Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

e2e2
Jola30
Dziewczyny co sie dzieje moj Niki wyje juz chyba 3 godzine nie wiem co znim dalam czopek przeciw bolowy bo nic innego nie przyszlo mi do glowy i bylam na szybkim godzinnym spacerku w warzywniaku kur...... on mnie wykonczy chyba mu cos dolego bo bylo juz tak fajnie a dzis no koszmar jakis zwaryjowac mozna zlapal bezdech i ssinial caly nawet raczki.niczym nie da sie zainteresowac tylko placz moze kolki kij wie :smile_move:juz wszystko wymyslalam wyciaglam wszystkie zabawki a troche tego mam i nic zadna reakcja boje sie ze on chory jest bo kaszle i kicha ma straszny kaszel temperatura 37 wiec norma jeszcze

Jolu ja znam ten lęk o dziecko,zresztą co ja pisze każda z nas na pewno przeszła złe lub bardzo złe chwile ze swoim dzieckiem.Ja miałam kilka dni temu taką sytuację że dziecko moje godzine czasu bawilo się w bujaczku leżaczku zdążyłam poprasować sobie pranie i po godzinie bo mu było juz za długo podniosłam go i położyłam na kanapie,dziewczyny nie minęło 20 sekund a mój Filip zrobił sie fioletowy potem siny,siniuteńki!!!Tak bardzo się zaniósł!!!A ja tak strasznie się bałam o niego,przez kilka sekund myślałam o najgorszym!!!Zaczęłam mu dmuchać w buzie i gdzieś za piątym razem załapał.Ja nigdy w życiu tak się nie bałam!!!Popłakał jeszcze chwilke i uśpił się,od tamtej pory nie zostawiam go z nikim bo się boje że to może sie powtórzyć.W środe mamy szczepienia i poproszę o skierowanie na usg serduszka bo wyczytałam że dzieci często zanoszące się mają problemy z serduszkiem.Tak bardzo mi ciebie żel ,najgorsza ta niemoc!!!

Jezu, i z czego się to wzięło?? Tak znikąd?

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

lutka
e2e2
lutka

sam usnął :(
Szymonka do tej pory wystarczyla wlozyć do wózka i zaraz spal, a teraz? szkoda gadać, nawet w wozku sie rzuca, skacze, stęka. Najchetniej od razu bym to mleko zmienila.

Filipa w dzień zawsze odkładam do wózka i jak robie obiad to jest w kuchni jak siedzę przt komp w innym pokoju to jest ze mną.Od kilku dni Lutka mam to samo!Odkładam go ale zasypia cięzko,nie płacze ale marudzi,drapie się po buzi,gwałtownie macha łapkami jakby się bardzo złościł i odprawi wszystkie rytuały zasypia.Wcześniej to nawet nie wiedziałam kiedy moje dziecko zasnęło.Filip ma właśnie 12 tydzień i mam nadzieję że to ten skok rozwojowy bo zrobił się maruderek mały!

dokładnie tak samo sie zachowuje, żal patrzec jak sie meczy, tyle ze jeszcze ma te liszaje i to moze go swędzieć. a juz glupieje, ale skok z pewnością jakiś ma bo dzis pierwszy raz zaczał się bawić wiszącymi zabawkami, celował w nie caly czas:sklon:

mój dzisiaj rano pobił wszystkie miśki na karuzeli ,chyba mu sie nie podobają,widzę jaki mu się charakterek kształtuje.Mam nadzieje że będzie miał męża bo ja to straszny nerwus jestem.A dzisiaj po kąpieli dostał cycka,zjadł i po 30 minutach zasnął bez żadnego kwiknięcia,anioł nie dziecko!!!:I love you1:

Odnośnik do komentarza

jola22
Kamidianka
jola22
Dziewczyny a co jak dziecko jest tylko na cycu????
Kiedy można podawać zupki i deserki???

to dopiero chyba od 5-6 miesiąca zalecają.

Kurde a ja się tak cieszyła że będę mogła Julci od końca 4 podawać

tak zalecają ale to nie znaczy ze musisz tak zrobić bo możesz spokojnie juz w 4 coś podać zacząć spokojnie od soku lub kleiku ryżowego i pomalutku coraz to cos innego

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

elwira
jola22
Kamidianka

to dopiero chyba od 5-6 miesiąca zalecają.

Kurde a ja się tak cieszyła że będę mogła Julci od końca 4 podawać

tak zalecają ale to nie znaczy ze musisz tak zrobić bo możesz spokojnie juz w 4 coś podać zacząć spokojnie od soku lub kleiku ryżowego i pomalutku coraz to cos innego

jasne, przede wszsytkim zaobserwuj, czy Julcia się najada mleczkiem, bo są dzieci, którym ono wystarcza, a inne chętnie jedzą nowości.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
e2e2
Jola30
Dziewczyny co sie dzieje moj Niki wyje juz chyba 3 godzine nie wiem co znim dalam czopek przeciw bolowy bo nic innego nie przyszlo mi do glowy i bylam na szybkim godzinnym spacerku w warzywniaku kur...... on mnie wykonczy chyba mu cos dolego bo bylo juz tak fajnie a dzis no koszmar jakis zwaryjowac mozna zlapal bezdech i ssinial caly nawet raczki.niczym nie da sie zainteresowac tylko placz moze kolki kij wie :smile_move:juz wszystko wymyslalam wyciaglam wszystkie zabawki a troche tego mam i nic zadna reakcja boje sie ze on chory jest bo kaszle i kicha ma straszny kaszel temperatura 37 wiec norma jeszcze

