Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2012


wicia255

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz przepis ;) Pizza hawajska przepis | Kotlet.tv
Jestem bardzo zadowolona przepisy sa latwe, i szybkie w przygotowaniu no i w koncu dobre polskie jezdonko :D Lubie niektore fr przepisy, ale niestety teraz mam taka wene na polska kuchnie ze szok, :D
Moj przychodzi o 7 z parcy tak wiec nie jemy o tej samej porze poza tym on ma juz swoje naywki zywieniowe a ja swoje oczywsicie co przygotuje mu smakuje bo jak polaska kucnia moze niesmakowac :D

No to Twoja miala dobra zabawe a czy ta farba jest zmywalna ;)?

Odnośnik do komentarza

Dzięki, wrzuciłam do zakładek, jak będę mieć wenę to zrobię:)
Pewnie z dostępnością do tyopwych polskich produktów też różnie co?

Farba zmywalna, ale nie miałam na dzisiaj planowanego mycia głowy ;)

Zjadłam właśnie dwie miski zupki, wyszła mi genialna, aż sama siebie podziwiam :lol: ;)
Małżonek właśnie na kurs pojechał więc mam dziewczyny na głowie a miałam nadzieję na błogie leżenie w sypialni.

Odnośnik do komentarza

witam a ja dopiero siadłam , na obiadek kotlecik i buraczkiii bo mi sie chciało, a moze nie mi a dziecku w brzuchu??:) młode ziemniaczki i czeresnie na deserr maniamm w lodowce sernik na zimnoo z truskawkami a ja juz sie ruszac nie moge po tym obiedzie:) no ale cos trza bylo zrobic tescie zara wpadna do córy to do kawy w sam raz.
a pogoda u nas cudna:) co chwila leje hehe ale troche deszczu potzeba

http://s3.suwaczek.com/200706154865.png
http://s9.suwaczek.com/20080802310117.png
http://s10.suwaczek.com/201211211562.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dlohg7pwm4su1tha.png

Odnośnik do komentarza

Jest jeden polski sklep w Lyonie, ale generlanie z produktow dostepnych tutaj da sie wykombinowac, chociaz np brakuje mi wegety :D ser bialy to nie ten sam co w pl, bardzo wodnisty i inaczej wyglada.
Juz sie przyzwyczailam ,ale np czasem mialam straszna ochote na twarozek ze sczypiorkiem ;) a tu lipa, bo ten dostepny wodnisty ser nie jest taki sam.
Jest bardzo duzo juz przygotowanych produktow tylko do odgrzania,czy podsmarzenia ryby,potrawy,sosy kotlety co tylko chcesz i to tez w jakis spsob rozleniwia. Wiadomo,ze jak sama sobie ugotujesz to lepszy smak i jezdenie jest bardziej smaczne niz te gotowce.

Co do miesa to tez mialam odrzut i wpadlam na pomysl jak ostantio z lososiem wykobniowalam ta paste z reszta przepis jest wlasnie na tej stronce. Bo calkowicie odrzucilo mnie od ryb i nie moglam juz patrzec.

Przytylam tylko 05kg moja lekarka jeszcze nic nie mowi zobaczymy co bedzie nastepnym razem ;) przyznaje sie,ze jem mniej nie mam ochoty na jedzenie jak przed ciaza. Nie wiem czemu..

Odnośnik do komentarza

Njapierw schudlam 3kg i z tych schudnietych tylko przybylo mi 0,5
Dzisiaj sie wazylam i dalej to samo nic a nic do przodu 19 czerwca znwou mam wizyte, na brak apetyt zamilczala :D a przewaznie komentuje moje objawy , mam nadzieje ze to nie jest zly znak..
Sporo tez zalezy od budowy ciala przemiany materi, mysle ze pozniej nadrobimy, jak jesz i odrzywaisz sie zdrowo nie powinno byc problemu.
A powiedziala Ci cos, czy masz np. jesc wiecej?

Odnośnik do komentarza

Aaaa w ogóle to wczoraj u mamy przejrzałam masę noworodkowych ciuszków, w jedną torbę spakowałam unisex, w drugą typowo dziewczęce kiecuchy i inne cuda a w trzecią chłopięce. Już nie mogę się doczekać jak będę to wszystko prać i segregować :) Tylko płci nadal nie znam :P
Już nawet kolor chusty sobie wybrałam, jest cuuudna ! :)

Odnośnik do komentarza

hej hej,
u nas dziś nie pada ale zachmurzone i wieje strasznie chociaż jak wstawałam o 1 w nocy to lało. Ja wczoraj poszłam spać o 20 z córką i spałam dziś do 7:15 ale jakoś i tak się nie wyspałam.

Ja dziś miałam ogórkową bo bardzo kwaśnego mi się chciało, na jutro nie mam pomysłu na obiad muszę pomyśleć. Ja na mięsko też nie mam ochoty jakoś. U mnie leci 15tc i też schudłam ostatnio się ważyłam a dziwię się bo mdłości już przeszły za to brzuch wypycha coraz bardziej. Z córcią zaczęłam tyć dopiero w 6 miesiącu więc na razie się nie przejmuje. Lekarka zawsze mi mówiła że dziecko zabiera to co potrzebuje i żeby nie tragizować. Zobaczymy wizytę mam za 2 tygodnie.

Moja dostała w przedszkolu prezenty i słodycze. W przyszłym tygodniu jest festyn rodzinny to wtedy się pobawimy razem.

