Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Monia to nie prosta decyzja i wiele moralnych dylematów :( ja też nie pytam już dlaczego? jak mam dzień taki jak dziś to gadam ze swoimi dziećmi pytam czy to chłopcy czy dziewczynki a może pareczka, czy dotarły do nieba, vakie mają oczęta

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

dziewczynki wiem jedno BYŁY, SĄ i BĘDĄ nasze dzieci z nami... a czas nie leczy ran poprostu my przyzwyczajamy się do bólu !!

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Wszystkim :) Nie wiem jaka macie u siebie pogodę,ale mnie obudzilo piękne slonko :D Daaaaawwwnoooo takiego nad moim miastem nie byli :) Aż chce się żyć!
Pewno wszyscy bywalcy tego forum śpią,bo widzę ze wczoraj jak się kobietki rozpisaly to dziś 15 min nadganialam zaleglosci hihihihi ;))

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...