Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
Moj synek sprobowal dzis soczku marchewkowo jablkowego i łyzeczka chetnie choc mega zdziwiony byl a z butelki ni huhu gryzl smoczek i ani razu nie zaciagnał.
Tak wogole to jak bylam na zebraniu to tesciowa byla z malym , maksio byl bardzo grzeczny wiec jest pozytywnie nastawiona do zostania z nim, tylko ze ona go caly czas na rekach nosi i tak tez usypia bo mowi ze maluszka trzeba wybawic (czyt. nosic na rekach) bede miala przesrane

oj Ona też, Ona też jesli tak Go nauczy :)

Odnośnik do komentarza

figgga
czesc dziewczyny!
dawno mnie nie było ale jakosc czasu nigdy nie mam.
a to moja córeczka :

Figa - no wreszcie!!! Czasu mnie mialam, tez cos!!! Na dzien dobry opiernicz Ci sie nlezy. Prosze nas juz tak wiecej nie zaniedbywac!!!!
No a corcia - sliczna dziewuszka. Nastepna Miss wsrod majowych sloneczek.

A tak swoja droga to gdzie Amelcia?????

Odnośnik do komentarza

figgga
poród pamietam jak jakis koszmar. dostałam znieczulenie ale i tak sie darłam. zszywali mnie 45 min brrrr

mała ostatnio mi fiksuje. szczególnie przy jedzeniu. wyciaga smoczek i go wciaga i wyciaga i wciaga.

pcha całe ręce do buzi. i strasznie sie slini

spi w ciagu dnia jak zając pod miedza po 30 min i budzi sie z strasznym płaczem.

i terroryzuje nas bo chce na rączki.

ogólnie jestem niedospana i wykonczona.
Oj to niewesolo. Miejmy nadziej ze to tylko jakis skok i minie szybko.

Odnośnik do komentarza

figgga
lutka
figgga

bez paniki.
lekarka tez cos mi gadała ze niby czemu taka niska waga ale jak zobaczyła jeszcze dodatkowo tatusia to powiedziała ze ok juz sie nie czepia.

ja chuda a tatus tez szczupły

jak interes? siedzisz w domu?
jak duza sie urodzila?

sorki za pytaniowy atak :P

ogólnie mam teraz etat mamy hehe
od zusu dostaje jałmużne
interes teraz ciągnie maciek ale jak trzeba jade i pomagam
sklep zlikwidowałam bo nie opłacało sie kogos zatrudniac

mała urodziła sie 3,230 a jak wychodziła ze szpitala to wazyła 3050

i dostała same dziesiatki
To ladnie wazyla po urodzeniu!!!
Fajne haslo pod suwaczkiem!

Odnośnik do komentarza

lutka
może na jeden wieczór (jak dla mnie moze byc na zawsze :P) wymianili się z Szymkiem nastrojami?

napisałam do Patki, ale nie otrzymałam raportu.

Dziś kupiłam sobie seksi koszulkę na przyjazd M. :) która od razu w przymierzalni się spierniczyła, tj koronka przy biuście puściła :/ ale stwierdziłam ze tak mi się podoba ze wezmę z upustem. W domu wycięłam koronke i jest lepiej niż z nią :)
Lutka - z kazdej opresji zawsze na prosta albo i lepiej!!!! Poprosilambym o zdjecie w koszulce no ale rozumiem jak sie nie zdecydujesz. Moze chociaz sama koszulka .... ;-)
Ciesze sie z Toba na przyjazd M. Oj, bedzie sie dzialo. Oby Szymus ladnie noce przesypial :-)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
no maks sie przeprosil z cycem i zasnał. Daffodil jak tak Kubus zasnał?
Figa tyle czasu cie nie bylo , zdrowka dla corci!

Teraz już chyba zasnął, ale jeszcze się nie cieszę, bo przed chwilą też mi się tak zdawało i obudził się z rykiem :lup:

Kubus postanowil moze choc przez chwile dorownac (w złym zachowaniu) majowym kolegom :D

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2
Moj synek sprobowal dzis soczku marchewkowo jablkowego i łyzeczka chetnie choc mega zdziwiony byl a z butelki ni huhu gryzl smoczek i ani razu nie zaciagnał.
Tak wogole to jak bylam na zebraniu to tesciowa byla z malym , maksio byl bardzo grzeczny wiec jest pozytywnie nastawiona do zostania z nim, tylko ze ona go caly czas na rekach nosi i tak tez usypia bo mowi ze maluszka trzeba wybawic (czyt. nosic na rekach) bede miala przesrane

oj Ona też, Ona też jesli tak Go nauczy :)

oj nie wiem czy ona tez ona potrafi go nosic godzinami i nie narzeka

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil a jak Kuba bez cyca? pewnie dobrze ..
Ja napisałam M eske ze przechodze na butelke bo mam dos bolu piersi i wogole (oczywiscie zartowałam) aon ze jak to biedny Maksio zniesie i zebym to jeszcze przemyslała i przeciez caly czas mnie nie boli...i takie tam ...zakochany tatus :) wszystko dla maksia a ja mam cierpiec :8_1_221:

He, he!!!! No ale w Tobie tez zakochany, nie gadaj kokieciaro !!!!!
Idz z tym cycem koniecznie. NIe wiadomo co to za swinstwo i po co sie meczyc!!!

