Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

pat-k
mama2corun
dobra dziewuszki ja zmykam odezwe sie pozniej.buziaki

aaa, mama2corun, masz dzisiaj studniowke!! jako pierwsza z nas!!
"Zaaaa stooo dniiii, juz nieeebaaaweeem lalalala..." :orchestra::36_27_5::36_4_2:

:smile_move::smile_move::smile_move::smile_move::smile_move::smile_move:
Jejku teraz to juz naprawde z górki ...:trumb::trumb::36_4_10:

Pierwsza studniówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba zrobimy dzisiaj impre na forum nie???:ok:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Daffodil
katja79
lutka
a jak, szampan będzie się lał strumieniami a my będziemy tańczyły na stołach. A rano :wymiotuje: :P

:ok:
W koncu taka okazja:smile_jump::smile_jump::smile_jump::smile_jump:

Teraz to takie okazje będą częściej, aż się boję :36_1_22:

;) juz widze kazda z nas, z brzuchem tanczaca na stole hihihihi

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Kobietki zmykam na spacer, bo pogoda cudna. Aż żal nie skorzystać :36_1_74: Poza tym muszę mojego dziaboląga ukołysać, bo mi tam jakąś demolkę w brzuchu robi :lup:

moja Tosia tez dzisiaj bryka wyjatkowo. pewnie potancowka z okazji studniowki mamy2corun ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Wszystkim dziewczynom oraz malenstwom dziekujemy z Maksem baaaardzo za kciuki! Jestescie kochane!
mama2corun - Wszystkiego najlepszego. Najpierw duzo zdrowka, bo to teraz najwazniejsze dla Ciebie i dzidzi a potem wszystkiego czego sobie tylko zamarzysz!!!!! Sto lat!
Daffodil - to tak jak moj. Zadna tam plazowa pilka. Jest taki jakby szpiczasty i bardziej od pepka w dol. Czytalam, ze to zalezy jak dziecko sie uklada w macicy i sama macica jak sie rozciaga i umiejscowia w brzuchu.
mama2 - Maksio cudny. Juz taki prawdziwy bobas. I fajnie, ze masz filmik juz. NIesamowite wrazenie tak zobaczyc malucha jak sie w brzuszku kreci, co?!
Daffodil, patka, katja - u mnie po dzisiejszym wazeniu 8 na plus. Z 62 do 70 kilo juz doszlam. Jeeli chiodzi o przyrost wagi to idziemy leb w leb :-). Ciekawe jak to bedzie dalej!

Odnośnik do komentarza

lutka
mam książkę, tzw biblię dla ciężarnych (ja tam za nią nie przepadam), w której pokazane są 3 przykłady spośród możliwych kształtów brzucha. I jest:

piłka
podłużny
szpiczasty

mój to nawet nie wiem jaki jest :)

od 2 dni po głowie chodzi m kolejne imię : Miłosz (Misiek woli od Szymka), no więc teraz to już nie wiadomo :)
lutka - Jedno i drugie bardzo ladne. Tez bym miala problem z wyborem.

Odnośnik do komentarza

Daffodil - ale moj Maksio starszy, wiec mysle, ze Maksio mamy2 mojego jeszcze przez tydzien przegoni.
A tak szczerze to sie zdziwilam jak dzisiaj uslyszalam ile wazy. Nawet mialam w Polsce wyrzuty sumienia, bo tak sobie jadlam. Nie za duzo i balam sie czy maly ladnie rosnie przez to. Ale widac bierze sobie od mamy co mu tam trzeba. Jedno Wam powiem, ze obzeram sie Magnezem po 6 tabletek dziennie a to oko mi miga a to lydka mi sie kurczy. Czyli Maks bierze dla siebie ile wlezie.

Odnośnik do komentarza

pat-k
Daffodil
Kobietki zmykam na spacer, bo pogoda cudna. Aż żal nie skorzystać :36_1_74: Poza tym muszę mojego dziaboląga ukołysać, bo mi tam jakąś demolkę w brzuchu robi :lup:

moja Tosia tez dzisiaj bryka wyjatkowo. pewnie potancowka z okazji studniowki mamy2corun ;)
U mnie wczoraj itez stny dancing. Od 17-tej do 24-tej bez przerwy! Tak jeszcze nie bylo!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...