Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

e2e2
W sobotę miałam iść na koko jumbo ale nici z imprezki.Mój Filip od samego popołudnia strasznie pierdział,stękał i wiedziałam że coś będzie nie tak!przed wieczorem zaczął się koncert życzeń,płakał strasznie i do tego stękał tak bardzo że nie wiedziałam co robić,ewidentny problem z kupą.Pojechałam po czopki glicerynowe do apteki i nawet ona nie zadziałały bo tak strasznie był napięty że nie mogłam mu czopka wsadzić!!!Po niedługim czasie strzelił 4 nieduże kupy,ale co się namęczył przy tym.Tak więc nie mogłam go zostawić na noc samego!Na szczęście w nocy spał dobrze a w niedziele przeszło zupełnie.pomimo tego i tak pojechałam w poniedziałek do lekarza.

Biedny Filip, namęczył się strasznie, ale najważniejsze, że przeszło.
Trochę szkoda imprezki, ale co się odwlecze, to nie uciecze :) W ten weekend sobie zaplanuj jakiś wypad :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
e2e2
W sobotę miałam iść na koko jumbo ale nici z imprezki.Mój Filip od samego popołudnia strasznie pierdział,stękał i wiedziałam że coś będzie nie tak!przed wieczorem zaczął się koncert życzeń,płakał strasznie i do tego stękał tak bardzo że nie wiedziałam co robić,ewidentny problem z kupą.Pojechałam po czopki glicerynowe do apteki i nawet ona nie zadziałały bo tak strasznie był napięty że nie mogłam mu czopka wsadzić!!!Po niedługim czasie strzelił 4 nieduże kupy,ale co się namęczył przy tym.Tak więc nie mogłam go zostawić na noc samego!Na szczęście w nocy spał dobrze a w niedziele przeszło zupełnie.pomimo tego i tak pojechałam w poniedziałek do lekarza.

Biedny Filip, namęczył się strasznie, ale najważniejsze, że przeszło.
Trochę szkoda imprezki, ale co się odwlecze, to nie uciecze :) W ten weekend sobie zaplanuj jakiś wypad :)

Masz racje jeszcze będzie okazja żeby wyjść się zabawić.Co do wizyty u lekarza to p.doktor powiedziała że to normalne że dzieci w okresie 3 -4 go miesiąca życia mają problemy z kupą bo jak są karmione mlekiem matki to mleko robi się za ciężkie dla ich układu pokarmowego i trzeba dziecko dopajać herbatkami!!! najlepiej rumiankową,ziołową koperkową najrzadziej bo w dużych ilościach szkodzi!!!Można podawać do picia łyżeczkę cukru na 100ml wody i to gotować 3-5 min.bo na glukozę jest już za duży.Filip warzy 5500 i na jego wagę powinnam mu dawać dziennie ok.200-250ml rożnych herbatek.

Odnośnik do komentarza

Jola30
katja79
hej babeczki ja dopiero teraz znalazlam chwilke zeby zajrzec, no wiecie mąz na urlopie wiec ciagle gdzies brykamy potem sprzatalismy mieszkanie i tak sie zeszlo a ja dzisiaj juz normalnie wymiekam próbuje mala przestawic na butle i poprostu masakra pluje mlekiem jak najeta juz nie wiem co robic jak myslicie czy przetrzymac ja na maxa moze wtedy zaskoczy...???kurcze cholera mnie juz bierze i ta nagonka na karmienie piersia nigdy by mi do glowy nie przyszlo ze bede miec takie problemy zeby mala cos wypila z butli a wiem ze im dłuzej je z cyca tym trudniej bedzie ja przestawic.... a nie wyobrazam sobie podawania jej kaszek łzeczka:lup: kurcze dziewczyny ratujcie moze Wam przychodzi do głowy jakis pomysł....