Odnośnik do komentarza

gunia43
Daffodil
lutka

jakich smoczkow uzywasz do tej mieszanki? mam trójprzepływowy ale nawet na 1 młody nie nadąża łapać mleka.

Kuba pije z trzeciego poziomu, ale ja robię kaszkę z trzech łyżek.
A jak wyglada taki smoczek? Pierwsze slysze. Tutaj takich nie widzialam. Moj pije z Nuka 1 a wieczorem kaske z Nuka 2.

To jest taki specjalny smoczek do napojów o różnej gęstości. Pod noskiem dziecka ustawiasz cyferkę (lub kropelki, kreseczki - zależy od firmy) od 1 do 3 (największy przepływ) w zależności od tego co pije i jak szybko ma lecieć.

Odnośnik do komentarza

gunia43
figgga
czesc dziewczyny!
dawno mnie nie było ale jakosc czasu nigdy nie mam.
a to moja córeczka :

Figa - no wreszcie!!! Czasu mnie mialam, tez cos!!! Na dzien dobry opiernicz Ci sie nlezy. Prosze nas juz tak wiecej nie zaniedbywac!!!!
No a corcia - sliczna dziewuszka. Nastepna Miss wsrod majowych sloneczek.

A tak swoja droga to gdzie Amelcia?????

POSTARAM SIE POPRAWIC

http://s2.pierwszezabki.pl/021/021438990.png
KIEDY DECYDUJESZ SIĘ NA DZIECKO TO ZGADZASZ SIĘ ŻEBY OD TEJ CHWILI TWOJE SERCE PRZEBYWAŁO POZA TWOIM CIAŁEM

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2
lutka
może na jeden wieczór (jak dla mnie moze byc na zawsze :P) wymianili się z Szymkiem nastrojami?

napisałam do Patki, ale nie otrzymałam raportu.

Dziś kupiłam sobie seksi koszulkę na przyjazd M. :) która od razu w przymierzalni się spierniczyła, tj koronka przy biuście puściła :/ ale stwierdziłam ze tak mi się podoba ze wezmę z upustem. W domu wycięłam koronke i jest lepiej niż z nią :)

no to sie bedzie działo :D w cholere z ta koronka i tak M by ja pewnie naruszył:D

oj nie wiem :/ dziewczyny tak mnie boli ze to jakas masakra :/ zastanawiam się czy cos mi się podczas porodu nie zepsulo :( serio, to taki dziwne maksymalnie tepe kłocie gdzieś jakby w macicy :/
Mialam tak samo i to dlugi czas. A potem im wiecej seksu tym lepiej. Ale generalnie na poczatku to bardzo mnie bolalo, jakbym miala wszystko skurczone i obnizone.
Chyba trzeba tej macicy troche pomoc przy udziale meza wrocic tam gdzie jej miejsce :-)

Odnośnik do komentarza

gunia43
lutka
daffodil
i jeszcze na koniec wklejam linka do bloga z najdurniejszymi zdjęciami z nk :) można się czasem pośmiać :)

muszla (bynajmniej nie ślimaka)

zdjęcia takie jak to w stroju kapielowym mnie powalają, co za idiotyzm :) generalnie wszytskie glupie, ale to z stylu "podziwiajcie me cialo" mnie rozwaliło
my tutaj w hagen mamy znajoma ( w sumie moj maz ja zna) ktora dodala juz ze 150 fotek na nk i w roznych pieknych pozach. Najbardziej mnie rozwalila taka w stroju rozowym bikini na tle lazienki polana woda, zeby bylo chyba sexi bardziej. No warkocze jak pacahontas i makijaz perlowy i tipsy i .... Wyobraz sobie klimaty. A ona matka 2 dzieci i zona mezowi.

ja p i e r d z i u!!!! Powaliło mnie :d

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

lutka
może na jeden wieczór (jak dla mnie moze byc na zawsze :P) wymianili się z Szymkiem nastrojami?

napisałam do Patki, ale nie otrzymałam raportu.

Dziś kupiłam sobie seksi koszulkę na przyjazd M. :) która od razu w przymierzalni się spierniczyła, tj koronka przy biuście puściła :/ ale stwierdziłam ze tak mi się podoba ze wezmę z upustem. W domu wycięłam koronke i jest lepiej niż z nią :)

No to ładnie się odstawisz :36_2_25:
A ja też już niedługo będę na noc mogła założyć jakąś seksi koszulkę zamiast stanika z klapkami :) Ależ mnie to cieszy :)

Odnośnik do komentarza

mama2
lutka
mama2
Moj synek sprobowal dzis soczku marchewkowo jablkowego i łyzeczka chetnie choc mega zdziwiony byl a z butelki ni huhu gryzl smoczek i ani razu nie zaciagnał.
Tak wogole to jak bylam na zebraniu to tesciowa byla z malym , maksio byl bardzo grzeczny wiec jest pozytywnie nastawiona do zostania z nim, tylko ze ona go caly czas na rekach nosi i tak tez usypia bo mowi ze maluszka trzeba wybawic (czyt. nosic na rekach) bede miala przesrane

oj Ona też, Ona też jesli tak Go nauczy :)

oj nie wiem czy ona tez ona potrafi go nosic godzinami i nie narzeka
Dziwna jakas. Ja bym miala dosc. 9 kilo!!!!! Ma babka krzepe!

