Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

pat-k
wiecie co... Jeszcze a'propos tej kobitki, ktora wczoraj u nas byla i mnie uraczyla w progu komplementem.
Ona mowi, ze laktator to bzdura i mleko najlepiej sciagac uciskajac rekoma... I siedziala przy stole i demonstrowala mi na sobie jak sie... Doic hihihihi

no nie rozbawiłaś mnie do łez!!skąd ty ją wytrzasnęłaś????

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

mama2
znalazłam zdjecia mojej corki jak sie urodzila, ale malenstwo
[ATTACH]3909[/ATTACH]

[ATTACH]3910[/ATTACH]

jejciu jaka kruszynka cudowna, sliczności. Przy okazji spóźnione życzonak z okazji 30 !!!!!!!!!!!! a tak wogóle to takie małe dzieciaczki mają śmieszne maleńkie dupki.

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
znalazłam zdjecia mojej corki jak sie urodzila, ale malenstwo
[ATTACH]3909[/ATTACH]

[ATTACH]3910[/ATTACH]

jaka cudna... niesamowite, ze taki piekny, gotowy juz czlowieczek zyje sobie pod koniec ciazy w brzuchu.
ciekawe ja teraz wygladaja nasze malenstwa, juz chyba podobne do takiego noworodka?

podobno wyglądaja już tak po porodzie w sensie rysów twarzy.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2corun
mama no corcia sliczna byla moja Oliw tez taka czuprynke miala czarna a teraz blondyneczka:D

Te pierwsze włoski chyba zawsze są ciemne?

nie nie zawsze, ale zdarza sie z epierwsze włoski się wycierają i na ich miejsce wyrastają własciwe o zupelnie innym kolorze.

Odnośnik do komentarza

lutka
pat-k
mama2
znalazłam zdjecia mojej corki jak sie urodzila, ale malenstwo
[attach]3909[/attach]

[attach]3910[/attach]

jaka cudna... Niesamowite, ze taki piekny, gotowy juz czlowieczek zyje sobie pod koniec ciazy w brzuchu.
Ciekawe ja teraz wygladaja nasze malenstwa, juz chyba podobne do takiego noworodka?

podobno wyglądaja już tak po porodzie w sensie rysów twarzy.
śliczności :))) niedługo znów się bedziemy rozczulać nad tymi małymi rączkami

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

agulaf
Dzień dobry
Dawno mnie tu nie było ale moje maleństwo nie pozwala mi juz siedziec tak czest przed komputerem, potrzebujezainteresowania jego osobą:))))
Widze,że brzyszki urosły, słodko wyglądają.A maleństwa pewnie kopią już pożadnnie:))Mam madzieje że wszystkie się dobrze czujecie, zdrówko dopisuje:))Patrzcie jakten czs leci juz niedługo rodzina się powiększy:)))Kochane maleństwa będą z wami:)))

śliczny synuś :36_4_1:

Odnośnik do komentarza

mama2
jola22
isabela
a to marynarski komplecik dla mojej niuni na lato :)

Isabela śliczny ten komplecik - tylko uważaj żeby Ci Twojej małej jakiś marynarz nie porwał:hahaha::hahaha:

a moze Lutki Szymuś ....bo on jak wychowa sie w tym pokoju ala ocean....no prosze juz nawet mamy pierwsza pare:lizak:

hehe tez o tym pomyslałam :D

Odnośnik do komentarza

mama2
gunia43
mama2

Gunia powtorze pytanie o ktorej masz jutro wizyte???????????????
O 9.15. Chyba pierwsza bede! A Ty?

ojejjj wkoncu sie odezwalas :super:
ja o 13.30 wiec ty pierwsza ja druga bo Lutka jakos poznym popoludniem

ja jak zwykle po 18 dopiero :)

Odnośnik do komentarza

mama2
jola22
O kurdę ja chyba nie dam rady jutro pracować - :16_3_46:
Mama, Gunia, Lutka kciukasy będą na 200 %, a w pracy powiem że coś mi dolega (bliżej niezidentyfikowana przypadłość) i już.
:hahaha::hahaha:

a bo dałabys spokój juz z tą praca:solar:

:36_2_34::36_2_34::36_2_34: poradziła pracocholiczka :D

Odnośnik do komentarza

jola22
A w ogóle muszę się pochwalić, że kupiłam sobie dziś bluzkę ciążową - czarną (bo wyszczupla:hahaha::hahaha:).
Mąż był moim "sędzią kaloszem" no i udało mi się coś wybrać.
Powiem wam, że brzuszek w takiej bluzce wygląda przecudnie - wiem ameryki nie odkryłam, ale większość bluzek mam zwykłych tylko rozmiar większe, więc dla mnie totalna odmiana.
Potem postaram się pstryknąć jakieś foty, a teraz zamieszczam fotkę z neta.

