Skocz do zawartości
Forum

Kwietniaki - kwiecień 2012


delfina5

Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
No, ale moglibyscie sie zmieniac, co?
W nocy A. moglby zostawac z malym. Najwazniejsze, zebys w dzien operacji mogla byc z młodym.
No, ale jakos to poukladacie :)

mam jeszcze jedną opcję.... zapytam w lutym na wizycie czy operacja może być w marcu tak abyśmy mogli oboje z nim być

IWA23

Mojej Hani przebiły się na dole 2 zęby ale co najlepsze ma na dole jedynki a jej się przebiły te duże całkiem z tyłu,a ja ciągle zaglądałam kiedy te dwójki wyjdą bo tak w buzi grzebała a dziś tak z głupoty palcem przejechałam po dziąsłach a tam zęby,nawet nie myślałam że te tylne mogą wyjść szybciej niż przednie :)

:36_7_8: gratuluję zębalków :* faktycznie śmiesznie jej powychodziły ,Alanowi 5 jako ostatnie wyszły ,no ale każdemu maluchowi wszystko inaczej idzie :)

Kasandra00001
Wona jedziemy na tym samym wózku. Mi się też zewn. rozwarcie na opuszek zrobiło, i mam 4 cm szyjki tyle że mam mega miękką. Poza tym na USG widać że cała zamknięta i nic się nie dzieje. Ja też do tej pory leżałam, ale jak się dowiedziałam że wszystko ok to zaczynam coś w domu robić przed świętami. Dzisiejsze pierniczki wyszły przepysznie :)
Aha, no i jak Ty Wona, mam chłopczyka :)

Też musisz uważać na siebie kochana :*
mój mężyk też o 6 już do pracy jechał :(

ml0da19
Dzień dobry!!

Dzieki wszystkim dziewczynom za wspolczucie...:-))). a mieszkac chyba tu musze, bo raz ze w domku u mamy nie bardzo moge (nieuregulowana sytuacja prawno-finansowa:ehhhhhh:) chociaz wiadomo lepiej tam niz gdzie indziej...
mieszkania albo budowy z naszymi dochodami nawet nie ma co marzyc... a kredyt brac na 30 lat i splacac ponad jedna wyplate to nie na moje nerwy. a ceny za m2 u nas sa takie jak w we wroclawiu albo w poznaniu (uzywane ok.3,5 tys/m2, a nowe do 5 tys/m2), szkoda tylko ze zarobki nadal jak na prowincji.... a ja sobie nie dam w kasze dmuchac wiec tesciu moze tylko marudzic:-)). choc z drugiej strony wiem ze ma szacunek dla mnie ze nie jestem taka potulna jak jego druga synowa czy ziec, ktorzy we wszystkim mu ulegaja dla swietego spokoju....
a to jaki jest moj mezus to tez jakas czesc zaslugi tesciowej:-))). Ipoza tym moj A.lubi "prace reczne":36_2_15: w kuchni czyli lepienie pierogow, kulanie klusek, wyrabianie ciasta....

A ja mam nadal lekkiego dola zwiazku z pogoda i tym ze zaczyna mnie cos pobierac... katar mam i gardlo mnie lekko pobolewa. ale mikstura z mleka, miodu i czosnku juz jest w pogotowiu...

zdrówka dla Ciebie :* co do teścia to najważniejsze ,że się nie dalej i nie ulegasz :)

_Elena_
Dzien Dobry Dziewczyny :*

Trzymajcie kciuki proszę, dziś o 16 mam usg połówkowe i oczywiście stresa :15_5_16:

Wyjeżdżamy już w południe na zakupy i obiad przy okazji :D także odezwę się późnym wieczorem dopiero...

