Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

gunia43
pat-k
mama2

jak to to calkie na butle przechodzicie?

nie, nie. cyc w nocy i rano na mily poczatek dnia :) w dzien sporadycznie. i bardzo mi sie podoba teraz ten system :) zeby jeszcze z tymi sloiczkami ruszylo, to bede calkiem szczesliwa.
Patka - Ja dokladnie tak samo robilam jeszcze mjiesiac temu :-) Ulga jak nie trzeba caly czas latac z wywalonym cycem, co?
Widzem, ze piknie uchwycilas usmiech Tosienki. Fota w suwaczku super :-)

Popieram, śliczna z niej pannica.

Odnośnik do komentarza

elwira
Witam mamuśki :)

u nas dużo lepiej, wszyscy prawie zdrowi więc z okazji 6miesiecy Adasia szykujemy mu pokój , kupiliśmy farbę naklejki Kubusia Puchatka i jak dobrze pójdzie to jutro już Adaś będzie spał u siebie :-D

Gunia Daffo Mama
słodkie te wasze chłopaki :)
Patka Tosia to śliczny cukiereczek

Ogromne buziaki dla naszego półroczniaka :36_15_33: Ale ten czas leci!

Odnośnik do komentarza

elwira
Dieta spoko to już dzisiaj 6 dzień i jak rano sie ważyłam to był o 3kg mniej:-D

ja wiem ze was szokuje jadłospisem Adasia ale przed chwiła sama byłam w szoku aż M filmik nagrał nie wiem tylko czy uda mi sie go wrzucic

Gabi jadła pyzy z mięsem a Adaś swój obiadek i nagle zaczyna nim pluć i płakać, totalnie nie wiem o co chodzi, próbuje picie dać NIE ,na rączki NIE, M na ręce wziął NIE .......... na to Gabi on tak się gapi jak by chciał pyzę zjeść :-D wzięłam pyzę rozgniotłam i na czubeczku łyżeczki mu do buzi i co CISZA !! dał się do krzesełka wsadzić i zjadł 2,5 pyzy

No to rewelacyjnie chudniesz, brawo!

A Adaś wie co dobre, nie będzie się zadowalał jakimś rozmiksowanym żarciem :)

Odnośnik do komentarza

pat-k
Jola30
Daffodil

O kurcze, może dwójka jeszcze za ciężka na taki kolkowy brzusio?? Może spróbuj jeszcze do jedynki wrócić i odczekać chwilę?

Dafo właśnie tak zrobiłam od 9 rano pojechałm do innego miasta i wykupiłam całą półke BEBILONU 1 a więc zapas mam 4 sztuki duże pani była w szoku dostałam gratisy i zafundowałam sobie perfumke skoro i tak na debecie.
Dzwoniłam na infolinie i kazała pani mi się wstrzymać z podawaniem 2 ponieważ nie ma pośpiechu i rozmawiałam dziś z lekarką Nikiego tez tak powiedziała:o_noo:.
Więc mój mały będzie na BEBILONIE 1 jeszcze z ok 20 dni bo na tyle starczy a póżniej spróbujemy ponownie bez pośpiechu i nic na siłe:8_5_16:

Jola a Niki je juz zupki i deserki?

Patka od 10 tyg zaczełam podawać :8_5_16:po mału tyle ,że zaczełam od soku a to był błąd.Póżniej był chory i w Anglii jak lekarz sie dowiedział że cokolwiek daje inne niż mleko delikadnie mówiąc zrypał mnie.
A od 4 miesiąca je systematycznie i regularnie moje gotowane i ze słoiczka Gerbera i Bobowita.
Teraz to już nie ma problemu z jedzeniem ale jak są wieksze kawałki dławi sie i zaksztusza wiec wszystko na gładko:36_2_16:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Jola30
pat-k
Jola30

Dafo właśnie tak zrobiłam od 9 rano pojechałm do innego miasta i wykupiłam całą półke BEBILONU 1 a więc zapas mam 4 sztuki duże pani była w szoku dostałam gratisy i zafundowałam sobie perfumke skoro i tak na debecie.
Dzwoniłam na infolinie i kazała pani mi się wstrzymać z podawaniem 2 ponieważ nie ma pośpiechu i rozmawiałam dziś z lekarką Nikiego tez tak powiedziała:o_noo:.
Więc mój mały będzie na BEBILONIE 1 jeszcze z ok 20 dni bo na tyle starczy a póżniej spróbujemy ponownie bez pośpiechu i nic na siłe:8_5_16:

Jola a Niki je juz zupki i deserki?

Patka od 10 tyg zaczełam podawać :8_5_16:po mału tyle ,że zaczełam od soku a to był błąd.Póżniej był chory i w Anglii jak lekarz sie dowiedział że cokolwiek daje inne niż mleko delikadnie mówiąc zrypał mnie.
A od 4 miesiąca je systematycznie i regularnie moje gotowane i ze słoiczka Gerbera i Bobowita.
Teraz to już nie ma problemu z jedzeniem ale jak są wieksze kawałki dławi sie i zaksztusza wiec wszystko na gładko:36_2_16:

Ja też zaczynałam od soczku. Czemu mówisz, że to błąd?