katja ja bym Ci poradzila butelki tommee tippeeone imituja piers znaczy smoczek tej butelki i szybko dzidzus sie pzyzwyczaja rzynajmniej tak bylo u mnie a probowalam wszystkiego i nici wiec sprobuj zastosowac moze i u Majusi sie uda no chybaze juz probowalas:36_19_2:?
A teraz z innej beczki dlaczego tak rzadko do nas zagladasz nie ladnie :36_1_4: a ja tak czekam na Ciebie cholernico a kysz czorcie niech M. sie dzieckiem zajmnie ty naskrob chodz minutke co u Was i wstaw zdjecia Majki napisz ile wazy co to ma byc mamuska:what:

Jolcia ja mam własnie tommy tipee ale niestety jak byla mala to pila a teraz nie chce i guzik z petelka mam jeszcze z nuka ale tez dupka blada juz nie wiem co robic:lup:
a ostatnio nie zagladalam bo mnie nie bylo w domku bylam u rodziców a tam nie mam internetu a teraz wyladowalismy u tesciów bo sasiedzi remont łazienki zaczeli i myslalam dzisiaj ze nam sie sciany rozwalą tak walili mlotem u siebie ze chcial nie chcial spakowalismy manatki i do konca tygodnia siedzimy tutaj a w przyszlym tygodniu juz bede u siebie wiec bede zagladac dzien w dzien :36_1_1:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Jeszcze się dowiedziałam że dzieciom które są karmione piersią można już od 3-go miesiąca podawać soczek z marchewki.Zetrzeć marchew na tarce wycisnąć sok i dodać łyżeczkę wody gotowanej i dać dziecku ze dwie łyżeczki i tak przez tydzień,jak dziecko to zaakceptuje to można wprowadzić w drugim tygodniu jabłuszko,surowe zeskrobać na łyżeczkę i po troszku podawać i co jakiś czas zwiększać dawki.SMACZNEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM GŁODOMORKOM!

Odnośnik do komentarza

mama2
Ewcia jaka ty jestes sliczna i nie gadaj glupot ze to tylkozasługa obrobki zdjec oczy masz piękne...a zuzia cała ty !!

Lutka ale ekstra wyszliscie z M ..tacy zakochani:)) a ty wciaz mnie zadziwiasz tym dziewczecym wygladem szymus moj faworyt no ale z tymi rajtkami przesadzilas ..zeby mezczyzne w coz takiego przyodziac:))
Patka moj jeszcze nie wpatruje sie w swoje odbicie tak jak twoja Tosia - super!!!

Katja ja mam ten problem co ty Maks nie chce za nic butelki naet tommy tippe jest be! i est to dla mnie spory kłopot!!! moglam mu co jakis czas dawac z butli moje jak byl jeszcze czas ze chetnie z butli pil a teraz ....juz za pozno

Kamidianka jaka ty masz figure!!! zdjecia z wycieczki super a ty zero brzucha gdzie ci te słodycze ida ja sie pytam????????

mama2 nasze dzieciaki sa poprostu dla siebie stworzone co u mnie to i Wy przerabiacie i ten wózek i smoczek i teraz butla ehhhhh:what:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

mama2
Witam sie my szybki powrot z lodzi zaliczylismy bo Maksio znow zrobil 3 kupki z niteczk akrwi i musiałam szybko do lekarza (tego zaufanego) powiedział ze mam dzis przyjechac z kupa i sa dwie opcje albo uczulenie na białko i niestety nie da sie całkiem białka wykluczyc z diety :o_master:bo ono jest praktycznie wszedzie nawet w wedlinach wiec jesli to to to czeka mnie odstawienie od piersi i wtedy szukam bloku i szybuje z niego :le::le::le:
niedosc ze ja sie z tym chyba nie pogodze to jeszcze jaki stres dla maksia jak on tak kocha cycusia i nie lubi (lub nienawidzi ) butelki... 2 opcja to rotawirus :uff:wiec juz dzis zaniosłam kupke na badanie rotawirusa bo jak sie okazuje wcale nie musi byc przy tym biegunka i takie tam ...szczerze to wolałabym opcje dwa , wyleczymy maksia i po sprawie ...bo to nie jedzenie wszystkiego juz mnie wykancza ..!!!!!!!!!

