Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

katja79
dobra dziewuszki ja zmykam lezec dzieki za rady i mile slówko zajze jutro buziaki:36_3_16::36_3_16::36_3_16:

ja bym w zadnym wypadku nie odstawiała nospy na rzecz magnezu!! miałas powazne twardnienie brzucha a na to magnez juz nie pomoze tylko FORTE NOSPA!!! to powazna sprawa a magnez mozna brac profilaktycznie lub przy lzejszych bolach.!!!

Odnośnik do komentarza

katja79
Ale jestescie kochane:36_3_16::36_3_16: no ja dzisiaj juz jestem po nospie wiec jest troche lepiej ale co jakis czas i tak czuje lekki bol a wczesniej bolalo naprawde bardzo jak mnie zlapalo w nocy po wstaniu na siusiu to poprostu nie moglam sie ruszyc cala zesztywnialam i nie wiedzialam co jest grane,
ogólnie to jest takie klócie w obu bokach i na dole brzucha czasami troche jak przy okresie tylko silniej ehhh jak nie urok to... no ale wlasnie tak sobie pomyslalam ze skoro Wy bierzecie ten magnez to i u mnie napewno nie zaszkodzi poprostu bede sobie brala i zobacze moze bedzie lepiej, a jak Wy bierzecie tzn jakie dawki?

Katja - Ja bralam ja bylo gorzej do 6 tabletek dziennie. Teraz biore trzy. Wez wiecej na poczatek, zeby sie organizm nasycil. Jak bedzie za duzo to wysikasz po prostu. Wez przynajmniej 300 mg na dzien na poczatek. Nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
A ja się muszę pochwalić, że właśnie po raz pierwszy Kuba kopnął na tyle mocno, że jego matka na własne oczy to zobaczyła!!
Ale super, chcę jeszcze :)

ojej to wspaniale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:36_2_25:

taki kopniak zwiastuje piłkarza z I ligii :)))

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

figgga
hihihiihi te dwie kule to moje utrapienie. ehh norrrrmalnie juz nie mam w co je ubrac hehe

a tak wogóle to mi przybyło w nich zaledwie 2 rozmiary czyli wieczne utrapienie niezaleznie od stanu :))))))
Figga - :-)
To tak jak u mnie. Nie dosc, ze normalnie duze to teraz dwa rozmiary wieksze!
Ale tak to jest. Male zle, duze - tez niedobrze. Dogodzic to kobiecie! ;-))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...