Ja też miałam dziś nieprzespaną noc, a do wc wstawałam chyba z 15x :/
W dodatku u mnie jeszcze nie padał śnieg, ciągle świeci słońce i jest z 10C więc
i ja i mój mąż straciliśmy zapał świąteczny i nawet nie mamy lampek na balkonie nadal -
tak tak, tych które mój mężulo chciał zawieszać na początku listopada... pamiętacie??
Masakra ten rok :(

Elenka Ty już w drodze pewnie...kciuki mocno zaciskam będzie wszystko dobrze :smile_jump: współczuje z lataniem do kibelka ja tfu,tfu tak nie mam. Ja też właśne tej magii nie czuję przez taką pogodę ... w domu mam kaloryfery pozakręcane tylko podłogówka chodzi a gorąco jak nie wiem Alan a samych majtach biega i skarpetkach tak ciepło... my domu też jeszcze nie ustroiliśmy lampkami i nie wiem kiedy po choinkę się pojedzie nie wspomne o prezentach dla rodzinki :Kiepsko:

m2428m

Mam do was dziewuszki takie pytanie, czy któraś z Was ma może też takie ,,tiki" (jak określił to mój M.) które mi się zdarzają coraz częściej, tzn. przy każdym ruchu mojej Kruszynki (a są one coraz to bardziej częstsze i mocniejsze) moje ramiona automatycznie idą do przodu. Jak dzidziuś daje znać o sobie długo to potrafię cały czas ruszać tymi ramionami, aż mąż się ze mnie śmieje że mnie dziwnie rzuca. To jest mój niekontrolowany odruch, bo wiadomo że się nie spodziewam kiedy Maleństwo się odezwie. Tak jakby uciskało mi na jakiś nerw. Zaczyna mnie to juz troszkę złościć, bo ostatnio nawet w sklepie przy kasie mnie to złapało i babka popatrzyła na mnie jak na jakąś głupią.

może małe na jakiś nerw ci uciska? zapytaj ginka przy okazji.. ja nie mam i nie miałam czegoś takiego

wona26
Witam:D
Dziękuje dziewczynki:D Kurcze mogłam odrazu poprosić o USG szyjki i nie martwiłabym się tak przez te 2tyg.

to usg szyjki to robi dopochwowo? mi tylko badanie ginekologiczne robi i mówi jak jest ,a potem usg przez brzuch tylko pochwowe już dawno miałam i nie będę miała

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

m2428m
Moje Kochane dziewczynki

powiem wprost, jest mi smutno, nawet bardzo o tym jak piszecie o sobie, twierdząc że jesteście grube itp.
Oglądając wasze zdjęcia nie zauważyłam u żadnej z Was nawet cienia nadwagi, więc po co tak się za wszelką cenę pogrubiacie. Wszystkie wyglądacie wspaniale!!!

Smucę się ponieważ, tak naprawdę to ja jestem tą prawdziwą grubaską, której czytając Wasze określenia o sobie bardzo jest przykro, bo skoro Wy jesteście grube to ja tak naprawdę jestem już WIELKIM POTWOREM, który powinien być wykluczony z życia.
Może kiedyś uda zrobic mi się i rzucić Wam fotkę to same zobaczycie jak wygląda gruba dziewczyna. Wystarczy chyba narazie jak powiem Wam że mój obecny rozmiar to 44-46 a teraz cały czas się powiększam więc pod koniec ciązy to może nawet w 48 skocze. I co... widzicie taka naprawde jestem, mam bardzo dużą nadwagę, a może nawet już otyłość, jedynie co troszke mnie tuszuje to wzrost, mam 177 więc chociaż on mnie delikatnie wydłuża.
Proszę Was nie mówcie o sobie że jesteście grube, bo mi wtedy smutno::(:

kochana nie smutkaj się ... każda z nas jest inna i na swój własny sposób najpiekniejsza :) ja o sobie też mówie grubaska ,bo zawsze ważyłam 50kg ale to było przed Alanem ,a teraz mam już 66kg przy wzroście 164 :whistle: i żadnej się nie dogodzi ,ja już wolałabym ważyć 10kg więcej niż mieć taki rozmiar cycka jak teraz :lup: nie smutkaj