Pogoda dzis paskudna zimno i leje:36_2_20::36_2_20:

ojejku mama2 trzymam kciuki zeby to jednak byl ten rota bo z tym uczuleniem to naprawde byłaby masakra i te mleczka dla dzieci sa ochydne no i nie dosc ze nie pije z butli to jeszcze w dodatku musialby pic niedobre mleczko.moja mala od dwuch tygodni tez ma sluz w kupie wtedy moja lekarka mi powiedziala ze to od upalów ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc w kazdym badz razie jak narazie nie ma w nim ani krwi ani nic innego wiec nie panikuje ale moze powinnam...:lup:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
katja79
hej babeczki ja dopiero teraz znalazlam chwilke zeby zajrzec, no wiecie mąz na urlopie wiec ciagle gdzies brykamy potem sprzatalismy mieszkanie i tak sie zeszlo a ja dzisiaj juz normalnie wymiekam próbuje mala przestawic na butle i poprostu masakra pluje mlekiem jak najeta juz nie wiem co robic jak myslicie czy przetrzymac ja na maxa moze wtedy zaskoczy...???kurcze cholera mnie juz bierze i ta nagonka na karmienie piersia nigdy by mi do glowy nie przyszlo ze bede miec takie problemy zeby mala cos wypila z butli a wiem ze im dłuzej je z cyca tym trudniej bedzie ja przestawic.... a nie wyobrazam sobie podawania jej kaszek łzeczka:lup: kurcze dziewczyny ratujcie moze Wam przychodzi do głowy jakis pomysł....

katja ja bym ją przetrzymała i dała butle, wydaje mi się że jak będzie głoda to zje

no tez mi sie tak wydaje poczytalam troche w necie i jakis pediatra pisal ze jak dziecko porzadnie zglodnieje to zacznie ssac bo góre wezmie instynkt ale jakos nie moge sie odwazyc bo mala strasznie placze i wymiekam....:what:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Witajcie babeczki moje

Za mna cieżkie 2 dni, i kłopoty w pracy z gównianym pracownikiem, i kłótnia z mama i męzem, ale wszystko idzie ku lepszemu, albo szłoby gdybysmi potrafili stawiać wszystko na jedną kartę.

Ok idę poczytsć co u Was :)

Odnośnik do komentarza

mama2corun
witam wczoraj nieudalo mi sie zalogowac na forum :36_2_43: my o 15 w droge jeju mam stresa jak niewiem i zdecydowanie musze skrocic planowany pobyt w PL ehh ale no trudno sie mowi jeszcze niejeden wyjazd nas czeka grunt to zeby zabrac Oliwke i przedstawic Alexandre rodzince :36_1_11:
Kamidianka sliczne zdjecia a Lenka ma super wloski i takie dlugie szok
Ewcia slicznotka z Ciebie i niepisz glupot i nasza Zuzia jest piekna jak mamusia zdjecia boskie
Elwira jaka Kinga jest sliczna wysoka dlugie szczuple nogi jeju piekna kobieta Ci rosnie
a Adas duuzy mezczyzna zaraz przerosnie starsza kuzynke :) i Gabi jak zwykle sliczniutka.no i siostrzenica tez.

no to trzymam kciuki za udany wypoczynek dla calej rodzinki bawcie sie klawo i wracajcie cali i zdrowi :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

elwira
Witam mamuśki:)

My pomału oswajamy się z myślą ze jesteśmy w PL, trochę zamieszania bo tu siostry śpimy wiec nagle 5 dzieci w mieszkaniu i to w jednym pokoju a rozbieżność wiekowa to3miesiace do 11lat :o_noo::o_noo:

no ale dajemy jakoś rade no i dzieci szczęśliwe co najważniejsze, pogoda nam sie popsuła mam tylko nadzieje ze nie na długo bo w czwartek w nocy chcemy jechać do górali

widzę ze wszystkie wycieczkujecie , zdjęcia super :)

o kurde 5 dzieciaków w jednym??? jak Wy to znosicie, muszą się kłócic przecież :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...