Skocz do zawartości
Forum

Problem z szefową która uwielbia mojego 12 letniego syna.


Rekomendowane odpowiedzi

dominica29
Problem z szefową która uwielbia mojego 12 letniego syna.

Od siedmiu miesięcy, pracuję w firmie, którą dyryguje samotna kobieta. Kiedys do pracy po szkole przyszedł mój syn i ona jak go zobaczyła to poprostu zaraz go polubiła. Teraz stałyśmy się lepszymi przyjaciółkami, ale cały czas mam świadomośc, że ona poprostu jest zauroczona moim dzieckiem. Nie mam tu na myśli żadnych seksualnych podtekstów.
Mój sy jednak nie lubi do niej chodzic. Ona nas zaprasza na weekandy, a czasem nawet na jakieś wypady. Ma jednak jakieś dziwne przyzwyczajenie, że uwielbia ubierac syna w garnitury, i marynarki i takie tam. Syn nie nawidzi chodzic w takich ciuchach, a ona co rusz daje mu nową marynarkę albo garnitur w prezencie i prosi zeby założył i w tym chodził. Ja sama nie wiedzę w tym nic dziwnego, ale garnitury i marynarki, sa jakby stylizowane na lata siedemdziesiąte, z dużymi kieszeniami naszywanymi, szerkie klapy, spodnie dzwony, muchy, często zjakimiś obszywkami. Mój syn jest bardzo ładnym chłopcem, i we wszystkim fajnie wygląda, ale widzę że sie krępuje jak wychodzimy z nią na zakupy, czy do restauracji i każdy się na niego patrzy. On u niej udaje że lubi te ubrania, ale potem mi mówi że się wstydzi w tym chodzic i robi to tylko bo ona go lubi. Ostatnio dostał łososiową marynarkę z czerwonymi obszyciami, dużą muchę w kolorze marynarki i czerwone spodnie w parze z białymi mokasynami i tak poszliśmy do kina i na zakupy. Syn wyglądał ładnie, ale smiesznie. ma już od niej kilkanaście garniturów, a ja nie wiem jak jej odmówic. W kazdym garniturze robi mu setki zdjęc, i cały czas powtarza, że jest jej małym modelem. Nawet jak jestesmy u niej w domu poprostu na zwykłej wizycie, to każe mu się przebierac albo szukac garniturów jakie chciałby miec, przy czym sugeruje mu mode retro.
Nie wiem jak mam zareagowac. Syn mówi że to znosi, ale ja wiem że robi to tylko dla mnie.

Mnie zastanawia jedno w tym wszystkim - dlaczego zgadzasz się na spotkania z Tą kobietą? Przecież można odmówić, a dziecko wcale nie musi robić tego co Ona chce.
Jak dla mnie to w tej historia jest trochę przesadzona.

Odnośnik do komentarza

dominica29
Problem z szefową która uwielbia mojego 12 letniego syna.

Ma jednak jakieś dziwne przyzwyczajenie, że uwielbia ubierac syna w garnitury, i marynarki i takie tam. Syn nie nawidzi chodzic w takich ciuchach, a ona co rusz daje mu nową marynarkę albo garnitur w prezencie i prosi zeby założył i w tym chodził.
.

dominica29
I po rozmowie z szefową! Mój syn jest chyba gejem!!!!!!
Okazuje się, że jestem idiotką.
Porozmawiałam sobie szczerze z szefową, ona mnie przeprosiła za zaborczośc czasu, i za prezenty dla syna (garnitury), ale stwierdziła, że mój syn sam ją o te ciuchy prosił.

Wez sie kobieto zdcyduj..piszesz bzdury i tyle!!!!!!
Raz syn nie lubi marynarek,raz sam o nie prosi?
Jest gejem?
Co jeszcze wymyślisz?

Odnośnik do komentarza

Arisa
dominica29
Problem z szefową która uwielbia mojego 12 letniego syna.