Odnośnik do komentarza

Witam z Kraka

mama2cór nie wyglądasz na chudzielca, ja przy tej wadze wyglądałabym koszmarnie. A Córeczki cudne, Oliwka drobinka a Ola na fotce z dziadkami juz taka duza.

Gunia
Maksio zdolniacha kubkowy.

Elwira na 2 focie Adacho wygląda jak roczny chłopiec, i ma bardzo ładny kształt głowy.

JOla22 mam nadzieje, ze to nic poważnego i szybo przejdzie.

2e2e nie ma się co oszukiwać, ludzie, faceci zdradzają a nam pozostaje liczyć ze nigdy nas to nie spotka.

Patka Tosia to taka pyza na lesnych dróżkach :) cudności

mama2
chłopaki jak się patrzy:) jednego od drugiego odróżnia dywan na klacie ;)

to w skrócie tyle, wybaczcie pominiete ale po łepkach przeleciałam posty.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Jola30
pat-k

Jola a Niki je juz zupki i deserki?

Patka od 10 tyg zaczełam podawać :8_5_16:po mału tyle ,że zaczełam od soku a to był błąd.Póżniej był chory i w Anglii jak lekarz sie dowiedział że cokolwiek daje inne niż mleko delikadnie mówiąc zrypał mnie.
A od 4 miesiąca je systematycznie i regularnie moje gotowane i ze słoiczka Gerbera i Bobowita.
Teraz to już nie ma problemu z jedzeniem ale jak są wieksze kawałki dławi sie i zaksztusza wiec wszystko na gładko:36_2_16:

Ja też zaczynałam od soczku. Czemu mówisz, że to błąd?

Daffodil---ponieważ paru lekarzy w PL.powiedziało mi że wprowadza się zupki bezmięsne i najlepiej na początek 2 składnikowe.
A gotowe soki momo że pisze ok 4 miesiąca wskazane są od 6 :o_noo:.
Zapytałam czy tu chodzi o Nikiego i jego bolący brzuszek ale zdana były zgodne kilku lekarzy że nie ma znaczenia jakie dziecko ale tak dla wszystkich:36_15_33:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
ja sie zaraz zmywam spac bo nieprzytomna jestem..
Maksio od kilku dni robil kupki wielkosci 1.5 orzecha wloskiego zastanawialam sie czy to nie za malo a dzis szczelil taka ze az po sama szyje!!!!!!!!!!!!!!M mnie błagal zebym to ja \maksia przebrala obiecywal niewiadomo co ale ja sie nieugielam :16_11_9:

Cwaniak :)

tak, grozil nawet ze moze mu sie niedobrze zrobic:36_2_16: ale jakbym teraz popuscila to juz bym zawsze musiala mlodemu dupsko przebierac

Odnośnik do komentarza

Jola30
Daffodil
Jola30

Patka od 10 tyg zaczełam podawać :8_5_16:po mału tyle ,że zaczełam od soku a to był błąd.Póżniej był chory i w Anglii jak lekarz sie dowiedział że cokolwiek daje inne niż mleko delikadnie mówiąc zrypał mnie.
A od 4 miesiąca je systematycznie i regularnie moje gotowane i ze słoiczka Gerbera i Bobowita.
Teraz to już nie ma problemu z jedzeniem ale jak są wieksze kawałki dławi sie i zaksztusza wiec wszystko na gładko:36_2_16:

Ja też zaczynałam od soczku. Czemu mówisz, że to błąd?

Daffodil---ponieważ paru lekarzy w PL.powiedziało mi że wprowadza się zupki bezmięsne i najlepiej na początek 2 składnikowe.
A gotowe soki momo że pisze ok 4 miesiąca wskazane są od 6 :o_noo:.
Zapytałam czy tu chodzi o Nikiego i jego bolący brzuszek ale zdana były zgodne kilku lekarzy że nie ma znaczenia jakie dziecko ale tak dla wszystkich:36_15_33:

Ale czym to uzasadniali? Bo w sumie wszędzie radzą właśnie od soczków zaczynać (wiedza internetowo-gazetowa he he).

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
mama2
ja sie zaraz zmywam spac bo nieprzytomna jestem..
Maksio od kilku dni robil kupki wielkosci 1.5 orzecha wloskiego zastanawialam sie czy to nie za malo a dzis szczelil taka ze az po sama szyje!!!!!!!!!!!!!!M mnie błagal zebym to ja \maksia przebrala obiecywal niewiadomo co ale ja sie nieugielam :16_11_9:

Cwaniak :)

tak, grozil nawet ze moze mu sie niedobrze zrobic:36_2_16: ale jakbym teraz popuscila to juz bym zawsze musiala mlodemu dupsko przebierac

Oczywiście, że tak. Jak tylko M. wraca z pracy, to przejmuje ten cały kupiany interes :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...