Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w przychodni bylo duzo dzieci zreszta jak zawsze i pani doktor obadala i osluchala Filipa a jaj jej chcialam pokazac buzie bo Filip od kilku dni ma jakies dziwne krostki ala suche syfki to tylko spojrzala z daleka i stwierdzila ze przy infekcji gardla to normalne i cytuje......A TERAZ PRZEPRASZAM ALE MUSZE DO TOALETY!!!!!!!
ok ja rozumiem ze potrzeba fizjolpgiczna ale nawet na buzie Filipka dobrze nie spojrzala mialam ochote za wlosy wciagnac ja spowrotem do gabinetu i trzepnac kilka razy o biurko ale po co mam robic sceny to nie nasza pani doktor tylko ts co miala duzur.
Filip 8 kilo w body i rajstopkach.

Odnośnik do komentarza

isabela
pat-k
isabela
no i moja malpka nie spi. Osrala sie po pachy i gada, jej ostatni przeboj to "ba-ba-ga" To pewnie ma znaczyc Daga, udalo jej sie juz powiedziec mama i pola, ale to chyba przypadkiem bo nie chce powtarzac. A 'babaga' ciagle mowi, teraz lezy przed tv i oglada reklamy. Matko jaka ze mnie madrala... Obiecywalam sobie, ze dziecko nie bedzie tv ogladalo, a teraz, by miec chwile oddechu klade ja przed tv i ciesze sie, ze jest spokojna. Wyrodna matka ze mnie ;)

spoko ja mojej wieczorem puszczam bajke, zeby nie darla koparki kiedy robie mleko i szykuje kapiel. trzeba sobie radzic :) a TV czy inne baje z umiarem rozwijaja

ale szczerze Mia ma w d... bajki, ona chce reklamy ogladac! W sumie i tak dluzej niz 10 min nie patrzy, potem zajmuje sie zabawkami, moze wiec nie jest tak zle ;P
Filip tez reaguje na reklamy jak w hipnozie !

Odnośnik do komentarza

Daffodil
katja79
jola22

O losie - Ela jeszcze tobie się przytrafiło.

o zgrozo co za dzien! wspólczuje bardzo. mnie jak kiedys policja zatrzymala na kontrole to tak sie zdenerwowalam ze az mi sie nogi trzesly nie wiedziec czemu:D na szczescie puscili bez niczego ale myslalam ze stamtąd nie odjadę:D

Ja też tak reaguje na widok policji, jakbym miała ciężkie przewinienia na sumieniu :) Wystarczy, że przejeżdżają koło mnie, jak jadę samochodem i zaczynam się stresować :)

Ja na swoim terenie mam luz bo panowie policjanci czesto goscili u mnie w pracu na kawe i co po niektorych znam i ja bym im dala mandat.
Jak bylam juz w ciazy i jechalam setke na terenie zabudowanym to mnie zatrzymali ale nie dostalam mandatu bo znajomi byli akurat i do tej poru mam czyste konto!

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
mama2
daffod u was w mieszkaniu musi byc bardzo cieplo ze wy tacy porozbierani u mnie mnaksio body na to dlugi rekaw i rajtuzy cieple ale nie wydaje mi sie zeby bylo zimno jest w sam raz

No właśnie, też bym chciała tak cieplutko mieć. U mnie podobnie Lenka ubrana co Maksiu.

zalezy bo jak to cieplo ma pochodzic od kaloryferow to ja wole chlodniej bo takie grzane powietrzemnie by udusilo a jesli dlatego ze bloki cieple to super. u mnie gdyby odkrecickaloryfer to mialabym tropiki

Odnośnik do komentarza

e2e2
isabela
pat-k

spoko ja mojej wieczorem puszczam bajke, zeby nie darla koparki kiedy robie mleko i szykuje kapiel. trzeba sobie radzic :) a TV czy inne baje z umiarem rozwijaja

ale szczerze Mia ma w d... bajki, ona chce reklamy ogladac! W sumie i tak dluzej niz 10 min nie patrzy, potem zajmuje sie zabawkami, moze wiec nie jest tak zle ;P
Filip tez reaguje na reklamy jak w hipnozie !

a moj maksio meloman ostatnio uwielbia chylinska (nowy teledysk) beyonce sweet dreams, i Akona

Odnośnik do komentarza

isabela
Mia w koncu usnela. A ja zajelam sie zrzucaniem filmow z Cuby i Dominikany na dysk przenosny, zbieralam sie do tej pracy od roku. Filmow jest okolo 28 godzin. Powinnam je przejrzec i czesc wywalic, a z reszty dvd porobic. Ale fajne wpomnienia z wakacji.