FENSTARSS
mnie spik leci jak z kranu :o_noo: ale nic innego narazie nie ma , kupię dziś ten prenalen ;)) profilaktycznie :36_2_15:
z moimi nogami aż nie chce zapeszać... lepiej... smaruję lioton 1000 maxymalnie na noc , końska dawka magnezu i śpię na pół siedząco... bo ja jakaś inna jestem jak uniosę te nogi jak Bóg przykazał to od razu mnie bierze ból mega ;/ dziwne... aaa i kupiłam seksowne pończoszki samonośne na żylaczki hihihi ... paraduje jak w burdeliku ... :hahaha: w pończoszkach i szlafroczku
spadam bo lecimy na rehabilitacje ;)))
JUSTA ELENKA CIESZYMY SIĘĘĘĘĘĘĘĘ!!! NIE BOIMY:36_2_15:

super ,że girki lepiej :smile_jump: i kup ten syropek zobaczysz ,że odżyjesz :) :hahaha: mężyk pewnie ślinocieku dostaję na sam widok :)

Nadia_2012
Dzień dobry Dziewczynki :smile_move:

melduję się, u mnie wszytko w porządeczku, razem z naszą Kruszynką idziemy do przodu w zdrowiu i ... masie, ja czuję się wręcz rewelacyjnie
mam nadzieję że u Was podobnie jak u mnie, czego życzę Wam z całego serduszka
trzymajcie się cieplutko i do usłyszenia :smile_move:

Nadia co ty zawsze jak po ogień :)? super ,że u Was wszystko dobrze

elciasloneczko
a tak wogole to Dzien dobry,
wczoraj moja przyszla tesciowa dopelnila czare, dwa razy dzwonila do mojego i doslwonie strula mu glowe: ze tak nie wypada, czemu tak szybko slub, ze pewnie ja go zmusilam do slubu, że moja wina ze nie bedzie imprezy i za wszystkie plagi tego swiata tez moja, konczy mi sie cierpliwosc i jak obiecalam sobie ze sie ine odezwe chyba nie wytrzymam!!!
na dodatek moj chodzil w nocy wiec sie nie wyspalam i jestem naminowana;/ zaraz biore sie za sprzatanie mieszkania a potem za pienriki.
jutro na 11 45 mam usg w szpitalu, pewnie połowkowe .

eh ,ale się masz :( jak nie siostra cię dołuję to teraz tesciówka :Kiepsko: niech wszyscy spadają Wasza sprawa ,albo jak komuś źle to niech się złożą na przyjęcie weselne .nie daj się im!

Kasandra00001
aha wracając do tematu z rana, moi rodzice też mojego podpuszczają, jak ja np. jadę sama do koleżanki, to oni się go pytają jak to jest, że sama gdzieś sobie pojechałam. on oczywiście na szczescie nic sobie z tego nie robi, ale wkurza mnie ze sie wciskaja. albo jak moj mi pomaga w kuchni to moja mama (chyba z zazdrosci) mowi ze czemu ja tego nie zrobie, a moj po prostu tak ma ze jak ma dzien to chetnie w kuchni cos pomoze. Moja mama tez czesto gada a po co jedziecie do sklepu, a po co do pubu, macie za duzo kasy? tak jakby ona oszczedzala... ostatnio schody zewn. zrobiła za gruba kase, wiec jej teraz odpowiadam, że ona niech lepiej nic nie gada bo jej schody i tak niczego nie przebija.. wredna czasem jestem, ale nienawidze jak ktos sie wtraca do mojego zycia. i pytan typu, a czemu nie robisz tego tak, tylko tak, efekt ten sam wiec co za roznica... az sie boje ze bedzie chciala "doradzac" jak malego urodze... nie powiem rady sie przydadza, ale ... no wlasnie ale...

