Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Pewno zszedl na Maxa na dol i masz takie wrażenie,albo maleńka się tak ulozyla.Juz pewno leży glowka do dolu.Nooo ciekawe,ciekawe.A jak z energia,jeszcze nie tak dawno pisalas,ze Cie roznosi,dalej tak masz??

P.S.chce przeprosić za wszelakie literowki jaki występują w moich wpisach,ale pisze z pada i on tak ma,ze lubi po swojemu poprawić slowa :/

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Kochana ja zawsze byłam nocny Marek :smile_move: nigdy nie lubilam wstawać rano ale za to mogłam siedzieć po nocach :whistle: juz po maturze pracowałam w monopolowym do 1 rano :whistle: a teraz juz 7 rok leci na nockach. No ale powoli organizm daje znaki ze trzeba sie przenieść na dniowe a to stanie sie dopiero jak pójdę na macierzyńskie wiec jeszcze troche :wink:
Dobrze ze nie ma problemów ze spaniem w dzień, tak samo jak mnie wzbudzi tel to potem nie mam problemów z zasnieciem wiec chyba dlatego jeszcze na nockach hasam...o kurka ale sie rozpisalam

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Kochana ja zawsze byłam nocny Marek :smile_move: nigdy nie lubilam wstawać rano ale za to mogłam siedzieć po nocach :whistle: juz po maturze pracowałam w monopolowym do 1 rano :whistle: a teraz juz 7 rok leci na nockach. No ale powoli organizm daje znaki ze trzeba sie przenieść na dniowe a to stanie sie dopiero jak pójdę na macierzyńskie wiec jeszcze troche :wink:
Dobrze ze nie ma problemów ze spaniem w dzień, tak samo jak mnie wzbudzi tel to potem nie mam problemów z zasnieciem wiec chyba dlatego jeszcze na nockach hasam...o kurka ale sie rozpisalam

Ja się w ciąży nauczyłam budzić w nocy, bo kiedyś jak mnie ktoś obudził to od razu drgawki, zawroty głowy i uczucie kaca rano. A teraz mój organizm świetnie się przestawił, mogę pół nocy nie spać, znaczy budzić się a i tak rano jestem rześka jak skowronek :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Hehe,no widzisz Ula,ja za to uwielbiam spać. Nie zależnie czy dzień,czy noc.Jakby byli można na tym zarobić bylabym milionerka :D
Rano trza wstac,zwykle 6.30 i dzień w dzień sprawia mi to klopot nie zależnie o której godz wieczorem pójdę spać. Później powrót do domu,zwykle miedzy 16-17,później praca na kompie i tak mijają dni.A później przychodzi pora na sen :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Widzisz ja jak wiem ze musze stać wcześnie rano to i tak bede siedziała do 1 nad ranem zamiast isc spać koło 22:sofunny:dla mnie to szkoda nocy :sofunny:
Ja pamietam jak miałam szkolenie na dniowce- cały tydzień musiała wstawać o 5 rano :noooo: to o 20 byłam tuż gotowa do łóżka....a po tygodniu z powrotem na nockki...to była jazda :whistle:
No a propos snu...trza by było isc :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Tu mi al być cytat Alfy ;) Ale mój pad sam zarzadzil co wstawić ;)

:sofunny::sofunny:
W szkole rodzenia powinny być zajęcia poświęcone nauce ekstramalnego snu,np.na stojąco (jak kon;)) podczas wstawiania prania,przy stole kuchennym - 2 min przy dopieszczaniu zupy,na WC przy szybkim siku :) :sofunny::sofunny:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Ulala1986
Widzisz ja jak wiem ze musze stać wcześnie rano to i tak bede siedziała do 1 nad ranem zamiast isc spać koło 22:sofunny:dla mnie to szkoda nocy :sofunny:
Ja pamietam jak miałam szkolenie na dniowce- cały tydzień musiała wstawać o 5 rano :noooo: to o 20 byłam tuż gotowa do łóżka....a po tygodniu z powrotem na nockki...to była jazda :whistle:
No a propos snu...trza by było isc :sofunny:

:sofunny::sofunny:
W szkole rodzenia powinny być zajęcia poświęcone nauce ekstramalnego snu,np.na stojąco (jak kon;)) podczas wstawiania prania,przy stole kuchennym - 2 min przy dopieszczaniu zupy,na WC przy szybkim siku :) :sofunny::sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny: dobre
Np na mnie chyba czas :23_30_126: miłego dzionka babolki :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Tu mi al być cytat Alfy ;) Ale mój pad sam zarzadzil co wstawić ;)

:sofunny::sofunny:
W szkole rodzenia powinny być zajęcia poświęcone nauce ekstramalnego snu,np.na stojąco (jak kon;)) podczas wstawiania prania,przy stole kuchennym - 2 min przy dopieszczaniu zupy,na WC przy szybkim siku :) :sofunny::sofunny:

:sofunny::sofunny: no bez kitu :D

Nietoperek84
Teraz Alfo nam przyjdzie 3mac kciuki za Twój latwy i szybki poród,a Tobie za nas,żebyśmy Cie godnie zastapily ;) Ehhhhh o niczym innym nie marzę :smile_move::smile_move::in_love:

No moja droga, to przecież oczywiste :D Ciążę musi ktoś ciągnąć :D

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
Gorzej u mnie z tym skakaniem :sofunny: Kurde nic się nie dzieje właśnie!! Jakby mi brzuch zmalał :sofunny:

Znaczy jak zmalał? Łatwiej się oddycha? Mniejsze zgagi? Mniej ciąży?

Czy tylko wizualnie tak się wydaje?

Jeśli to pierwsze, to do dwóch tygodni będzie po wszystkim. Jeśli to drugie, to przyzwyczajenie... :D

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że więcej skóry mam, już mnie tak nie rozciąga, zgaga mnie baaardzo rzadko męczyła, oddycham tak samo, sikam tak samo... Ogólnie ciągle mam niżej brzuch niż inne. Dlatego nie widzę tej różnicy.
Na badaniu w piątek szyjka była na 1,5 ale zamknięta, a ginka stwierdziła, że młoda bardzo mocno naciska już główką. Chociaż nisko była i 3 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...