Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedzielnie.
U nas dzien mieszany. Rano brzydko i pochmurnie, od popoludnia zar z nieba islonce a teraz wlasnie zakonczyla sie sroga letnia burza. Deszcz padal pionowo!!! Szok!!!
Isabela- strasznie mi oprzykro, ze tak sie stalo z Miaskiem. zdrowka jej zycze z calego serca. Straszne rzeczy przeszlas, ale to juz za toba. Dobrze, ze wyjechalas do mamy. Teraz ci zycze szybkiego powrotu do formy. Mocno was tule.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio jestem bardzo zabiegana - nowe mieszkanie, sprawy ze starym, klopoty inne rozne i takie tam. Pechowo do tego ktos mi ukradl 50 euro, a wczesniej Waldek zgubil 20 przez dzire w spodniach!!!!. No, ale juz pogodzilam sie ze strata. NIc na to nie poradzimy i nie chce mowic, ze jakis pech bo sie jeszcze przyczepi i nie odejdzie.
Poza tym dzisiaj dostalismy klucze od nowego mieszkania- kurde strasznie duzo pracy nas czeka i az mi slabo na te mysl. Trzeba polozyc panele w sypialni i pokoju Maksia a do teg pomalowac framugi i drapac tapety w calym domu, bo te co sa to okropne! Ale poprawia mi sie humor, jak pomysle, jak bhedzie fajnie i jaka satysfakcja, jak juz sie z wszystkim wyrobimy.
No i jeszcze napisze, ze zgubilam od razu caly plik kluczy do tegoz i zgroza! Juz mialam wizje dorabiania kluczy w calym bloku ze wszystkich pomieszczen i zmiany zamkow na nasz koszt!!!! Wrrr! Na szczescie klucze sie znalazly u mojej tesciowej:36_7_8::orchestra: Dom wariatow!

Odnośnik do komentarza
W dniu 10/9/2008 o 7:43 PM, elwira napisał:

Dziewczyny takich mdłości to jeszcze nie miałam, to moja 3 ciąża i jak zostanie mi w ciągu dnia jeden posiłek nie "oddany" do kibelka to się ciesze:) przez to czuje się tak niesamowicie osłabiona a tu nadal trzeba wstac rano i dzieci do szkoły zaprowadzić i iść do pracy, nawet zęby mnie bolą
mówią ze po 3miesiacach przechodzi to mi zostało... 5tygodni:((

Gratulacje, cieszę się bardzo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...