nooooo współczuję :( ja mieszkałam z teściową i to była masakra :alajjj: nigdy w życiu nie pozwolę żeby ze mną zamieszkała synowa, nigdy! moja teściowa wiadomo niby wszystko w dobrej mierze ,żeby pomóc ale mnie szlak trafiał prawie na każdym kroku i to przez nią byłam mega nerwowa. jak mały miał kolki i ciągiem ponad h już płakał to właziła mi do pokoju z tekstem- dlaczego on tak płacze? jakbym to ja mu coś robiła :Kiepsko: albo -daj ja go teraz ponoszę itd. w dupie miałam. nigdy na spacer z nim nie poszła ,nigdy nie zabrała. ona sobie ja sobie i ok. zmarła niestety jak Alan miał pół roczku,dzień przed pierwszym swoim dniem babci :( szkoda mi bardzo ,bo Alan ze strony A nie ma już ani babci ,ani dziadka.

aaaaaaq
hej mamusie przyszłe

wpadłam jak zwykle na troche ... ostatnio woóle nei zagladałam bo lezałam w szpitalu ..... miałam silne bóle brzucha . Ale juz jest dobrze .
No i przy okazji dowiedizłąm sie ze bedziemy mieli córeczke . Takze moj synuś czeka na siostrzyczke . :):) nie wiem czy ja was kiedykolwiek doczytam .

Wpadłam powiedzieć zebyscie sie nie denerwowały

jejuuuuu dbaj teraz o siebie:* a co to za bóle były? ja z pierwszym też w szpitalu wylądowałam z bólami ,ale to było wynikiem zaparć jak się okazało. GRATULUJĘ córci :36_7_8:

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

IWA23
ror moje dzieci ze strony męża też nie mają dziadków :(

smutne to nie :(? mi jak sobie pomyślę to mojego A bardzo szkoda ,bo on najmłodszy z całej trójki i w wieku 27 lat już został sierotą :( oboje teście bardzo kochali dzieci i marzyli o wnukach... teść zdążył nam dać złoto po swojej mamie żebyśmy na obrączki je sobie przetopili i 2 dni późnej zmarł, pół roku przed naszym ślubem ,a teściowa doczekała i ślubu i wnuka ,ale Alan już tylko ze zdjęć będzie ją mógł pamiętać :( a miałabym z nimi teraz dobrze ,bo oboje byli już na emeryturach ,a tak moi rodzice będą jeszcze te min 10lat musieli pracować także nie pomoga w wychowywaniu wnuków:( wkurza mnie takie życie ,że człowiek zapier.... całe życie i jak już może iść na tą emeryturę to albo nie dożyję jej ,albo pożyję rok-dwa i umrze. ja swój kredyt spłacę jak będę miała 56 mój A 57 lat :lup: ii oby tylko tych czasów dożyć żeby dzieci nie musiały spłacać

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

I witam czwartkowo :) Ja od rana też w porządkach ,a jakoś efektów nie widać :Kiepsko: podłogi pozamiatałam, pomyłam niby tylko 3 pokoje i cały dół ,a znowu mnie rwie :/ i doszły dzisiaj zasłony do Alana pokoju, zaraz zabieram się za prasowanie ich ,bo jak A wróci to musi karnisz zawiesić i wtedy będziemy je wieszać :) Synko śpi ,a ja już po spaghetti.

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

rorita mój też najmłodszy z trójki,ma 2 starsze siostry,mama mu zmarła jak miał 18 lat a ojciec 2 m-ce po naszym ślubie.
elcia Hania ma już 6 zębów,a na dole dwie jedynki i czekałam na dwójki a tu zonk wyszły piątki i byłam w szoku bo chłopcom wychodziły pokoleji 1,2 itd.W sumie z tymi 5 ma już 8 zębów.

Odnośnik do komentarza

rorita
IWA23
ror moje dzieci ze strony męża też nie mają dziadków :(

smutne to nie :(? mi jak sobie pomyślę to mojego A bardzo szkoda ,bo on najmłodszy z całej trójki i w wieku 27 lat już został sierotą :( oboje teście bardzo kochali dzieci i marzyli o wnukach... teść zdążył nam dać złoto po swojej mamie żebyśmy na obrączki je sobie przetopili i 2 dni późnej zmarł, pół roku przed naszym ślubem ,a teściowa doczekała i ślubu i wnuka ,ale Alan już tylko ze zdjęć będzie ją mógł pamiętać :( a miałabym z nimi teraz dobrze ,bo oboje byli już na emeryturach ,a tak moi rodzice będą jeszcze te min 10lat musieli pracować także nie pomoga w wychowywaniu wnuków:( wkurza mnie takie życie ,że człowiek zapier.... całe życie i jak już może iść na tą emeryturę to albo nie dożyję jej ,albo pożyję rok-dwa i umrze. ja swój kredyt spłacę jak będę miała 56 mój A 57 lat :lup: ii oby tylko tych czasów dożyć żeby dzieci nie musiały spłacać