kurde nic nie widać, za czarna :/

Odnośnik do komentarza

pat-k
wczoraj byli u nas znajomi, ktorzy maja juz dwojke dzieci. Babka popatrzyla na mnie w progu i mowi: oj, ja tez jak chodzilam z dziewczynka to strasznie wygladalam....
mile to bylo :8_5_13:

tzreba było powiedzieć : i jak widac tak pozostało.
Co za tupet.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
pat-k
lutka

hihi a co widzisz? wszytskie niczym Pani Beger mamy jedno w oczach na to patrząc :D

kurcze, a o co chodzi? bo ja zgubilam tego posta chyba...

Lutka serwowała kawę z dodatkiem :)

Lutka pusc mi jeszcze raz ta kawe z dodatkiem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki. Ja wlasnie weszlam do domku. Naczekalam sie dzisiaj jak nie weim, ale warto bylo. U mnie wszystko ok. :ok:
Bole normalne, mam brac nospe w razie czego, ale tylko jak bardzo boli; szyjka w porzadku, nic a nic sie nie skrocila. Maly przewrocil sie juz glowka do dolu - jednak dobrze wyczulam :-) Wazy juz 1650 gram, serduszko zdrowe, bije jak trzeba, bez zadnej arytmii. Kosc udowa, glowka i brzucho w porzadku. Siusiak aka widzialam. Ale duzy!

Pochwa czysta od bakterii i grzybow w badaniu, ale wzial mi wymaz jeszcze raz, w razie czego. Ginalgin pomogl, widac.
W krwi cukru nie bylo w badaniu na czczo. Tutaj nie robia glukozy jesli badanie w krwi jest w porzadku. To tyle. Przytylam 0,5 kilo, wiec spoko. Waze 72,4 w ciuchach. :36_7_8:

Teraz lece szybko z mezem po bulki, bom glodna jak wilk!!!!! Wziol urlop, bo tyle czasu nam zeszlo, ze nie zdazy do pracy :-)

Trzymam mocno kcuki za mame2 i lutke!:ok:

Odnośnik do komentarza

gunia43
czesc dziewczynki. Ja wlasnie weszlam do domku. Naczekalam sie dzisiaj jak nie weim, ale warto bylo. U mnie wszystko ok. :ok:
Bole normalne, mam brac nospe w razie czego, ale tylko jak bardzo boli; szyjka w porzadku, nic a nic sie nie skrocila. Maly przewrocil sie juz glowka do dolu - jednak dobrze wyczulam :-) wazy juz 1650 gram, serduszko zdrowe, bije jak trzeba, bez zadnej arytmii. Kosc udowa, glowka i brzucho w porzadku. Siusiak aka widzialam. Ale duzy!

Pochwa czysta od bakterii i grzybow w badaniu, ale wzial mi wymaz jeszcze raz, w razie czego. Ginalgin pomogl, widac.
W krwi cukru nie bylo w badaniu na czczo. Tutaj nie robia glukozy jesli badanie w krwi jest w porzadku. To tyle. Przytylam 0,5 kilo, wiec spoko. Waze 72,4 w ciuchach. :36_7_8:

Teraz lece szybko z mezem po bulki, bom glodna jak wilk!!!!! Wziol urlop, bo tyle czasu nam zeszlo, ze nie zdazy do pracy :-)

trzymam mocno kcuki za mame2 i lutke!:ok:


bardzo sie cieszę że u ciebie i syna ok!!! Tak ci zazdroszczę tego położenia prawidłowego:))) super

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Czesc dziewczynki. Ja wlasnie weszlam do domku. Naczekalam sie dzisiaj jak nie weim, ale warto bylo. U mnie wszystko ok. :ok:
Bole normalne, mam brac nospe w razie czego, ale tylko jak bardzo boli; szyjka w porzadku, nic a nic sie nie skrocila. Maly przewrocil sie juz glowka do dolu - jednak dobrze wyczulam :-) Wazy juz 1650 gram, serduszko zdrowe, bije jak trzeba, bez zadnej arytmii. Kosc udowa, glowka i brzucho w porzadku. Siusiak aka widzialam. Ale duzy!