Odnośnik do komentarza

internetu nie mielismy przez reszte popludnia :p
juz mamy czerwiec zaraz Ci zlci Ewelina ;) ja niby znam plec, ale to tez nie na 100% wiec zobaczymy w lipcu co lekarz powie. Musze jeszcze jakas komode kupic bo poki co czesc ciuszkow trzymam w platskowych budelkach pod lozkiem :p
pycia na jakie imie sie zdcydowaliscie w koncu? u nas pewnie klamka zapadnie jak upewnimi sie czy to dziewczynka :)

Odnośnik do komentarza

Nela Chrzciny, super :) Imprezka się szykuje :)
Ja miałam podawać synka siostry do chrztu w ciąży i matka mi zabroniła ;) Ot cholernie przesądną rodzinkę mam ;)

Lidaro u nas też imienia brak. Nic nam się nie podoba jakoś szczególnie, poza tym nadal nie wiem kogo tam noszę.
Śmieję się, ze jeśi to będzie syn to damy mu na imię Gniewko lub Mścisław bo chcemy oboje 3cią córkę ;)
Poza tym co do imienia mam swoje wymagania musi być krótkie (mam długie nazwisko), proste do wymowy, coby sobie dzieciak języka nie połamał jak zacznie się przedstawiać i musi się podobać mojemu wybrednemu małżonkowi ;)

Edit:
Karina fakt, dopiero test robiłam a to już 17tydz. leci jak szalone :)
Ja ciuchów jeszcze od mamy nie zabrałam, jak poznam płeć, to zabiorę to co będzie mi potrzebne, posegreguje zobaczę czego mi jeszcze brak i będę dokupować :)
Teraz bardziej myślę o zakupie pieluszek, ale tu też w PL niektóre są średnio dostępne a akurat przy Nince się sprawdziły i chciałabym takie zakupić.

Odnośnik do komentarza

U Nas dzisiaj tak wieje że jak wyszliśmy na dwór i zawiało to mój Kubuś aż się cofnął kilka kroków
Moje wybrane imiona to Lena i Kamil i mam nadzieję że już nic nowego nie wymyślę

A ja jak zjem słodkie czy na tłusto to mam straszne kolki i muszę się trzymać zdrowszej diety Ale dzisiaj jeszcze fryteczki na ostatek pojem bo chodzą za mną od dawna
A ja tyję tylko w brzuszek mi wszystko idzie a tak to może 1 kg przytyłam ale jeszcze ile miesięcy nam zostało nie ...
Miłego weekendowania :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Nam zwrocili czesc pieniedzy za hotel, i jeden lot tak wiec poszlalam :D kupilam lozeczko, termometr i wanienke :D
Dlugo sie zastanwaialm nad termometrem czy wybrac czy thermoflash na cieplo czy dotykow i w rezyltacie wybralam ten dotykowy przylkadany do czola. CHICCO Termometr Thermo Touch Plus na podczerwień | pink or blue
a tutaj dokladnie ten ktory kupilam Chicco - 4757100000 - Thermomčtre Frontal Infrarouge Easy Touch - 0 months: Amazon.fr: Bébés et Puériculture

Milena Ja kupilam materac do lozeczka 11cm grubosci z firmy candide
Materac dopasowywalny do wieku 60x120 BABYDECO – materace i łóżeczka dla dzieci i niemowląt
tak patrze ze w pl one sa jednak tansze.
Kupilam lozeczko turystyczne i chyba tam jakis materac juz jest, ale ja osobiscie uwazam, ze materac do spania jest bardzo wazny i musi byc wygodny dla malenstwa, dlatego jeszcze sie pokusilam aby kupic nieco lespszy chociaz on nie jest z gornej polki bo jak tam widac sa nawet za 400 zl ;)

pycia Laura bardzo mi sie podoba to imie!! slodziutkie :)
Ewelina, ja wlasnie kupilam pare w ikei bo na internecie jedna pieluszka chyba ok 20zl :D oszaleli kapletnie, w ikei placilam ok 13 zl za 2! z tym, ze ja bede uzywac pampersow, tak wiec te pieluszki ida na inne czynnosci, przyznaje sie bez pica nie jestem eco :D chociaz segreguje smieci ;) lol
betty Twoje typy rowniez mi sie podobaja :) i Tobie zycze milego weekendu!!

Ide przyszykowac liste na zakupy, sprawdze jakis przepis na kotletach i do roboty :D

Odnośnik do komentarza

Karina Ty szalona kobieto ;) Jeszcze miesiąć dwa i wszystko bedziesz miała ;)
Co do pieluch to ja nie o tetrze piszę, tylko wielorazówkach :D Ślicznych pielusiach których używa się jak pampków;)
O takie cuda:
https://lh6.googleusercontent.com/-2JlH-0QE1KM/TujM-HkJtYI/AAAAAAAACAk/4GGreU61DHo/s512/P1045948.JPG
https://lh4.googleusercontent.com/-GzsjLJez_BA/ToDK8a72WJI/AAAAAAAABX0/Gq1Z7U-gQ0Y/s640/PA274699.JPG

Z tym, że tych mniejszych szybko się pozbyłam, sprzedałam też dużo tych droższych, które tylko na dzień używałam, zostały mi w sumie same nocne bo Nince jeszcze zakładam na noc dla swojego spokoju ;)

Jakie łóżeczko kupiłaś? Pochwal się!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...