bardzo smutne

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

A ja idę robić racuchy z jabłkami bo średniakowi obiecałam zjedliśmy wczorajszy rosół to teraz mogę na spokojnie piec.
Mąż ma od dziś urlop do 9 stycznia o ile mu nie skrócą bo już dziś dzwonili i coś napominali,ech a już się cieszyłam że skończy ten zasrany remont.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :)

mialam dzis intensywny dzien w pracy i padam... Stanowczo za szybko sie mecze. Ale za to w biurze juz swiatecznie mamy :)
dziecko moje dokuczliwe dalo przespac mi cala noc, a na dodatek chyba z racji tego, ze poruszalam sie troche, to go uspilam na dluzej ;)

elenka, czekam z niecierpliwoscia na relacje z usg. Ciekawe jak nasz mis uszatek sie czuje :)))

elcia, ty sie ta wredna baba nie przejmuj i nie denerwuj sie, bo szkoda zdrowia twojego i dzieciucha!!! A paskudna baba jak chce impreze, to niech se sama takowa urzadzi! To jest wasza decyzja i wcale wam sie nie dziwie, bo ja gdybym miala teraz znowu organizowac wesele, to tez bym tego nie robila. Wolalabym za te pieniadze cos kupic, zrobic, przetanczyc z moim a. Na wyspach cieplych... Naprawde wszystkim nie dogodzisz i niepotrzebnie sie denerwujesz. Ja jestem taka paskudna, ze zawsze mam w nosie co sobie ktos inny mysli, ale chyba dzieki temu latwiej mi sie zyje.

Ja tez mam tesciowa z tych "a co ludzie powiedza..." w andrzejki mielismy zaproszenie na wesele kolego mojego a. On byl na naszym, wiec i nas zaprosil. Ja powiedzialam, ze nie pojedziemy (400km) bo nie dam rady cala noc i w ogole. Jak ta sie dowiedziala, to zadzwonila, ze to nie wypada, ze co ludzie powiedza itd itp. Jak mi gul urosl to nawet nie pytajcie. Dostalam szczekoscisku i powiedzialam, ze dla mnie zdrowie moje i dziecka jest najwazniejsze teraz, a na wsi przynajmniej beda mieli o czym gadac, bo widac, ze im nowych tematow brakuje. I sie rozlaczylam. Ja sie chyba w swieta udusze przy stole z nimi wszystkimi... Bedziecie musialy trzymac za mnie kciuki, zebym komus czegos nie zrobila...

http://fajnamama.pl/suwaczki/xzsgktb.png http://s2.pierwszezabki.pl/048/0482879f0.png?6080

Odnośnik do komentarza

wona26
Jestem już po usg:D

A więc wszystko gra i świeci:D Dzidziol zdrowy jak rydz. I okazało się,że nie mam skróconej szyjki macicy bo ma 4cm:lol: A rozwarcie na opuszek to poprostu szyjka z zwenątrz nie domknięta po pierwszym porodzie i tak może być. Mam się nie stresować tylko cieszyć się ciążą!!!Nie muszę leżeć bo przy takiej szyjce to porostu byłoby nygustwo...więc tak się dziewczynki cieszę!!!:D:D:DBo przez te dwa tyg. miałam takiego doła.
I na 100% synek więc mam parkę. Jestem dzisiaj mega szczęśliwa!