Odnośnik do komentarza

gunia43
lutka
mama2

no to sie bedzie działo :D w cholere z ta koronka i tak M by ja pewnie naruszył:D

oj nie wiem :/ dziewczyny tak mnie boli ze to jakas masakra :/ zastanawiam się czy cos mi się podczas porodu nie zepsulo :( serio, to taki dziwne maksymalnie tepe kłocie gdzieś jakby w macicy :/
Mialam tak samo i to dlugi czas. A potem im wiecej seksu tym lepiej. Ale generalnie na poczatku to bardzo mnie bolalo, jakbym miala wszystko skurczone i obnizone.
Chyba trzeba tej macicy troche pomoc przy udziale meza wrocic tam gdzie jej miejsce :-)

tak mi tez tak lekarz powiedzial ze trzeba rozruszac i potrzeba czasu zeby przyjemnosc wrocila..ja tam nie wiem bo seks przestałam uprawiac!!:karate:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
U nas zęby na 100%. Kuba po raz pierwszy nie może zasnąć i rozpacza straszliwie. Butelki przy jedzeniu tak zgryza, że chyba niedługo będzie trzeba smoczki wymienić. Teraz M. go uspokaja, ale kiepsko to wygląda. Bobodent też nie pomógł. Ale cierpi ten nasz biedaczek. A zębów nie widać, więc szybko się to nie skończy :8_1_221:

już ząbki?! no to trzymam kciuki za Kubusia i za rodziców by mieli dużo cierpliwości

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
może na jeden wieczór (jak dla mnie moze byc na zawsze :P) wymianili się z Szymkiem nastrojami?

napisałam do Patki, ale nie otrzymałam raportu.

Dziś kupiłam sobie seksi koszulkę na przyjazd M. :) która od razu w przymierzalni się spierniczyła, tj koronka przy biuście puściła :/ ale stwierdziłam ze tak mi się podoba ze wezmę z upustem. W domu wycięłam koronke i jest lepiej niż z nią :)

No to ładnie się odstawisz :36_2_25:
A ja też już niedługo będę na noc mogła założyć jakąś seksi koszulkę zamiast stanika z klapkami :) Ależ mnie to cieszy :)
Ja juz dawno nosze normalne staniki bo przy moim karmieniu to mam wycieki tylko jak Maksio ciagnie z jednego cycka to automatycznie leci z drugiego. To chyba dzialanie oksytocyny!!!!
Pozya tym cycki mi powaznie zmalaly. Mam mniejsze niz przed ciaza mimo karmienia. Co bedzie potem ... az strach myslec zwlaszcza ze juz mam nalesniki.

Odnośnik do komentarza

mama2
gunia43
lutka

oj nie wiem :/ dziewczyny tak mnie boli ze to jakas masakra :/ zastanawiam się czy cos mi się podczas porodu nie zepsulo :( serio, to taki dziwne maksymalnie tepe kłocie gdzieś jakby w macicy :/
Mialam tak samo i to dlugi czas. A potem im wiecej seksu tym lepiej. Ale generalnie na poczatku to bardzo mnie bolalo, jakbym miala wszystko skurczone i obnizone.
Chyba trzeba tej macicy troche pomoc przy udziale meza wrocic tam gdzie jej miejsce :-)

tak mi tez tak lekarz powiedzial ze trzeba rozruszac i potrzeba czasu zeby przyjemnosc wrocila..ja tam nie wiem bo seks przestałam uprawiac!!:karate:
A ja i owszem!!!!! Rozruszac - dobre!!!!

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
gunia43

He, he!!! A ja tak czatam i nie umialm skumac. Zrozumialam, ze Ewciaa radosnych dzieci to sie raczej na boku doczeka, ha, ha!!!!

Miałam to samo :sofunny: I tak sobie pomyślałam, że Lutka to zawsze wali prosto z mostu, ale teraz to chyba przegięła :sofunny:
Dopiero po dłuższej chwili zatrybiłam :)

no o co Wy mnie posądzacie drogie Panie :D aż tak dogaduje ostro?

Moje kochane dziecko zasnęło samo!!!! Bez wiercenia sie!!!!! Fakt ze dzis jest senny dzień, ponuro i cisnienei do dupy ale dziewczyny no normalnie jestem w szoku!!!

mama2
albo nie ma apetytu, albo moze w końcu jakoś ustabilizowały mu się przerwy w karmieniu??
a jak sie zachowuje poza tym? normalnie, nie jest apatyczny?

no widzisz Lutka a wczoraj nażekałaś tak na Szymka i on to wyczuł i pokazał mamie co potrafi..życze by było już tak zawsze

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...