Nie mam nuty na obiad, co robicie dziewczyny na obiadek dzis?

Zupa grzybowa ze swiderkami

Odnośnik do komentarza

e2e2
Dzisiaj w przychodni bylo duzo dzieci zreszta jak zawsze i pani doktor obadala i osluchala Filipa a jaj jej chcialam pokazac buzie bo Filip od kilku dni ma jakies dziwne krostki ala suche syfki to tylko spojrzala z daleka i stwierdzila ze przy infekcji gardla to normalne i cytuje......A TERAZ PRZEPRASZAM ALE MUSZE DO TOALETY!!!!!!!
ok ja rozumiem ze potrzeba fizjolpgiczna ale nawet na buzie Filipka dobrze nie spojrzala mialam ochote za wlosy wciagnac ja spowrotem do gabinetu i trzepnac kilka razy o biurko ale po co mam robic sceny to nie nasza pani doktor tylko ts co miala duzur.
Filip 8 kilo w body i rajstopkach.

hehe ostro ja chcialas potraktowac :D ladna waga Filipka:16_12_9:

Odnośnik do komentarza

isabela
Daffodil
isabela

Daffo na czym Twoja dieta polegala????? Mam nadzieje, ze nie na glodowce

Dieta kopenhaska. Porcje są małe, ale po dwóch dniach już nawet nie czułam się głodna. Tylko niestety jest to dość wyniszczająca dieta.

Daga i Pola dalyby mi diete, kurcze jak one to robia, Pix ma wzrostu 167 a wazy 50kg, budowe modelki, wpieprza jak chlop z budowy, a Dixi 158 wzrostu i 52 sam sex zgrabna i piekna i tez wchrzania jak robol jakis. Ja jem polowe tego co one i wygladam jak wieloryb na plazy podczas odplywu :36_2_20:
:36_2_20:
moze pierogi?

ale sie podsumowalas!!!!!!bez przesady!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

jola22
mama2
Dafodil czy ty bedziesz kube oswajac z tesciowa i ta niania po pare godzin dziennie zanim znikniesz w pracy czy tak odrazuna goraca wode? cvzy Kuba zna ta nianie? lubi tesciowa?bo ja planuje zeby teraz tesciowa pare razy wtyg przyszla i zmaksiem pobyla...tyk,tyk,tyk slyszysz? tobie 1.5 tyg a mi 2.5 :36_2_24::36_2_24::36_2_24:

To teraz ja niepytana odpowiem - ja chcę żeby moja niania przyjechała do nas miesiąc wcześniej. Chce stopniowo Julcię przyzwyczajać, i stopniowo znikać z domu na parę godzin aż w końcu pójdę do pracy.

i bardzo slusznie

Odnośnik do komentarza

e2e2
Dzisiaj w przychodni bylo duzo dzieci zreszta jak zawsze i pani doktor obadala i osluchala Filipa a jaj jej chcialam pokazac buzie bo Filip od kilku dni ma jakies dziwne krostki ala suche syfki to tylko spojrzala z daleka i stwierdzila ze przy infekcji gardla to normalne i cytuje......A TERAZ PRZEPRASZAM ALE MUSZE DO TOALETY!!!!!!!
ok ja rozumiem ze potrzeba fizjolpgiczna ale nawet na buzie Filipka dobrze nie spojrzala mialam ochote za wlosy wciagnac ja spowrotem do gabinetu i trzepnac kilka razy o biurko ale po co mam robic sceny to nie nasza pani doktor tylko ts co miala duzur.
Filip 8 kilo w body i rajstopkach.

kurwa no... Mam nadzieje, ze powiedzialas, "to ja poczekam, az pani doktor sie ODPRYSKA, potem umyje ladnie lapki i zbada porzadnie moje dziecko"!!! No co za kur*** durna! Rozwala mnie po prostu to, ze idziesz do przychodni, stoisz w kolejce, a baba nie spojrzy nawet na dziecko, po czym zainkasuje ze skarbu panstwa za wizyte 50 zl, a my kurna placimy te cholerne podatki. Choc nie mieszkam w PL to w tej pieprzonej UK to samo, ale ja nie daje sie splawic. Ostatnio nawet zdziwionej lekarce, ze przychodze ze swoja 18 letnia corka powiedzialam, ze przychodze poniewaz gdy jestem z nia to lekarze traktuja te wizyty powazniej! Byla lekko obrazona, ale nic nie powiedziala...

