Skocz do zawartości
Forum

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk


Rekomendowane odpowiedzi

marcelinna
Ajjjj ja lubię takie imprezy, też mieliśmy weselicho na 112 osób :)
Niektórzy mówią, że za duże, że szkoda pieniędzy, ale ja nie żałuje niczego, wszystko się super udało, no może nie wszystko bo koleś z limuzyną nas wystawił i nie przyjechał :cheess: ale poza tym to była najlepsza impreza na jakiej byłam :)

Jestem juz po wizycie, maleństwo ma już 1,66cm co odpowiada 8tyg, serducho bije i wszystko wygląda w porządku, mąż dzisiaj była ze mną, papa mu się uśmiechała do monitora i chyba się wzruszył :)
Ciesze się, że już po wizycie bo się denerwowałam :uff:
Kolejna w Walentynki :smile_move:

Super!!!Bardzo się cieszę ze z dzidzia wszystko w porządku!!wiedzialam ze wszystko będzie dobrze :)
Nie mialam okazji pogratulować moje gratulacje kochana :zwyrazami_milosci:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny. Wg ostatniej miesiaczki jestem w 6 tyg i 2 dni ciazy bylam wczoraj na prywatnym usg. Lekarz znalazl pusty pecherzyk ciazowy wielkosci 5mm i ocenil wiek ciazy na 5 tydz i kazal przyjsc za 2 tyg. nie mialam sprawdzanej bety gdyz mieszkam w anglii i oni do 12 tyg ciazy wogole nie uznaja (ma sie sama utrzymac). Wylam u lekarza jak glupia (chyba ostatni raz tak plakalam gdy kot mi umarl). Lekarz powiedzial ze 5 tydz to za wczesnie i zeby sie nie martwic tylko, ze ja wiem kiedy mialam owulacje bo robilam testy owulacyjne i nie mogla mi sie przesunac. nie mam typowych objawow ciazy. Lekko bola piersi, czasem mdli ale nie wymiotuje i ostatnio mega dola mialam i plakalam znowu tak mocno z byle powodu a od 3 dni wszystko tak ok ze az tanczylam sobie na krzesle taki humor, Dzis znowu wrocil niepokoj, trzese sie od srodka ale to moze spowodowane jest tym co sie dowiedziaalm a nie ciaza. nie umiem sobie poradzic . placze i placze

Odnośnik do komentarza

maucelina
Witam dziewczyny. Wg ostatniej miesiaczki jestem w 6 tyg i 2 dni ciazy bylam wczoraj na prywatnym usg. Lekarz znalazl pusty pecherzyk ciazowy wielkosci 5mm i ocenil wiek ciazy na 5 tydz i kazal przyjsc za 2 tyg. nie mialam sprawdzanej bety gdyz mieszkam w anglii i oni do 12 tyg ciazy wogole nie uznaja (ma sie sama utrzymac). Wylam u lekarza jak glupia (chyba ostatni raz tak plakalam gdy kot mi umarl). Lekarz powiedzial ze 5 tydz to za wczesnie i zeby sie nie martwic tylko, ze ja wiem kiedy mialam owulacje bo robilam testy owulacyjne i nie mogla mi sie przesunac. nie mam typowych objawow ciazy. Lekko bola piersi, czasem mdli ale nie wymiotuje i ostatnio mega dola mialam i plakalam znowu tak mocno z byle powodu a od 3 dni wszystko tak ok ze az tanczylam sobie na krzesle taki humor, Dzis znowu wrocil niepokoj, trzese sie od srodka ale to moze spowodowane jest tym co sie dowiedziaalm a nie ciaza. nie umiem sobie poradzic . placze i placze

