszonki i pewnie na początku będzie lekko duża, chyba, że brałaś s/xs? :)

Pycia kochana już niedługo i Ty swojego maluszka utulisz :) Spokojnie niech sobie urośnie i nabierze sił :)

Nela nie zjadłaś tej pizzy sama a z dzidzią więc nie miej wyrzutów sumienia ;)

Karina widzę, że porządki w pełni, ja też wczoraj pół dnia sprzątałam, potem pojechałam do znajomej posiedzieć, mała mnie okrutnie nastraszyła bo popołudniem strasznie leniwa była i się nie ruszała... Zjadłam pół słoika nutelli w oczekiwaniu na jej pobudkę. Na szczęśćie koło 21.30 wstała i skopała mnie dokumentnie. Nawet teraz dostaje kopniaczki, chyba w ten sposób próbuje się wkupić w łaski, bo wczoraj już byłam mocno zdenerwowana jej spokojem ;)
Łączę się też w bólu pleców, już nie wyrabiam i nie wiem w jakiej pozycji siedzieć/stać, żeby choć troszkę sobie ulżyć... :(

Odnośnik do komentarza

Też już nie śpię :)
śniadanko i kawa zbożowo :) dziś ja chcę wziąć się za sprzatanie :) no i gołąbki zrobię :)
nie mam wyrzutów z powodu lekkiej rozpusty w jedzeniu :) bo kiedy jak nie teraz, dzidziol potrzebuje :) ja potrzebuję ,tyle ze ciężko odmówić sobie kawałaka czekolady :) a co tam

Odnośnik do komentarza

Kate ale mi narobiłaś smaka tymi gołąbkami ;)))
Dziś ostatnie porządki przed przyjazdem gości, kurze i podłogi chyba zaraz się zabiorę bo wieczorami ostatnio siły mnie opuszczają, po za tym dziś jadę do gin :)
A na plecy polecam ciepło, masaż lub wizytę u kręgarza, przy pierwszej ciąży mnie pomogło :) facet zrobił mi jakąś akupunkturę i po pierwsze było lepiej z moimi bólami i zdrętwiałymi palcami a po drugie miało mi się lepiej rodzić, miednica miała się dobrze rozejść ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomupjy4bw58agk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sio4pehrj3blh.png

http://s8.suwaczek.com/20051001630114.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki,
ja dopiero jem śniadanie i moje maleństwo bardzo się kręci. Bo jem znów pizze:) mąż wrócił zjadł swoją ale zostawił jeszcze 3 kawałki no to ją zjem co by się nie zmarnowała. Córa też je bo nie poszła do przedszkola. Mąż rano jechał a mi było szkoda ją tak zrywać więc została w domu. Oczywiście położyła się do mnie do wyra ale się kręciła i mówię żeby zeszła na dół włączyła sobie bajki i zjadła sobie serek. Więc tak zrobiła a ja spałam do 9:)

Teraz czekam bo ma przyjść facet od pralki około 10 więc trzeba się ogarnąć. Właśnie myłam głowę tragedia jak mnie krzyż boli. Jak kąpię się pod prysznicem to spoko ale jak nachylam się nad wanną z tym już gorzej:( nie mogłam się wyprostować a łeb trzeba było umyć.Też mnie plecy bolą ale mąż mi masuje więc jest jakaś ulga.

Ja mam posprzątane ale mam za to troszkę do prasowania to zaraz wypije kawę i się biorę bo samych ręczników mam stertę.

Tak myślałam z tymi papierkami lakmusowymi i przecież mój tato pracuje w zakładach chemicznych i obiecał akurat jest w pracy i pisałam mu smsa to mi dziś przyniesie. Więc nie muszę kupować. Ale rano jak wstałam miałam troszkę mokro i trochę się martwię bo jest to przezroczyste. Po południu będę wszystko wiedzieć czy to wody.

Fakt że będziecie jedne z pierwszych ze swoimi maluchami ale my też się doczekamy:) ja bym chciała wytrzymać tak długo żeby mała miała gwarantowane ze 3kg:)także tak do skończonego 37 tygodnia.

Wczoraj zebrałam wszystkie butelki, pojemniczek z podziałką na mleko i wszystko pomyłam, wyparzyłam, ustawiłam na półeczce w kuchni, ustawiłam już mleko, herbatkę. Wszystko gotowe. Właściwie wszystko już mam gotowe. Nie kurczę nie mam:( mąż od poniedziałku niesie mi gondole i nie może donieść a chciałam jeszcze ją odświeżyć bo ponad 4 lata w piwnicy schowana w kartonie po Zuzce.

Odnośnik do komentarza

Witam i ja!!

