Skocz do zawartości
Forum

Lekka spacerówka - jaką polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pozwoliłam sobie założyć nowy wątek gdyż własnie jestem na etapie poszukiwania spacerowki dla 5 miesiecznego synka. szukam szegos bardzo lekkiego gdyz nie moge dzwigac

nie interesuja mnie parasolki bo synek jeszcze nie potrafi siedziec samodzielnie

moze wie ktos jakie wozeczki sa lekkie 6-7 kg? o iel takie istnieja? ;)

bardzo prosze o podpowiedz :)

Odnośnik do komentarza

prawda spacerowki zazwyczaj maja malutkie kolka co nie ulatwia przemieszczania sie po wyboistych chodnikach czy wysokich kraweznikach....

jednak w niektorych sytuacjach faktycznie spacerowki sie sprawdzaja, sa leciutkie i poreczne - jesli ktos mieszka na wyzszych pietrach bez windy to nie wyobrazam sobie tachania 20 kg wozka ....

slyszalam ze peg perego ma fajne spacerowki i lekkie ;)

Odnośnik do komentarza

baszko
prawda spacerowki zazwyczaj maja malutkie kolka co nie ulatwia przemieszczania sie po wyboistych chodnikach czy wysokich kraweznikach....

jednak w niektorych sytuacjach faktycznie spacerowki sie sprawdzaja, sa leciutkie i poreczne - jesli ktos mieszka na wyzszych pietrach bez windy to nie wyobrazam sobie tachania 20 kg wozka ....

slyszalam ze peg perego ma fajne spacerowki i lekkie ;)

bez przesady he,he
20kg to juz z dzieckiem.
u nie na wsi to raczej nasz na pompowanych kołach najlepiej sie sprawdzi zwłaszcza zimą po sniegu, ale potrzebny mi jest leciutki do samochodu, na zakupy itd. Taszcenie niuni z fotelikiem -szok - oczy mi na wierzch wychodzą.

:36_3_14: :11_6_204: :in_love2:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdru1dc3wle36f.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywuay3lu2rdf8c.png

Odnośnik do komentarza

Ja polecam DELTI model dot. rewelacja, dla mnie lekki, bardzo łatwo się składa, ma bardzo duży daszek, pokrowiec na nogi, składany pałąk (nie trzeba go zdejmować do składania), rozkłada się na płasko... po 1,5 roku użytkowania na wsi troszkę słabo kręcą się przednie koła, ale nie jest to bardzo uciążliwe bo z zablokowanymi wózek też dosyć dobrze się prowadzi... myślę że nadaje się dla maleństwa, jest dosyć miękko wyściełany i ma dodatkowe szelki...

Delti, Dot - wózek parasolka Mamaija.pl
daszek można rozłożyć jeszcze bardziej niż na tych zdjęciach, tak że prawie dosięga pałąka....

Antek
http://s5.suwaczek.com/200910061759.png
Zosia
http://s1.suwaczek.com/20120108684853.png
MY:)
http://s6.suwaczek.com/20090822650117.png

Odnośnik do komentarza

siupka
Ja rowniez rozgladam sie za jakas spacerowka. Bo mlody skonczyl 4 miesiace.. w spacerowce mozna wozic dopiero jak bedzie sam siedzial? Czy moge wczesniej? Ja mam 2 w 1 Tako. Ale on wazy 16 kg + dziecko to jest masakra do wnoszenia, i jest wielki i nie miesci sie do auta.
Sama nie wiem co wybrac..

siupka można wozić pod warunkiem, że siedzisko rozkłada się całkiem na płasko - tak żeby dzieciątko wygodnie leżało

Odnośnik do komentarza

Musze kupic spacerówke dla synka 10 miesiecy wazy ok 10kg, ale zeby wozek mogłbybyc równiez na wszelki wypadek wozkiem dla jego starszej siostry 2 latki
Małego nosze narazie w nosidle :) a mała na nozkach chodzi. Za niedługo wyjezdzam na pare dni..I chyba moje plecki nie wytrzymaja ciagłego noszenia małego.

Wymagania dla wozka - kolory obojętne :P Moze byc nawet róż, najlepiej lekki do 8-9kg no i szybko składający się, rozkładane siedzisko. Zwrotny.. ;) Nadający sie w miescie jak i na wsi, no i w gorach.. :P
Nie wiem na co jeszcze zwracac uwage? Na allegro tyle tego ze głowa mnie boli od tego szukania.. A kasy tez za duzo nie mam by przeznaczyc na wozio.

:23_30_126::23_30_126:.

Odnośnik do komentarza

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Ci wózki spacerowe z firmy Lionelo. Ja używałam dokładnie tego modelu - https://lionelo.com/shop/julie/, ale w asortymencie mają też inne modele :) Jest bardzo lekki i łatwy do złożenia, świetnie się sprawdza i można go wszędzie zabrać :) sama też nie mogę za bardzo dźwigać wiec dla mnie strzał w dziesiątkę

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od budżetu. Lekka 9 kg ale pełnowymiarowa spacerówka, która do tego świetnie się składa to tylko Baby Jogger City Mini Zip. Lekka i kompaktowa, atak na wakacje to świetna będzie spacerówka Espiro Axel. Waży 6 kg. Jeśli jednak szukasz czegoś ultralekkiego to Chicco Ohlala. Waży mniej niż 4 kg. Wszystko zależy od tego jak długo będziesz korzystała ze spacerówki i ile dzieci masz zamiar w niej wozić. Wtedy nie polecam oszczędząć tylko postawić na sprawdzoną markę idobrą jakość.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26/8/2011 o 2:03 PM, basmiro napisał:

Witam, pozwoliłam sobie założyć nowy wątek gdyż własnie jestem na etapie poszukiwania spacerowki dla 5 miesiecznego synka. szukam szegos bardzo lekkiego gdyz nie moge dzwigac

nie interesuja mnie parasolki bo synek jeszcze nie potrafi siedziec samodzielnie

moze wie ktos jakie wozeczki sa lekkie 6-7 kg? o iel takie istnieja? ;)

bardzo prosze o podpowiedz :)

Ultralekka i najlżejsza jaką znam to Chicco Ohlala, ale niekoniecznie bedzie dobra dla 5 miesiecznego dziecka. Lepiej wybrac coś co będzie miało sztywne plecy może Cybex Mios? Ma do tego przekładane siedzisko przodem i tyłem do rodzica i jest lekki. Teraz mozesz szukać wyprzedaży kolekcji z 2019 roku, Cos takiego widziałam w sklepie tosia. Może coś sobie wybierzesz.

Odnośnik do komentarza

A rozważałaś x-lander x-fly ? Wazy trochę ponad 6 kg, ma masywną, budkę z filtrem UV 50. Możesz w nim położyć dziecko prawie na płasko. No i dobrze sobie radzi poza asfaltem. Polecam, bo mam :)Dzisiaj byłam w lesie i dawał rade;)

Odnośnik do komentarza

Anex air x i długo, długo nic! Jestem zakochana w tej spacerówce! Przede wszystkim jest leciutka, poręczna, można ją złożyć w szybki i bezproblemowy sposób. Ma solidną amortyzację:)  Do tego ma bardzo modny, minimalistyczny design:) Uwielbiam! 

Odnośnik do komentarza

U nas sprawdza się świetnie spacerówka colosus z caretero ;) Jest lekka ma duże piankowe kółka dzięki czemu nawet po pisaku łatwo się ją prowadzi. Co do wnętrza to jest przestronne a maluszek bez problemu może wygodnie sobie siedzieć ;) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...