Maucelina były tu różne przypadki, takie co też miały puste jajo a potem słyszały serduszko. Były też takie jak ja że zarodek sie nie rozwinął i doszło do poronienia. Każda z nas jest inna, możesz isc do innego lekarza żeby sprawdzić. Do czasu kolejnej wizyty nie trać nadzieji.
Niektóre dziewczyny też mieszkają na wyspach i robią bete, napewno ci doradzą.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

marcelinna
Kochana koniecznie daj znać po wizycie.
Jak widzisz są tu historie które najpierw zakończyły się stratą ale teraz jesteśmy ponownie w ciąży. Nie wiemy co szykuje dla nas los.
Ty też się trzymaj ;)

marcelina wybacz dopioero wyczailam ze wrzesniowa jestes :36_3_15: gratuluje kochana :love:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

maucelina
oj masz racje. tak naprawde zadna z Was nie jest w stanie zagwarantowac, ze wszystko bedzie ok. Jednak gdy sie czyta o przypadkach, ktore skonczyly sie dobrze daje to nadzieje i tylko ona nie pozwala sie do konca zalamac. Pozostaje mi czekac. Dziekuje moja imienniczko za odpowiedz. Trzymaj sie cieplutko kochana :*

Swoją drogą ja tam nie wierzę w testy owu aż tak co do dnia.. Tzn może pokaże, ale nie wiemy ile plemniczkowi zajęło dotarcie do celu, owu mogła się przesunąć o 1 dzień choćby a przy 6 tygodniu ciężko o serduszko czasem. Poza tym pęcherzyk może być mniejszy ale może być wszystko ok.. Lepiej do tego 7 tygodnia poczekać, bo to już pewniej.
Idź spokojnie za 2 tygodnie, nie stresuj się, bo jeszcze nie ma czym :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
maucelina
oj masz racje. tak naprawde zadna z Was nie jest w stanie zagwarantowac, ze wszystko bedzie ok. Jednak gdy sie czyta o przypadkach, ktore skonczyly sie dobrze daje to nadzieje i tylko ona nie pozwala sie do konca zalamac. Pozostaje mi czekac. Dziekuje moja imienniczko za odpowiedz. Trzymaj sie cieplutko kochana :*

Swoją drogą ja tam nie wierzę w testy owu aż tak co do dnia.. Tzn może pokaże, ale nie wiemy ile plemniczkowi zajęło dotarcie do celu, owu mogła się przesunąć o 1 dzień choćby a przy 6 tygodniu ciężko o serduszko czasem. Poza tym pęcherzyk może być mniejszy ale może być wszystko ok.. Lepiej do tego 7 tygodnia poczekać, bo to już pewniej.
Idź spokojnie za 2 tygodnie, nie stresuj się, bo jeszcze nie ma czym :Kiss of love:

bardzo dziekuje za pocieszenie dziewczyny napewno sie odezwe po kolejnym usg, nawet jesli skonczy sie to tak jak podejrzewam.... ale zawsze to bedzie stanowic jakas baze informacji dla innych z nas. Zdrówka dziewczynki!!!

Odnośnik do komentarza

marcelinna
Kochana koniecznie daj znać po wizycie.
Jak widzisz są tu historie które najpierw zakończyły się stratą ale teraz jesteśmy ponownie w ciąży. Nie wiemy co szykuje dla nas los.
Ty też się trzymaj ;)

dziekuje napewno sie odezwe. w piatek ma do mnie dzwonic pielegniarka. Powiedziala ze zapyta poloznej czy da rade przyspieszyc usg (tzn takie jak u nas na kase chorych, bo w uk robia scan dopiero w 12 tyg ciazy a prywatne kosztuje 100 funtow ;/ )

Odnośnik do komentarza

marzena1666
jak tam dziewczynki mija niedziela , u mnie ok, ostatnie przygotowania do ślubu , tak mi brakuje mojego mauszka ... ale co zrobić życie się toczy dalej i trzeba jakos żyć .