Noc ciezka...budzilam sie co chwile...a od jakiegos tygodnia tak sie poce w nocy,ze masakra,pierwsze co rano to prysznic....glowe tak mokra jakbym ja umyla a koszulke od spania(spie w przewiewnej)jest mokra jakbym ja wyprala.... Pierwsze co myslalam,ze moze posciel mam nie przewiewna..ale moj K nie narzeka w ogole....

Z jednych moich kilki snow wy wszystkie mi sie snilyscie,ze jedna z nas miala jakas chorobe i ma necie szukalysmy co to moze byc za choroba hehe w takim pokoju wielkim siedzialysmy a co najsmieszniejsze,ze te ktore wiem jak wygladaja mialy normalne twarze ,a te ktore nie wiem w ogole ich nie widzialam...jak sie obudzilam sama z siebie sie smialam:):)

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3k5kbcrgeo.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-71923.png

Odnośnik do komentarza

Pyciu no to mialas sen hehehehe :D
Nela ty to masz trzy swiaty z ta pizza ;))) Podejrzewam, ze Twoja mala bedzie sie garnac do pizzy jak nic. Maluszki pamietaja juz w brzuszku smaki jakie im towarzyszyly, ;)

Ewelina, moj tez czasem leniwiec, ale pozniej daje o sobie znac, z reszta tez roznie z jego ruchami jak mu sie tam chce widze..

Kaqte czekamy na galabki... teraz juz sie nie wywiniesz i bedziesz z nami biednymi niedojedzonymi ciezarnymi musiala podzielic :D

Ide zrobic sobie cos do picia, po poludniu polozna przychodzi, wiec musze troche sie jakos ogarnac.

Odnośnik do komentarza

Jestem i ja
Zwlekłam się z łóżka o 9:30 chociaż dzisiejsza noc była o niebo lepsza niż ostatnie. Właściwie się nie budziłam i nie przewracałam z boku na bok.

Ewelina zdaje sobie sprawe że pieluchy one size mogą być na początek za duże chociaż jak patrzę na babyette albo napime one size są dużo mniejsze niż np kieszonki one size chinki, no zobaczymy w praniu jak to będzie.
A powiedz mi jakie wkładki są najbardziej chłonne bambus, konopne czy mikrofibra bo już sie pogubiłam.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhyw3e5egwc5z2x0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h3w262ilt.png

Odnośnik do komentarza

Polozna wpadla o godzine wczesniej :lup:
Ja na szybko ogarnelam salon bo taki byl syf na sofie, :36_11_1: Moj H w nocy przeniosl sie ze spaniem bo chrapal i go szturchalam w nocy :D

A mi przyszla mysla na kebaba, ojj ale bym zjadla takiego jednego :D
Gdzies jest chyba przepis z kurczakiem zaraz poszukam i zaciagne mojego jak wroci na shopping a pokic co zadowole sie resztkami obiadu z wczoraj. ;)

Odnośnik do komentarza

blus na jedzonko króluje :)
ten kebab to całkiem dobra myśl :smile_jump:,jutro zrobię chyba i ja :) ale mnie zmobilizowałyście wczorajszymi pracami :) mieszkanie sprzatniete, obiadek się robi, pranie zrobione :36_1_11: A wiecie ???? U nas pierwszy raz śnieg pada :) Nawet nie wychodzę bo wieje i jest +2 stopnie. Bardziej zimowo niż jesiennie .

Odnośnik do komentarza

Ja też leże i nic nie robię kompletnie!!!!Na obiad pulpety w sosie pomidorowym będe robić

Przyszły mi juz te paski...może kóraś z was tak na chłopski rozum mi wytłumaczy kiedy sie martwić a kiedy nie

3/1 oznacza bardzo duże substancje kwasowe
06/04 Wskazuje na substancje kwasowe
7 Wskazuje Neutral
11/8 Wskazuje substancje alkaliczne
14/12 wskazuje na bardzo wysoki poziom zasadowości

ale o co chodzi????

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3k5kbcrgeo.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-71923.png

Odnośnik do komentarza

Pyciu, jak beda wody plodowe to paierek ten powinien ci sie zabarwic na niebieski do granatowego, moze tez byc turkusowy. No i trzeba tak to zrobic by nie zmoczyc go moczem , bo moze wyjsc inny kolor. Wody plodowe maja odczyn zasadowy. Czyli by wynikalo, ze to 14/12

Kate, ale u was zimno brrrr, u nas dalej plus 18 z czego bardzo sie ciesze...i oby jak najdluzej..;))

Wczoraj wypatrzylsmiy autko z bardzo maly przebiegeim i chcielsimy juz dzisiaj zadzwonic i zrobic rezerwacje.. i buuu auta juz nie bylo, tak wiec poszukiwan ciag dalszy, i chyba jednak zdecydujemy sie na tego hyundai, w kia jak usiadlam mam warzenie jakbym sie zapadala.. :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...