Skocz do zawartości
Forum

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk


Rekomendowane odpowiedzi

Nietoperku ja też zabieg miałam, nie strachaj się. Wszystko będzie się ładnie goić i już niedługo będziesz mogła się starać.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

No mam nadzieje,bo zasypując lekarza 1000 pytań przed i po zabiegu jednym z nich byli czy brak podania tabletki przed zabiegiem wplynie na czas rekonwalescencji i stiwerdzil ze nie. 3m-ce i wolno nam dzialac :) Ale czy ja wy3mam aż 3!?!;)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperku mi lekarz tłumaczył, że tabletki podawane są, aby doszło do poronienia. U mnie odczekiwali parę godzin, ale tabletki nic nie dały, tylko się namęczyłam i naczekałam a i tak doszło do zabiegu.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Nie przepraszaj, żadnej tajemnicy z tego nie robię, 10 tydzień.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Nooo...to dobrze.Bo wlasnie lekarze mówili,ze zabieg do 10 max 11 tyg bez tabletki nie niesie ze sobą późniejszych powiklan,a w późniejszym czasie mogą (choć nie muszą) być problemy ze ścianką macicy podczas późniejszej fazy ciąży. Choć i na to są sposoby- szfy na szyjkę.
Teraz kochana z niecierpliwością czekam na 1@ :D i kto by pomyslal ze będę za nią trsknila !?

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

a mi lekarz tłumaczył że tabletki są podawane aby rozszeżrzyć szyjkę macicicy i aby doszło do poronienia bo normalnie w ciaży jest ona zamknieta

ja osobiśćie miałam zakładany żel na szyjkę macicy który miał doprowadzić do poronienia ale u mnie ten żel nie zadziałał w żadnym stopniu i i tak miałam zabieg

a leżała ze mną dziewczyna która też miała podawany żel ten co ja i u niej odrazu doszło do krwawienia i dzidziuś jej wypadł tak poprostu do kibelka i zawołała położną i wzieli go do kubeczka do badania a jej i tak robili zabieg , ponieważ mówili ze zabieg jest konieczny bo oni nie dają gwarancji czy coś nie zostało w środku

także ja myslę ze lepiej zrobić ten zabieg niz się martwić potem czy coś zostało

ja teraz czekam na @ ale od wczoraj mam jakieś dziwne plamienie , brzuch boli mnie trochę jak na okres ale nie mam takiego typowego krwawienia , od zabiegu prawie 4 tygodnie

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqrjjg7djrpmjx.png

Odnośnik do komentarza

marzena1666
a mi lekarz tłumaczył że tabletki są podawane aby rozszeżrzyć szyjkę macicicy i aby doszło do poronienia bo normalnie w ciaży jest ona zamknieta

ja osobiśćie miałam zakładany żel na szyjkę macicy który miał doprowadzić do poronienia ale u mnie ten żel nie zadziałał w żadnym stopniu i i tak miałam zabieg

a leżała ze mną dziewczyna która też miała podawany żel ten co ja i u niej odrazu doszło do krwawienia i dzidziuś jej wypadł tak poprostu do kibelka i zawołała położną i wzieli go do kubeczka do badania a jej i tak robili zabieg , ponieważ mówili ze zabieg jest konieczny bo oni nie dają gwarancji czy coś nie zostało w środku

także ja myslę ze lepiej zrobić ten zabieg niz się martwić potem czy coś zostało

ja teraz czekam na @ ale od wczoraj mam jakieś dziwne plamienie , brzuch boli mnie trochę
jak na okres ale nie mam takiego typowego krwawienia , od zabiegu prawie 4 tygodnie

Marzena mi mój ginekolog powiedzial ze 1@ nawet po 5-6 tyg.,spokojnie!! Choć wiem jaka musisz być zniecierpliwiona,bo u mnie jest 10 dni po zabiegu i juz być chciala dostać!!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

_Alfa_
Nietoperek84
Alfa nie strachaj mnie,bo ja kwietniem zyje!! A mialam zabieg bez tabletki. Dlużej niż do kwietnia nie wy3miem!!

