Skocz do zawartości
Forum

Kwietniaki - kwiecień 2012


delfina5

Rekomendowane odpowiedzi

rorita
FENS Ty zobaczysz moje relacje smsowe w trakcie i po :D

moje czerwcówki do tej pory bekę mają jak smsy podostawały -1. kur wa chyba się zaczyna!
2. ja jebię ale boli! 3. kur wa nie dożyję jutra ! :hahaha:

także będzie na pewno wesoło :smile_jump:

oo coraz więcej widze w nas podobieństw :hahaha: ja tez klne jak szewc, oczywiście w odpowiednim gronie ;) i tez lubie relacjonować dokładnie wszystko spoko śmiesznie bedzie ;) zaraz podeślę Ci nr ;) jesli chodzi o rozstępy to jak Elcia mam na udach ale od zawsze ;)) a nowych nic a nic, smaruję sie juz mocno bo ciągnie ;) a jesli chodzi o sapanie.... to może byś pojęczała czasem tak w nocy najlepiej, może mi się coś przyśni gorącego :36_1_11: i opanuj się z tym brzuchem ja mam być na prowadzeniu...:hahaha: Ty walcz w Justy rankingu :hahaha:

Odnośnik do komentarza

rorita
w ogóle to jakbyście posłuchały o moich komplleksach to masakra tyle ich jest :whistle:

-za duże cycki:lup: zmora, zmora wolałabym już mieć garba na plecach :hahaha:
-garbaty nos!
-za wysokie czoło, szans na upiętą grzywkę nie ma bo wyglądam wtedy jakbym wodogłowie miała :leeee:
-za niska!
-brzydka płytka paznokci ,bo też obżerałam i nadal to robię przy stresie :lup:
-beznadzieja włosy + ten mysi kolor :Kiepsko:

boszzzzzzzz co tam jeszcze było?????? aaaaa za żółte kły :D

hahahahaha i wada wzroku poważna raczej :hahaha: czy Ty się oglądasz w lusterku ? przecież ładniutka jesteś, no i nie obrażaj mnie moje siostry to same super laski :36_7_8:

Odnośnik do komentarza

FENS to ja sobie najpierw Edwardzika zapuszczę na podniętę i potem dryndnę to zobaczysz jaka gorąca będę :hahaha:

No co Tyyyyyyyyyyyy justa i elcia jeszcze jest mika i kwiatuszek, one w jednej drużynie grają i raczej na pewno nas nie dogonią do samego końca :D

A ja ,Ty:hahaha: , Patka i która tam jeszcze brzusia pokazywała???????

No właśnie.... czekam na fotki ślicznych brzucholków reszty mamusiek :smile_jump: madzia, wonka, Monia ,lariska, Maria, aaaaq i cała reszta dawać swoje foteczki :36_7_8:

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

rorita
FENS to ja sobie najpierw Edwardzika zapuszczę na podniętę i potem dryndnę to zobaczysz jaka gorąca będę :hahaha:

No co Tyyyyyyyyyyyy justa i elcia jeszcze jest mika i kwiatuszek, one w jednej drużynie grają i raczej na pewno nas nie dogonią do samego końca :D

A ja ,Ty:hahaha: , Patka i która tam jeszcze brzusia pokazywała???????

No właśnie.... czekam na fotki ślicznych brzucholków reszty mamusiek :smile_jump: madzia, wonka, Monia ,lariska, Maria, aaaaq i cała reszta dawać swoje foteczki :36_7_8:

podbijam! pokazywać sie dziewczynki pokazywać :D

Odnośnik do komentarza

ja wiem że mi dziewczyny nie chcecie wierzyć ale ja ledwo 167 cm wyciągnęłam a mam o 10 kg więcej od FENS, a Rorita od Ciebie tylko 5 kg mnie dzieli, ale skoro sam cyc ma tyle to prawie na równi jesteśmy wagowo!!! mi tak w brzuch nie poszło, ale właśnie bardziej w uda, nie żebym narzekała ja tam lubie swoję nowe okrągłe pośladki :-)))) a brzuszek też muszę jakoś utrzymać więc uda urosły na zaś !!!!

Odnośnik do komentarza

justazg
ja wiem że mi dziewczyny nie chcecie wierzyć ale ja ledwo 167 cm wyciągnęłam a mam o 10 kg więcej od FENS, a Rorita od Ciebie tylko 5 kg mnie dzieli, ale skoro sam cyc ma tyle to prawie na równi jesteśmy wagowo!!! mi tak w brzuch nie poszło, ale właśnie bardziej w uda, nie żebym narzekała ja tam lubie swoję nowe okrągłe pośladki :-)))) a brzuszek też muszę jakoś utrzymać więc uda urosły na zaś !!!!

ale wiesz co, Ty mi wyglądasz podobnie do mnie, serio nie ściemniam, w życiu bym Ci tyle kg nie dała, tylko brzuch masz miejszy ;) z tą wagą to tez względne... ja mam 162 i teraz 55 kg.
ROR Ty normalnie mnie obrazasz!!!! nie liczysz się z moim zdaniem i opinią w ogóle :hahaha: znaczy co? nie ładne to sa panie z top model, a my zarobione ciężarne kobity wygladamy szałowoooooo!!!!!!!!:36_7_8:
i faktycznie dziś dałyśmy czadu, z nowym rokiem nowym krokiem, doszło nas trochę chyba na lezakowanie na l4... suuper, aż się boję jak będę miała dzień zabiegany to w nocy będę nadrabiać :36_1_21:
ROR dostałaś mój nr? bo lewa jestem tu nadal z tymi zakładkami ;))) tylko pisanie opanowałam :36_7_8:

Odnośnik do komentarza

Rorita ja też nie wiem gdzie, ale mam 10 kg więcej, zaczynałam od 55 kg, a w sylwka było juz 65! gdzieś te kg poszły, ale tyle to też się dziwie, pochowane może......
mam jeszcze do Ciebie pytanko, gdyż mam problem z pajączkami na biuście, normalnie już takie lużne staniki nosze a pajączki się zrobiły i nie wiem czemu....może za luźne??? masz może z tym problem??

Odnośnik do komentarza

justazg
Rorita ja też nie wiem gdzie, ale mam 10 kg więcej, zaczynałam od 55 kg, a w sylwka było juz 65! gdzieś te kg poszły, ale tyle to też się dziwie, pochowane może......
mam jeszcze do Ciebie pytanko, gdyż mam problem z pajączkami na biuście, normalnie już takie lużne staniki nosze a pajączki się zrobiły i nie wiem czemu....może za luźne??? masz może z tym problem??

JUST te pajączki to nie takie same jak na nogach, gdzieś o nich czytałam, na początku, że mogą być pajączki niebieskie i żyłki bo cyc się szykuje do mlekowania :36_2_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...