Super, gratulacje, nie ma to jak ulga po takich dobrych wieściach, co ? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbnvcqgefcfuwb8.png

Odnośnik do komentarza

rorita
Witam mamki i ja na szybciora... Dzisiaj znowu od rana poza domem ,bo na 9 do kliniki z Alanem i tam ponad godzina czekania aż doktor nas przyjmie :whistle: i mam załamkę lekką :( Pani doktor w marcu chciała nas na kontrole i w połowie kwietnia Alan kwalifikuję się na druga operację oczek :( pierwszą miał w czerwcu zaraz po swoich 2 urodzinkach i nie wiedziałam ,że druga będzie tak szybko :( mówię jej ,że ja na kwiecień mam termin ,że nie chciałabym się stresować na sam koniec i powiedziała ,że naturalnie ,wiadomo także wizyte dała na 29 lutego też żebym na ostatnich nogach nie musiała jeździć ,a operację przełoży nam na maj ... Także ja nie będę mogła być z nim w tym czasie w szpitalu ,bo już drugi synio będzie i jest mi strasznie źle z tego powodu i hormony dzałają ,ale wyć i wyć mi się ciągle chce :( mój A będzie musiał z nim być i przed i po operacji ,a to ja go na rękach niosę na salę i potem głaszczę zanim się wybudzi ,a teraz mnie to ominie i nie wiem jak on to zniesie :( eh źle mi dzisiaj i już nic mi się nie chce... ani świąt ,ani nic :(

na jutro już spagheti ugotowałam to tylko makaron jutro na świeżo ugotuję i ok, a A już jutro do pracy także nasiedział się z nami strasznie :( sorki za marudzenie

Trzymam mocno kciukole, ale i tak opcja jest tylko jedna - będzie dobrze! I tej wersji proszę się trzymać :36_1_11:

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbnvcqgefcfuwb8.png

Odnośnik do komentarza

agatu1
Hej dziewczynki :)

mialam dzis intensywny dzien w pracy i padam... Stanowczo za szybko sie mecze. Ale za to w biurze juz swiatecznie mamy :)
dziecko moje dokuczliwe dalo przespac mi cala noc, a na dodatek chyba z racji tego, ze poruszalam sie troche, to go uspilam na dluzej ;)

elenka, czekam z niecierpliwoscia na relacje z usg. Ciekawe jak nasz mis uszatek sie czuje :)))

elcia, ty sie ta wredna baba nie przejmuj i nie denerwuj sie, bo szkoda zdrowia twojego i dzieciucha!!! A paskudna baba jak chce impreze, to niech se sama takowa urzadzi! To jest wasza decyzja i wcale wam sie nie dziwie, bo ja gdybym miala teraz znowu organizowac wesele, to tez bym tego nie robila. Wolalabym za te pieniadze cos kupic, zrobic, przetanczyc z moim a. Na wyspach cieplych... Naprawde wszystkim nie dogodzisz i niepotrzebnie sie denerwujesz. Ja jestem taka paskudna, ze zawsze mam w nosie co sobie ktos inny mysli, ale chyba dzieki temu latwiej mi sie zyje.

Ja tez mam tesciowa z tych "a co ludzie powiedza..." w andrzejki mielismy zaproszenie na wesele kolego mojego a. On byl na naszym, wiec i nas zaprosil. Ja powiedzialam, ze nie pojedziemy (400km) bo nie dam rady cala noc i w ogole. Jak ta sie dowiedziala, to zadzwonila, ze to nie wypada, ze co ludzie powiedza itd itp. Jak mi gul urosl to nawet nie pytajcie. Dostalam szczekoscisku i powiedzialam, ze dla mnie zdrowie moje i dziecka jest najwazniejsze teraz, a na wsi przynajmniej beda mieli o czym gadac, bo widac, ze im nowych tematow brakuje. I sie rozlaczylam. Ja sie chyba w swieta udusze przy stole z nimi wszystkimi... Bedziecie musialy trzymac za mnie kciuki, zebym komus czegos nie zrobila...