A czym ja Cię stracham głupolu :D

Juz zem się wystrachala ze przyjdzie mi czekać dluzej jak 3 m-ce!
Ale no way :36_2_4:

Hihihi ;))

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84

Teraz kochana z niecierpliwością czekam na 1@ :D i kto by pomyslal ze będę za nią trsknila !?

Wiem, ja się ze swojej cieszyłam jak dziecko :36_1_21:
Marzena może faktycznie @ przyszła, moja zaraz po zabiegu też bardziej skąpa niż zwykle była i mniej bolesna.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

marzena1666
no właśnie sama nie wiem bo ja miałam zawsze obfite miesiaczki a teraz właściwie to takie plamienie bardziej chodz pojawiło się kilka skrzepów ale nie ma krwi jak zawsze przy @

kurcze ale ja mam wysoki poziom hcg i może dlatego nie jest to normalna @

nic muszę czekać ale chciałbym już dostac normalny okres :)

Marzena a może właśnie teraz organizm się oczyszcza? Kiedy znowu musisz betę badać?

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

bebetka
Witam. Jestem tu nowa. W poniedziałek byłam u ginekologa wyliczył wg @ 9 tydz. ciazy. Na usg pokazał sie pusty pęcherzyk płodowy. Ginekolog stwierdził, że pęcherzyk wygląda na 6 tyg. i 4 dni i coś się tworzy na ściance. Niestety powiedział,że nie ma szans na dziecko. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwe żeby ciąża była młodsza o 3 tygodnie? Ostatnią @ miałam 18.11 /muszę zaznaczyć że to była druga od porodu 04.07 urodziłam synka/, 18.12 byłam u gina i wszystko działo się jeszcze w jajnikach , nic nie woidział. 21.12 robiłam bete która wskazała na 2-3 tydzień ciąży. Lekarz daję mi tylko 10% szans że bedzie ok. W poniedziałek ide na kolejne usg jezeli nic nie pokaże - zabieg. Czy ktoś miał podobną sytuację? Bardzo to przeżywam i nie wiem czy mogę miec jeszcze nadzieję?

bebetka
Lekarz nic nie mówił o zmianach w jajeczku, tylko,że w pęcherzyku na ściance coś się tworzy. Lekarz wyszedł z założenia, że jak na 9 tydz. to dzidzia powinna być już duża. Ja mam tylko nadzieję, że dopiero zaczęła się tworzyć, jeżeli usg pokazało że pęcherzyk ma 6 tyg. może się mylę.

Witaj bebetka.
no nei napawa to pozytywnie, ale bywały tutaj i takie przypadki które kończyły sie pozytywnie więc głowa do góry!!
Ja jak byłam u lekarza w 6 tyg to niby było wszytko ok a jak poszłam w 10 to wszystko wyglądało nadal jak w 6 tyg....chyba ten 6 tydz jest znaczący....
Mi tez w pęcherzyku na ściance coś się tworzyło- nawet widziałam na usg....tylko nie było to dziecko. były to takie jakby torbiele zapowoadające poronienie...wiec od razu pani doktor stwierdziła że nie daje mi większych szans bo to jest 1 objaw poronienia....ajajaj
a jeszcze 3 tyg musiała chodzić na usg dla potwierdzenie bo i worek płodowy urósł tylko w nim nic....
Nietoperek84
Alfa nie strachaj mnie,bo ja kwietniem zyje!! A mialam zabieg bez tabletki. Dlużej niż do kwietnia nie wy3miem!!