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

mama2
e2e2
Dzisiaj w przychodni bylo duzo dzieci zreszta jak zawsze i pani doktor obadala i osluchala Filipa a jaj jej chcialam pokazac buzie bo Filip od kilku dni ma jakies dziwne krostki ala suche syfki to tylko spojrzala z daleka i stwierdzila ze przy infekcji gardla to normalne i cytuje......A TERAZ PRZEPRASZAM ALE MUSZE DO TOALETY!!!!!!!
ok ja rozumiem ze potrzeba fizjolpgiczna ale nawet na buzie Filipka dobrze nie spojrzala mialam ochote za wlosy wciagnac ja spowrotem do gabinetu i trzepnac kilka razy o biurko ale po co mam robic sceny to nie nasza pani doktor tylko ts co miala duzur.
Filip 8 kilo w body i rajstopkach.

hehe ostro ja chcialas potraktowac :D ladna waga Filipka:16_12_9:

Ile Maks teraz bo dawno sie nie chwalilas?

Jak patrze na fotki dzieci w chodakach to chyba dzisiaj zmatuje Filipowi jego sprzet dostal od chrzestnego i jestem ciekawa jak sobie da rade,tak na chwilke.

Odnośnik do komentarza

isabela
e2e2
Dzisiaj w przychodni bylo duzo dzieci zreszta jak zawsze i pani doktor obadala i osluchala Filipa a jaj jej chcialam pokazac buzie bo Filip od kilku dni ma jakies dziwne krostki ala suche syfki to tylko spojrzala z daleka i stwierdzila ze przy infekcji gardla to normalne i cytuje......A TERAZ PRZEPRASZAM ALE MUSZE DO TOALETY!!!!!!!
ok ja rozumiem ze potrzeba fizjolpgiczna ale nawet na buzie Filipka dobrze nie spojrzala mialam ochote za wlosy wciagnac ja spowrotem do gabinetu i trzepnac kilka razy o biurko ale po co mam robic sceny to nie nasza pani doktor tylko ts co miala duzur.
Filip 8 kilo w body i rajstopkach.

kurwa no... Mam nadzieje, ze powiedzialas, "to ja poczekam, az pani doktor sie ODPRYSKA, potem umyje ladnie lapki i zbada porzadnie moje dziecko"!!! No co za kur*** durna! Rozwala mnie po prostu to, ze idziesz do przychodni, stoisz w kolejce, a baba nie spojrzy nawet na dziecko, po czym zainkasuje ze skarbu panstwa za wizyte 50 zl, a my kurna placimy te cholerne podatki. Choc nie mieszkam w PL to w tej pieprzonej UK to samo, ale ja nie daje sie splawic. Ostatnio nawet zdziwionej lekarce, ze przychodze ze swoja 18 letnia corka powiedzialam, ze przychodze poniewaz gdy jestem z nia to lekarze traktuja te wizyty powazniej! Byla lekko obrazona, ale nic nie powiedziala...

Filip byl juz spiacy i nie chcialam czekac ale faktycznie suczysko!!!!!!!!!!!
Juz niedlugo mamy szczepienie i nasza p.doktor nie jest taka na pewno by nas tam nie splawila!!!
Te czerwone krostki to chyba od tego ze Filip pol dnia lezy na brzuchu i trze zasliniona buzia o koc,o kape itp i ma podrazniona buzie.

