Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2corun
Quinny Freestyle 4 XL comfort sand+ extra dodatki (526861996) - Aukcje internetowe Allegro
ja dzis w uzywanych znalazlam taki wozek tylko ze blekitny i tylko wersja gleboka ale cena to 17,50euro.ale ze jest tylko gleboki to chyba odpuszcze jest naprawde fajny bo wygodny ale jednak chcialabym zestaw.

Bardzo fajny i z tego co czytałam, to bardzo wytrzymałe są te wózki. Ale sama gondola rzeczywiście nas nie urządza.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2corun
Quinny Freestyle 4 XL comfort sand+ extra dodatki (526861996) - Aukcje internetowe Allegro
ja dzis w uzywanych znalazlam taki wozek tylko ze blekitny i tylko wersja gleboka ale cena to 17,50euro.ale ze jest tylko gleboki to chyba odpuszcze jest naprawde fajny bo wygodny ale jednak chcialabym zestaw.

Bardzo fajny i z tego co czytałam, to bardzo wytrzymałe są te wózki. Ale sama gondola rzeczywiście nas nie urządza.

Chociaż tak się zastanawiam, bo cena niewysoka, czy np. nie mogłabyś kupić tego, a później dokupić jakąś lżejszą spacerówkę?

Odnośnik do komentarza

jola22
3 :2 dla dziewczynki.

Ewcia - dziewczynka.
Pat-k - chłopak.
Mama2corun - dziewczynka.

Daffodil - chłopak
Mama2 - dziewczynka

Gorzej jak moja dzidzia sie wypnie i nic nie pokaże. :ass::o_noo:

ani niech nieprobuje takich numerow robic!!:11_6_103:najedz sie czekolady to bedzie aktywana dzidzia ale tak z godz przed :D moja 2 razy ladnie zaprezentowala ze jest 100% kobietka:D moja ksiezniczka a my z Oliwka tez dzis zakupy zrobilysmy zaraz pokaze tylko musze aparat z torby wyszperac.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...