Jolu ja znam ten lęk o dziecko,zresztą co ja pisze każda z nas na pewno przeszła złe lub bardzo złe chwile ze swoim dzieckiem.Ja miałam kilka dni temu taką sytuację że dziecko moje godzine czasu bawilo się w bujaczku leżaczku zdążyłam poprasować sobie pranie i po godzinie bo mu było juz za długo podniosłam go i położyłam na kanapie,dziewczyny nie minęło 20 sekund a mój Filip zrobił sie fioletowy potem siny,siniuteńki!!!Tak bardzo się zaniósł!!!A ja tak strasznie się bałam o niego,przez kilka sekund myślałam o najgorszym!!!Zaczęłam mu dmuchać w buzie i gdzieś za piątym razem załapał.Ja nigdy w życiu tak się nie bałam!!!Popłakał jeszcze chwilke i uśpił się,od tamtej pory nie zostawiam go z nikim bo się boje że to może sie powtórzyć.W środe mamy szczepienia i poproszę o skierowanie na usg serduszka bo wyczytałam że dzieci często zanoszące się mają problemy z serduszkiem.Tak bardzo mi ciebie żel ,najgorsza ta niemoc!!!

Jezu, i z czego się to wzięło?? Tak znikąd?

do tej pory się zastanawiam! czy się wystraszył ?a może go za szybko podniosłam? NIe mam zielonego pojęcia!Nie życzę nikomu!!!

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
ok, jutro kupie kleik kukurydziany i sprobujemy:) od jakiej porcji zaczac?? jak maly wypija okolo 150 na noc??

Elus.dreptus mam podobnie,w środe i czwartek musiałam podkarmić Filipa bo u mnie mleko leciało a on jakoś dziwnie jadł jakby nie był głodny bo co chwila wypluwał sutka,rozglądał się nie wspomnę o pogaduszkach z cyckiem.Jak dostał butle to wytrąbił 150ml bez zmrużenia oka.Nie chcę mu dawać za często butelki bo się przyzwyczai że mu lekko mleczko leci i nie będzie chciał cycka.Dzisiaj obyło się bez butli,ach:what: za tymi cyckami się nie trafi!

Odnośnik do komentarza

e2e2
elus.dreptus
ok, jutro kupie kleik kukurydziany i sprobujemy:) od jakiej porcji zaczac?? jak maly wypija okolo 150 na noc??

Elus.dreptus mam podobnie,w środe i czwartek musiałam podkarmić Filipa bo u mnie mleko leciało a on jakoś dziwnie jadł jakby nie był głodny bo co chwila wypluwał sutka,rozglądał się nie wspomnę o pogaduszkach z cyckiem.Jak dostał butle to wytrąbił 150ml bez zmrużenia oka.Nie chcę mu dawać za często butelki bo się przyzwyczai że mu lekko mleczko leci i nie będzie chciał cycka.Dzisiaj obyło się bez butli,ach:what: za tymi cyckami się nie trafi!
Moj sie chyba juz za bardzo przyzwyczail, teraz rano tez maly cyrk, nie chcial piersi, teraz mu sciagnelam ale tylko 60 ml po calej nocy z obu piersi mialam:( z reszta ostatnio caly czas mam tak malo:( i przygotowalam mu 80 sztucznego, jak sie obudzi to mu podam
On jest chyba juz za "stary" zeby go odzwyczaic od butelki??
Nie wiem co teraz zrobic, przyznam sie szczerze ze meczy mnie karmienie piersia wolalabym karmic go butelka, mam wrazenie ze wtedy oboje bylibysmy szczesliwsi
Poradzcie cos dzewczyny
No i jesszcze ta presja rodziny od strony meza, karmic piersia i koniec! Jakbym przestala piersia to bylabym wyrodna matka, jak jezdzimy do tesciowej to karmimy malego z butelki pokryjomu...

Odnośnik do komentarza

Moj sie chyba juz za bardzo przyzwyczail, teraz rano tez maly cyrk, nie chcial piersi, teraz mu sciagnelam ale tylko 60 ml po calej nocy z obu piersi mialam:( z reszta ostatnio caly czas mam tak malo:( i przygotowalam mu 80 sztucznego, jak sie obudzi to mu podam
On jest chyba juz za "stary" zeby go odzwyczaic od butelki??
Nie wiem co teraz zrobic, przyznam sie szczerze ze meczy mnie karmienie piersia wolalabym karmic go butelka, mam wrazenie ze wtedy oboje bylibysmy szczesliwsi
Poradzcie cos dzewczyny
No i jesszcze ta presja rodziny od strony meza, karmic piersia i koniec! Jakbym przestala piersia to bylabym wyrodna matka, jak jezdzimy do tesciowej to karmimy malego z butelki pokryjomu...

Sylwiatoja Może Ty wiesz co poczac?

Odnośnik do komentarza

Ok elus,te dylematy z karmieniem są zawsze stresujące,bo presja karmienia piersią w niczym nie pomaga,a tu chodzi o dobre samopoczucie dziecka.ja mam to szczęście,że celinka się najada.waży już6300,więc nie mam obaw,a jeśli ty czujesz,że syneczek ma głoda to nie patrz na innych!bo chyba nie odzwyczai się już od butli:-((,a może powiedz teściowej,że dokarmiacie na zalecenie lekarza?takie małe kłamstewko!powodzonka!!!

Odnośnik do komentarza

maly ładnie przybiera, wazy juz 6,5, chodzi o to ze on nie zaspokaja swojego glodu do konca i musze mu podac butelke albo w ogole nie chce piersi i marudzi lub placze glody to wtedy mu daje butle
ja myslalam zeby nagac ze jestem chora i musze brac takie leki po ktorych nie moge karmic, heh
zeby nie mzna bylo postepowac z dzieckiem tak jak sie uwaza bo presja rodziny
moja mama jakos to rozumie ze maly jest uarciuchem (po mnie z reszta) i ze juz nie\c chyba nie zdzialam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...