Odnośnik do komentarza

e2e2
mama2
e2e2
Dzisiaj w przychodni bylo duzo dzieci zreszta jak zawsze i pani doktor obadala i osluchala Filipa a jaj jej chcialam pokazac buzie bo Filip od kilku dni ma jakies dziwne krostki ala suche syfki to tylko spojrzala z daleka i stwierdzila ze przy infekcji gardla to normalne i cytuje......A TERAZ PRZEPRASZAM ALE MUSZE DO TOALETY!!!!!!!
ok ja rozumiem ze potrzeba fizjolpgiczna ale nawet na buzie Filipka dobrze nie spojrzala mialam ochote za wlosy wciagnac ja spowrotem do gabinetu i trzepnac kilka razy o biurko ale po co mam robic sceny to nie nasza pani doktor tylko ts co miala duzur.
Filip 8 kilo w body i rajstopkach.

hehe ostro ja chcialas potraktowac :D ladna waga Filipka:16_12_9:

Ile Maks teraz bo dawno sie nie chwalilas?

Jak patrze na fotki dzieci w chodakach to chyba dzisiaj zmatuje Filipowi jego sprzet dostal od chrzestnego i jestem ciekawa jak sobie da rade,tak na chwilke.

nie wiem bo dawno nie wazylam ale boje go na wage stawiac :D

Odnośnik do komentarza

dorciaa25
Witam Was

Daffodil to trzymam kciuki żeby się wszystko dobrze ułożyło, a z kim zostawiasz małego?
Pytam bo ja mam dylemat, boje się, że moja mama sobie z małym nie poradzi...chciałabym pracować, tak po prostu dla siebie ale mój m nie jest zachwycony tym pomysłem. W tej chwili tez jestem na wypoczynkowym a od 26 na wychowawczym, z tym,ze do poprzedniej pracy nie chcę wracać, złożyłam dokumenty gdzie indziej jeśli mnie przyjma to chyba się zdecyduje..

A teraz z innej beczki, jutro z małym mamy szczepienie pneumokoki , rotawirus i szczepionka skojarzone ta obowiązkowa, jak wasze dzieci reagował na 3 dawkę bo Filipek po pierwszej ok a po drugiej gorączka całą noc i pól następnego dnia, mam nadzieje ze teraz obedzię się bez goraczki...

Przez dwa dni teściowa, a przez trzy niańka. Z moją mamą Kubę bym z palcem w nosie zostawiła, bo ma dla niego mnóstwo serca, wie jak się nim zająć i co najważniejsze stosuje się do moich zaleceń, mimo że czasem nie do końca się z nimi zgadza. Po prostu wychodzi z założenia, że to moje dziecko i ja decyduję.

A co do szczepionek, to Kuba nie miał gorączki po żadnej dawce, ale marudził przez dwa dni.

Odnośnik do komentarza

mama2
daffod u was w mieszkaniu musi byc bardzo cieplo ze wy tacy porozbierani u mnie mnaksio body na to dlugi rekaw i rajtuzy cieple ale nie wydaje mi sie zeby bylo zimno jest w sam raz

To prawda jest bardzo ciepło, mimo że wszystkie kaloryfery oprócz łazienki i kuchni pozakręcane, ja chodzę w krótkich spodenkach. A Kuba też jest z tych zimnolubnych i niesamowicie szybko się przegrzewa. Jak jest w bodziaku i skarpetkach, to jest cieplutki, ale niespocony.

Odnośnik do komentarza

isabela
e2e2
Dzisiaj w przychodni bylo duzo dzieci zreszta jak zawsze i pani doktor obadala i osluchala Filipa a jaj jej chcialam pokazac buzie bo Filip od kilku dni ma jakies dziwne krostki ala suche syfki to tylko spojrzala z daleka i stwierdzila ze przy infekcji gardla to normalne i cytuje......A TERAZ PRZEPRASZAM ALE MUSZE DO TOALETY!!!!!!!
ok ja rozumiem ze potrzeba fizjolpgiczna ale nawet na buzie Filipka dobrze nie spojrzala mialam ochote za wlosy wciagnac ja spowrotem do gabinetu i trzepnac kilka razy o biurko ale po co mam robic sceny to nie nasza pani doktor tylko ts co miala duzur.
Filip 8 kilo w body i rajstopkach.

