Skocz do zawartości
Forum

Top Model sezon II


Gość patusia23

Rekomendowane odpowiedzi

madzialska
a mnie już Michalina zaczyna wkurzać...Zrobiła się monotematyczna. Wciąz tylko powtarza-przeszłam w życiu tak dużo, to dało mi siłę, jestem mocniejsza..

zdecydowanie tak! a tvn jako bardzo tolerancyjna i otwarta telewizja to popiera i promuje.. też mnie już to irytuje.

Odnośnik do komentarza

witam.ja tez ogladam ten program i pierwszy sezon i ten, i tak co do 1 to paulina popierska jest ladna,ma idealne waunki do bycoa modelka ale brak charakteru raczej to przekreslił,mimo nie wygrania programu to ania piszczałka została jego "zwycieżczynia" bo z tych dziewczyn to ona robi najwiekszą "kariere",chociaz szczerze to nie przepadałam za nią.
a 2 robia jak w 1 sezonie biora dziewczyny a potem narzekają że sa za grube, za niskie itd to po co wogule je brali,żeby było kogo krytykować?pełno dziewczyn na te castingi przychodzi nie wierze że nieznalazło by sie te pare o wymiarach modelek.moją faworotka raczej była viera ale niestety odpała ze swojej głupoty a mogła wygrać,wogule odpadają te które mi sie bardziej podobały.anka to istny dramat mój 3 letni synek jest bardziej rozgarnięty od niej.honorata dla mnie jest fałszywa,michalina no niestety ale ma troche taki "męski" wygląd,z tej 5 która została to ustawiła bym je tak : olga, asia, honorata, michalin i najgorsza anka,ma dziewczyna warunki do bycia modelką to niepodwazalny fakt ale rozumu nie ma wogule.

Odnośnik do komentarza

Kity
Mam nadzieję, że Ania nie wygra. Jest strasznie dziecinna i nie nadaje się do świata mody. To, że ładnie wychodzi na zdjęciach to stanowczo za mało.

Olga ładnie się prezentuje. Myślę, że znajdzie się w ścisłym finale. Choć czas pokaże :)

był przeciek i w finale mają być Ania,Michalina i Olga :Oczko:

Odnośnik do komentarza

patusia23
Kity
Mam nadzieję, że Ania nie wygra. Jest strasznie dziecinna i nie nadaje się do świata mody. To, że ładnie wychodzi na zdjęciach to stanowczo za mało.

Olga ładnie się prezentuje. Myślę, że znajdzie się w ścisłym finale. Choć czas pokaże :)

był przeciek i w finale mają być Ania,Michalina i Olga :Oczko:

Jeśli rzeczywiście tak będzie to mam nadzieję, że wygra Olga :)

http://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3kkt2qew69.png:36_1_66:

Odnośnik do komentarza

i ja przyznam ze oglądam,,,,,choc tak jak wszytskie wkurza mnei ta Ania i ta co płec zmienila (ja ich nieznam po imieniu)

za to nei rozumiem stwierdzen jury ze ta co odpadla jets za gruba....jak dla mnei to ona byla najladniejsza..... po za tym skoro byla za gruba to po jaką choler brali ją do programu? liczyli ze zgubi kg? eh ale jak synek zaśnie to bede oglądać...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...