Znalazłam fajną książkę'' Aniołkowe mamy '' przeczytałam i się strasznie wzruszyłam
Marzenka wielki dzień juz juz :smile_move: stresie jest?

maucelina
Witam dziewczyny. Wg ostatniej miesiaczki jestem w 6 tyg i 2 dni ciazy bylam wczoraj na prywatnym usg. Lekarz znalazl pusty pecherzyk ciazowy wielkosci 5mm i ocenil wiek ciazy na 5 tydz i kazal przyjsc za 2 tyg. nie mialam sprawdzanej bety gdyz mieszkam w anglii i oni do 12 tyg ciazy wogole nie uznaja (ma sie sama utrzymac). Wylam u lekarza jak glupia (chyba ostatni raz tak plakalam gdy kot mi umarl). Lekarz powiedzial ze 5 tydz to za wczesnie i zeby sie nie martwic tylko, ze ja wiem kiedy mialam owulacje bo robilam testy owulacyjne i nie mogla mi sie przesunac. nie mam typowych objawow ciazy. Lekko bola piersi, czasem mdli ale nie wymiotuje i ostatnio mega dola mialam i plakalam znowu tak mocno z byle powodu a od 3 dni wszystko tak ok ze az tanczylam sobie na krzesle taki humor, Dzis znowu wrocil niepokoj, trzese sie od srodka ale to moze spowodowane jest tym co sie dowiedziaalm a nie ciaza. nie umiem sobie poradzic . placze i placze

Hej maucelina.
Ja byłam w Polsce w 6 tygodniu i lekarz nawet mie wspominał ze może byc Coś nie tak. Bo jak na 6 tydzień to była plama i tyle mam byc. W 10 tyg wyblagalam usg w szpitalu i wtedy wyszło ze nic nie ma....potem kolejne usg po tygodniu i dopiero szpital...
Jntez mieszkam w uk i jak widzisz juz 2 razy przez to przechodziłam.
Zgadza sie ze bety nie robią bo często nie jest ona odnosnikiem ze jest coś nie tak. Moja beta w ciąży pozamacicznej urosła aż do 10 tys więc niby było wszytko ok a nie było...
Kochana w szpitalu jest epu czyli early pregnancy unit i tam robią usg od 7 tygodnia jak trzeba.
Życzę powodzenia i daj znać co i jak :mylove:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
marzena1666
jak tam dziewczynki mija niedziela , u mnie ok, ostatnie przygotowania do ślubu , tak mi brakuje mojego mauszka ... ale co zrobić życie się toczy dalej i trzeba jakos żyć .

Znalazłam fajną książkę'' Aniołkowe mamy '' przeczytałam i się strasznie wzruszyłam
Marzenka wielki dzień juz juz :smile_move: stresie jest?

maucelina
Witam dziewczyny. Wg ostatniej miesiaczki jestem w 6 tyg i 2 dni ciazy bylam wczoraj na prywatnym usg. Lekarz znalazl pusty pecherzyk ciazowy wielkosci 5mm i ocenil wiek ciazy na 5 tydz i kazal przyjsc za 2 tyg. nie mialam sprawdzanej bety gdyz mieszkam w anglii i oni do 12 tyg ciazy wogole nie uznaja (ma sie sama utrzymac). Wylam u lekarza jak glupia (chyba ostatni raz tak plakalam gdy kot mi umarl). Lekarz powiedzial ze 5 tydz to za wczesnie i zeby sie nie martwic tylko, ze ja wiem kiedy mialam owulacje bo robilam testy owulacyjne i nie mogla mi sie przesunac. nie mam typowych objawow ciazy. Lekko bola piersi, czasem mdli ale nie wymiotuje i ostatnio mega dola mialam i plakalam znowu tak mocno z byle powodu a od 3 dni wszystko tak ok ze az tanczylam sobie na krzesle taki humor, Dzis znowu wrocil niepokoj, trzese sie od srodka ale to moze spowodowane jest tym co sie dowiedziaalm a nie ciaza. nie umiem sobie poradzic . placze i placze

