Skocz do zawartości
Forum

Jak długie drzemki w ciągu dnia?


Rekomendowane odpowiedzi

Sylwia, tak jest często u noworodków. Mój synek też pierwsze miesiące spał po 10-15 minut. 30 minutowa drzemka to była rzadkość od święta. Pamiętam, nawet nie miałam czasu zjeść, byłam ciągle przy dziecku. Z czasem się unormowało. Teraz w dzień śpi lepiej, niż na początku. Wydaje mi się, że tak jest dlatego, że dziecko odczuwa nieobecność rodzica, i dlatego czuje się niespokojne, przecież tak niedawno zostało wyrwane z miejsca, gdzie mu było tak ciepło i wygodnie. Uzbrój się w cierpliwość, trzeba to przetrwać, za parę miesięcy przyjdzie sen :) Ale ja wiem, jakie to trudne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf6jqu4bdls.png

Odnośnik do komentarza

Kevadra- o jak miło że nie tylko ja mam ten problem;
Fakt- nie myslalam o tych argumentach- slyszalam tylko ze Synkowie wlasnie są nieco bardziej kłopotliwi niż córeczk. Ja mam tez Synka.
Mam tez problem z karmieniem- musze dokarmiac- i to jest moja straszna zmora... :(( ; najpierw karmienie cyckiem - potem dokarmianie moim sciagnietym mlekiem - potem modyfikowane i dopiero sciagam z piersi aby pobudzic... a to wszystko zajmuje ok 3 godziny- i znow czas na karmienie :((( - czuje sie z tym dokarmieniem zle; tymbardziej zero jakiegokolwiek czasu... :(((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...