Pochwa czysta od bakterii i grzybow w badaniu, ale wzial mi wymaz jeszcze raz, w razie czego. Ginalgin pomogl, widac.
W krwi cukru nie bylo w badaniu na czczo. Tutaj nie robia glukozy jesli badanie w krwi jest w porzadku. To tyle. Przytylam 0,5 kilo, wiec spoko. Waze 72,4 w ciuchach. :36_7_8:

Teraz lece szybko z mezem po bulki, bom glodna jak wilk!!!!! Wziol urlop, bo tyle czasu nam zeszlo, ze nie zdazy do pracy :-)

Trzymam mocno kcuki za mame2 i lutke!:ok:

Gunia super wieści. Dzidziuś rośnie, mama nie tyje, tylko się cieszyć :)

Odnośnik do komentarza

gunia43
Czesc dziewczynki. Ja wlasnie weszlam do domku. Naczekalam sie dzisiaj jak nie weim, ale warto bylo. U mnie wszystko ok. :ok:
Bole normalne, mam brac nospe w razie czego, ale tylko jak bardzo boli; szyjka w porzadku, nic a nic sie nie skrocila. Maly przewrocil sie juz glowka do dolu - jednak dobrze wyczulam :-) Wazy juz 1650 gram, serduszko zdrowe, bije jak trzeba, bez zadnej arytmii. Kosc udowa, glowka i brzucho w porzadku. Siusiak aka widzialam. Ale duzy!

Pochwa czysta od bakterii i grzybow w badaniu, ale wzial mi wymaz jeszcze raz, w razie czego. Ginalgin pomogl, widac.
W krwi cukru nie bylo w badaniu na czczo. Tutaj nie robia glukozy jesli badanie w krwi jest w porzadku. To tyle. Przytylam 0,5 kilo, wiec spoko. Waze 72,4 w ciuchach. :36_7_8:

Teraz lece szybko z mezem po bulki, bom glodna jak wilk!!!!! Wziol urlop, bo tyle czasu nam zeszlo, ze nie zdazy do pracy :-)

Trzymam mocno kcuki za mame2 i lutke!:ok:

hurra!!! jakie nowiny!! :36_1_11:
siusiak duzy powiadasz? ;)))

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
Czesc dziewczynki. Ja wlasnie weszlam do domku. Naczekalam sie dzisiaj jak nie weim, ale warto bylo. U mnie wszystko ok. :ok:
Bole normalne, mam brac nospe w razie czego, ale tylko jak bardzo boli; szyjka w porzadku, nic a nic sie nie skrocila. Maly przewrocil sie juz glowka do dolu - jednak dobrze wyczulam :-) Wazy juz 1650 gram, serduszko zdrowe, bije jak trzeba, bez zadnej arytmii. Kosc udowa, glowka i brzucho w porzadku. Siusiak aka widzialam. Ale duzy!

Pochwa czysta od bakterii i grzybow w badaniu, ale wzial mi wymaz jeszcze raz, w razie czego. Ginalgin pomogl, widac.
W krwi cukru nie bylo w badaniu na czczo. Tutaj nie robia glukozy jesli badanie w krwi jest w porzadku. To tyle. Przytylam 0,5 kilo, wiec spoko. Waze 72,4 w ciuchach. :36_7_8:

Teraz lece szybko z mezem po bulki, bom glodna jak wilk!!!!! Wziol urlop, bo tyle czasu nam zeszlo, ze nie zdazy do pracy :-)

Trzymam mocno kcuki za mame2 i lutke!:ok:

Gunia wspaniałe wieści, gratuluje duzy chłopak i zdrowy:36_1_11:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamuśki:)

Gunia super wiadomości gratuluje!!!

Za resztę mamusiek trzymam kciuki !!! Cały weekend przesiedziałam w łózko z Gabrysia ale dzisiaj cale szczęście już jej przeszło i poszła do szkoły ale z tego co czytałam to Mamy i Mamy2corun dziewczynki tez podziębione oby im szybko przeszło.

Musze przyznać wasze sesje zdjęciowe są świetne same laski na tym forum:)

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

mama2
lutka
mama2 musisz mieć zdymana wagę, jeszcze jakieś 2 tyg temu miałas 6,5 na plusie. Dziś gin to się porządnie zważ.

to Ewcia pisała nie ja . ja mam wciaz 6.5 kg na plusie:36_8_7:

:lup: sorki, ledwo nadrobiłam to co naskrobałyście przez weekend i zgłupialam :D

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, chce kupic jednak przewijak stawiany na lozeczko... i tu mam problem. mam okazje taniej kupic taki bez kolkow mocujacych do lozeczka, myslicie ze przewijak bedzie stabilny jesli tylko ciezarem bedzie lezal na lozeczku? Boje sie, ze moze sie slizgac w czasie przewijania... macie jakies doswiadczenia z takimi przewijakami?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...