Hej maucelina.
Ja byłam w Polsce w 6 tygodniu i lekarz nawet mie wspominał ze może byc Coś nie tak. Bo jak na 6 tydzień to była plama i tyle mam byc. W 10 tyg wyblagalam usg w szpitalu i wtedy wyszło ze nic nie ma....potem kolejne usg po tygodniu i dopiero szpital...
Jntez mieszkam w uk i jak widzisz juz 2 razy przez to przechodziłam.
Zgadza sie ze bety nie robią bo często nie jest ona odnosnikiem ze jest coś nie tak. Moja beta w ciąży pozamacicznej urosła aż do 10 tys więc niby było wszytko ok a nie było...
Kochana w szpitalu jest epu czyli early pregnancy unit i tam robią usg od 7 tygodnia jak trzeba.
Życzę powodzenia i daj znać co i jak :mylove:

mam nadzieje, ze uda mi sie wyżebrac wczesniej scan niz w 12 tyg. jak nie to znow bede musiala jechac do manchesteru do pl kliniki. Tylko wizyta 100 funtow ;/ uhhh no ale jak mus to mus. Poki co odliczam dni. i zlapalam mega grypsko. biore troche paracetamol, mniejsze zlo niz antybiotyk ... ;/ dzieki wielkie za odp. buziaczki tzrymaj sie cieplutko

Odnośnik do komentarza

u mnie ostatnie przygotowania do ślubu jest lekki stres, dziś mnie trochę kłuje jajnik i pewnie mam owulację , zrobiłam nawet test owulacyjny z ciekawości wczoraj była słaba kreska a dziś jest już ciemna także pewnie mam owulację

chodz te testy się mogą mylić

ja po ślubie stwierdziłam z M ze się nie bedziemy zabezpieczać i może sie uda , chodz niektórzy mówią zeby odczekac te 3 miesiace od zabiegu ale ja już jestem gotowa i bedę próbować do skutku , musi się udac !!!

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqrjjg7djrpmjx.png

Odnośnik do komentarza

marcelinna
Ula a co u Ciebie kochana? Czy ty czasem nie byłaś jakoś teraz w kraju?
Kupiłaś czarcie żebro??

Ja kochana jestem w kraju :smile_move: jeszcze do poniedziałku :smile_move:
Właśnie muszę sobie zapisać :36_3_15:

Marzenko pracuj pracuj :36_3_15:
Ja nie mam co pracować w tym miesiącu bo owulki nie ma :hmm: byłam na usg i nic sie nawet nie szykuje do wyklucia więc wyłącznie dla przyjemności :sofunny:

Maucelina a gdzie mieszkasz jeśli mozna wiedzieć? Bo jak do Manchesteru chcesz jechać to gdzieś nie daleko mnie :smile_move:
A tam zdzieraja kasę nie?

Odnośnik do komentarza

marzena1666
trzymajcie jutro za mnie kciuki, pozdrawiam was mocno dam znać po slubie :)

Marzena trzymamy kciuki trzymamy :36_1_11::36_1_11:
Oby pogoda Wam dopisała, goście dobrze się bawili, sama też się wyszalej i odstresuj, to najfajniejszy dzień więc niczego sobie nie żałuj :)
A w poniedziałek czekamy na relację :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

ulala ja jestem z Preston. Bylam w srode u GP pytalam o wczesniejszy scan, dzwonil do szpitala i powiedzieli mu ze jak bede miec bole albo krwawic to wtedy zrobia wczesniej. a tak do 11 tyg musze czekac. Dzis ma dzwonic pielegniarka, ktora miala zapytac poloznej o przyspieszenie ale watpie, ze sie uda skoro sam lekarz nic nie mogl poradzic. Pozostaje mi czekac i jechac 17 lutego do manchesteru. Wizyta z usg 100 funtow. Ta niewiedza mnie wykonczy :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...