Ma jednak jakieś dziwne przyzwyczajenie, że uwielbia ubierac syna w garnitury, i marynarki i takie tam. Syn nie nawidzi chodzic w takich ciuchach, a ona co rusz daje mu nową marynarkę albo garnitur w prezencie i prosi zeby założył i w tym chodził.
.

dominica29
I po rozmowie z szefową! Mój syn jest chyba gejem!!!!!!
Okazuje się, że jestem idiotką.
Porozmawiałam sobie szczerze z szefową, ona mnie przeprosiła za zaborczośc czasu, i za prezenty dla syna (garnitury), ale stwierdziła, że mój syn sam ją o te ciuchy prosił.

Wez sie kobieto zdcyduj..piszesz bzdury i tyle!!!!!!
Raz syn nie lubi marynarek,raz sam o nie prosi?
Jest gejem?
Co jeszcze wymyślisz?
Arisa chyba "koleżanka" się wystraszyła bo już sobie od nas poszła :D

Odnośnik do komentarza

dominica29
Pozostaje mi wziąśc syna do psychologa. Już się umówiłam na rozmowę.
z pracy chyba też zrezygnuję, bo sama nie wiem co mam w tej kwestii robic.

Nie syna do psychologa,tylko siebie do psychiatry!!!!

Przeczytałam wszystko i nic się kupy,d...y nie trzyma.
czekam na nastepne bajki

Odnośnik do komentarza

na początku myslałam ,że faktycznie babka ma problem...teraz myslę,że to kolejna idiotka co robi z nas sobie jaja...jak niedawno ta co niby taka wykształcona i dzieci chciała oddać,a to znów mąż chciał jej zabrać,pisała do ekspertów i zawsze inną historię

niby zarabia 6 tyś....taaaa,najpierw robiła wszytko bo praca...a teraz nagle rzuci prace
i to zachowanie syna,nie wierzę aby 12 latek tak sie zachowywał
niby taki zamknięty a opowiedział o zachwycie szefowej "jego ptaszkiem":36_2_13:

to wszystko nie trzyma sie kupy

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

hej kobitki, przeczytałam ten "interesujący" wątek od deski do deski i wymiękłam... jak można wypisywać takie bzdury, jawna prowokacja i tyle. szkoda że Wam panienka tyle zamętu do głowy wprowadziła. czytając pierwszy post tej pani a zwłaszcza akcje z jakimś weselem to już mi to wszystko śmierdziało :36_2_24: szkoda ze ludzie wypisują bzdury chcąc "zaistnieć" bo potem ktoś z prawdziwymi problemami i dylematami może zostac "olany"
pozdrawiam Was :)

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/27753.png

http://s2.pierwszezabki.pl/025/0254919b0.png?7891

Odnośnik do komentarza

asik80
hej kobitki, przeczytałam ten "interesujący" wątek od deski do deski i wymiękłam... jak można wypisywać takie bzdury, jawna prowokacja i tyle. szkoda że Wam panienka tyle zamętu do głowy wprowadziła. czytając pierwszy post tej pani a zwłaszcza akcje z jakimś weselem to już mi to wszystko śmierdziało :36_2_24: szkoda ze ludzie wypisują bzdury chcąc "zaistnieć" bo potem ktoś z prawdziwymi problemami i dylematami może zostac "olany"
pozdrawiam Was :)

Asik80 ma racje. Normalnie szok jak mozna wymyślać takie historyjki. Ta niby Dominica to ona to psyhiatry powinna sie zgłosić bo ona tu ma coś nie tak z głowa.
Teraz nawet już nic nie odpisuje wszystko wymyśliła zeby zaistnieć. A potem naprawde ktos przyjdzie z problemm i nie bedzie wiadomo czy taka osoba pisze prawde czy wymyśla;/
MASAKRA JAKAS ;///

http://kuba-k.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.pnghttp://s9.suwaczek.com/20090418310120.png
http://izabela-k.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza

dominica29
Pozostaje mi wziąśc syna do psychologa. Już się umówiłam na rozmowę.
z pracy chyba też zrezygnuję, bo sama nie wiem co mam w tej kwestii robic.

No i co??
Z pracy zrezygnowałaś?
A jak puszczasz ścieme,to daruj sobie!!

Dziewczyny tu naprawde mają problemy!!!!!!!!!!!!!!
A takie "ściemniary" jak ty!!! to o kant dupy rozbić!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...