kurwa no... Mam nadzieje, ze powiedzialas, "to ja poczekam, az pani doktor sie ODPRYSKA, potem umyje ladnie lapki i zbada porzadnie moje dziecko"!!! No co za kur*** durna! Rozwala mnie po prostu to, ze idziesz do przychodni, stoisz w kolejce, a baba nie spojrzy nawet na dziecko, po czym zainkasuje ze skarbu panstwa za wizyte 50 zl, a my kurna placimy te cholerne podatki. Choc nie mieszkam w PL to w tej pieprzonej UK to samo, ale ja nie daje sie splawic. Ostatnio nawet zdziwionej lekarce, ze przychodze ze swoja 18 letnia corka powiedzialam, ze przychodze poniewaz gdy jestem z nia to lekarze traktuja te wizyty powazniej! Byla lekko obrazona, ale nic nie powiedziala...

isabela ja np. w Pl. płaciłam za karzdą wizyte i płace do tej pory zależy różnie od50-100zł węć troche lepsze zachowanie ale ja bym sobie nie pozwoliła na takie traktowanie,nawet na kase chorych i wogule .
Widze ,że mamy podobny temperament.
A i mam w:ass: co taka pani Dr sobie pomyśli:leeee:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

mama2
klaudia przyniosla ze szkoly rysunek maly ludek na chmurce ze skrzydelkami i mowi ze to nasz maluszek :36_2_58::36_2_58::36_2_58:poryczalam sie jak mi smutno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mama2 to dowodzi wlasnie jaka jestes cudowna mama i jak cudownie wychowujesz swoje dzieci.mozesz byc dumna z Klaudusi.widac ze i Klaudia to przezyla,i tez was potrzebuje.musicie byc silni i sie wspierac a w nas masz mur o ktory mozesz sie oprzec jak potrzebujesz!i marudz i nazekaj u nas ile chcesz...jestesmy tu pamietaj


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mama2
jak wasze dzieci reaguja na odkurzacz? bo moj popada w jakby hipnoze :))nawet nie drgnie poki nie poodkurzam calej chaty

wyje strasznie więć siedzi w drugim pokoju,zresztą jak na karzde urzadzenie tego typu wcześniej tak nie miałam teraz zrobił się taki wrażliwy czy cóś....:36_7_5:
ale jak się dziś wyginoł i walną sie w łepetynke nawet nie zakwilił.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

isabela
jola22
mama2
Dafodil czy ty bedziesz kube oswajac z tesciowa i ta niania po pare godzin dziennie zanim znikniesz w pracy czy tak odrazuna goraca wode? cvzy Kuba zna ta nianie? lubi tesciowa?bo ja planuje zeby teraz tesciowa pare razy wtyg przyszla i zmaksiem pobyla...tyk,tyk,tyk slyszysz? tobie 1.5 tyg a mi 2.5 :36_2_24::36_2_24::36_2_24:

To teraz ja niepytana odpowiem - ja chcę żeby moja niania przyjechała do nas miesiąc wcześniej. Chce stopniowo Julcię przyzwyczajać, i stopniowo znikać z domu na parę godzin aż w końcu pójdę do pracy.

Jola sciagasz sobie nanny AuPair?????

Isabela do naszej Jolci przyjezdza Pan niania z rodziny,juz kiedys pisała brat przyrodni Joli bedzie zajmował się Julką.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

isabela
Ewciaa
co do diety to moja siostra stosowała to dietę co Daffodil i schudła 13 dni 7kg

cholera, powiem Wam, ze naglej utraty takiej wagi balabym sie. Przede wszystkim nie jest to dobre dla organizmu, wyniszcza max, utrata witamin i mineralow, pozaz tym tak szybko i tak duzo - efekt jojo murowany, co?
Ja staram i pilnuje by mniej wiecej chudnac 5-6 kg miesiecznie to i tak duzo, a wiem ze nie przytyje jesli schudne powoli ;P

Wydaje mi się, że z jojo to jest tak, że zdecydowana większość ludzi po takiej prawie głodowej diecie rzuca się na jedzenie. A trzeba wykorzystać to, że żołądek maksymalnie się kurczy i jeść 5 razy dziennie bardzo małe ilości. Poza tym nawyki żywieniowe się zmieniają zupełnie. Mnie na przykład w ogóle nie ciągnie do słodyczy, a jak zaczynałam to bałam się, że po zakończeniu zrobię napad na cukiernię :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...