Nietoperek ta tabletka to jest na poronienie same w sobie jak to nei da rady to wtedy zabieg.. ja jak poszłam do szpitala to włożyli mi chyba z 4 na raz i godzinę leżenia. potem zaczeły się skurcze porodowe i po jakiś 2h było plaks i moja ciąza wyszła ze mnie. jakby to nei podziałało to wtedy zabieg ale na szczęście podziałało.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie wiem i ponoć lepiej dla fizjologii jak zadziala tabletka. Ale niestety z racji komplikacji u mnie doszli do wniosq ze tabletka może zagrozić mojemu życiu zdecydowali się na zabieg lyzeczkowania bez podania tabletki :/ I tak jak u zdecydowaniej większości zabieg trwa do 20 min u mnie trwal godz. No ale myślę ze mój ginekolog jest poważnym czlowiekiem i jak mi mówi,ze mam się nie martwić bo to nic nie zmieni przy 2 ciąży - to chyba wie co mówi. Narazie niech beta spada! W pn mam kolejne badanie, ahhhhh jakże byloby wspaniale jakby wynik pokaz al <5! Lekarz powiedzial,ze wtedy będzie absolutnie o mnie spokojny!:D
Tylko martwi mnie to,ze nie bardzo się oczyszczam,a tego we mnie jeszcze sporo siedzi :/

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

ja właściwie to nie wiem sama co mam mysleć , ale od wczoraj miałem takie plamienie i brzuch mnie bolałał jak na @ myslałam ze to okres ale dziś pojawiło się 3 krople krwi i mam takie brazowe dziwne plamienie nie jest to taka krew jak na @

sama nie wiem co o tym myslec jestem 4 tyg po zabiegu i teoretycznie może to być okres ale jest dziwnie mały i właściwie każdy mówił ze bedzie mocny i silny a u mnie taki słaby

w srode mma zrobić betę i zaobcze czy spada

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqrjjg7djrpmjx.png

Odnośnik do komentarza

marcelinna
Wczoraj wybrałam się z mężem na małe zakupy i wszystko byłoby dobrze ale wieczorem pojawiły się brązowe plamy :36_2_24: Od wczoraj wieczorem znów leże plackiem, wychodzi na to, że nie mogę spacerować, a nie było nas w domu raptem 2 godzinki.
Szczerze powiem, żałuje że w ogóle się ruszyłam z domu :36_2_58::36_2_58:

Marcelinna jak niepokoją ciebie te plamienia to powtórzę co już raz pisałam jedź do szpitala położniczego na izbę przyjęć. Ja właśnie wyciągnęłam kartę z wpisu ze szpitala. I do szpitala trafiłam z powodu plamienia w 7 tygodniu. Dostałam lek Cyclonamine . Oczywiście dostałam no- spe i luteinę. Może plamienia masz bo powinnaś dostać okres w tym terminie. Jak bierzesz luteinę to może nią coś podrażniłaś – ja tak miałam. Okazało się , że mam bardzo małą nadżerkę i jak wkładałam luteinę czasami dochodziło do plamień – musiałam luteinę zmienić na duphaston. Jest wiele powodów plamienia , ale dla świętego spokoju dowiedź się co jest przyczyną.

Odnośnik do komentarza

marcelinna
Byłam we wtorek z tego powodu u lekarza, dostałam duphaston i nakaz lerzenia, ale go złamałam. Kolejną wizyte mam w piątek. Nie mam nadżerki ani żadnych krwiaczkow, lekarz mówił ze moze byc to niewydolnosc cialka zołtego które przekształca sie w łożysko. Póki co plamienia ustąpiły.

Zaczne kochana od tego ze dobrze Cie "czytać"! Ja zaczelam się martwić ze tak dawno nic nie napisalas, bynajmniej nie na tych wątkach na których ja bywam.
Ale do rzeczy,mam nadzieje ze to jednak nic nie znaczy!! Oby kochana do pt! Domyśla się ile myśli teraz Ci po glowie chodzi. Może marne to pocieszenie,ale ja podobnie jak Ty tez bym w końcu się ruszyla bo nie wpadlabym na to ze po krótkim spacerze,bo przecież nie biegu cos mogliby się stać :/
Ale zacznijny od tego ze się nic nie stalo i ze będzie DOBRZE!! 3maj się dzielnie i pisz koniecznie w pt po wizycie!!!:36_3_15:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...