bede trzymac za Ciebie a ty za mnie;/ bo mam chec ta kobiete udusic ;/

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

elciasloneczko
a tak wogole to Dzien dobry,
wczoraj moja przyszla tesciowa dopelnila czare, dwa razy dzwonila do mojego i doslwonie strula mu glowe: ze tak nie wypada, czemu tak szybko slub, ze pewnie ja go zmusilam do slubu, że moja wina ze nie bedzie imprezy i za wszystkie plagi tego swiata tez moja, konczy mi sie cierpliwosc i jak obiecalam sobie ze sie ine odezwe chyba nie wytrzymam!!!
na dodatek moj chodzil w nocy wiec sie nie wyspalam i jestem naminowana;/ zaraz biore sie za sprzatanie mieszkania a potem za pienriki.
jutro na 11 45 mam usg w szpitalu, pewnie połowkowe .

Jessssssssu, biedulko, nie ma to jak 'życzliwe rady'; wypuszczaj te bzdury drugim uchem jak najprędziej, żeby się maluch głupot nie nasłuchał!

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbnvcqgefcfuwb8.png

Odnośnik do komentarza

wona26
Witam:D
Dziękuje dziewczynki:D Kurcze mogłam odrazu poprosić o USG szyjki i nie martwiłabym się tak przez te 2tyg.

to usg szyjki to robi dopochwowo? mi tylko badanie ginekologiczne robi i mówi jak jest ,a potem usg przez brzuch tylko pochwowe już dawno miałam i nie będę miała

Rorita, mi też moja lekarka sprawdzała szyjkę usg dopochwowo właśnie miałam wcześniej nisko łożysko zaraz przy szyjce i badanie na fotelu swoją drogą, ale tak od razu ładnie wszystko na monitorku też sprawdzała.
Ale pewnie co lekarz, to inne metody.

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbnvcqgefcfuwb8.png

Odnośnik do komentarza

agatu1

Ja sie chyba w swieta udusze przy stole z nimi wszystkimi... Bedziecie musialy trzymac za mnie kciuki, zebym komus czegos nie zrobila...

Nie ma sprawy, ja również będę 3mać kciuki za Ciebie i za każdą z Was, która choć przez chwilkę będzie spędzać te święta ze swoją ,,ukochaną" teściową.
Ja się bardzo cieszę że moja w ostatnich latach święta Bożego Narodzenia spędza poza Polską i na dłużej wraca dopiero na przełomie marca i kwietnia. Także najbliższe spędzam bez teściowej:uff:
Na Wielkanoc też napewno u niej nie zawitam, no bo wiadomo zaawansowana ciąża będzie, a może już po wszystkim...kto wie, najważniejsze że nie u teściowej:Śmiech:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32165

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58904.png

Odnośnik do komentarza

IWA23
A ja idę robić racuchy z jabłkami bo średniakowi obiecałam zjedliśmy wczorajszy rosół to teraz mogę na spokojnie piec.
Mąż ma od dziś urlop do 9 stycznia o ile mu nie skrócą bo już dziś dzwonili i coś napominali,ech a już się cieszyłam że skończy ten zasrany remont.

iwa trzymam kciuki ,żeby mężyka jednak nie wezwali i oby dokończył wszystko co trzeba :)

agatka :/ ja tam też na sylwka w domu siedze pierwszy raz od x czasu ,bo właśnie zdrwie najważniejsze ,a teściówke olej i kciuki już trzymam za wigilię żeby noże nie poleciały :D

elcia za ciebie też :)

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

rorita
IWA23
A ja idę robić racuchy z jabłkami bo średniakowi obiecałam zjedliśmy wczorajszy rosół to teraz mogę na spokojnie piec.
Mąż ma od dziś urlop do 9 stycznia o ile mu nie skrócą bo już dziś dzwonili i coś napominali,ech a już się cieszyłam że skończy ten zasrany remont.

iwa trzymam kciuki ,żeby mężyka jednak nie wezwali i oby dokończył wszystko co trzeba :)

agatka :/ ja tam też na sylwka w domu siedze pierwszy raz od x czasu ,bo właśnie zdrwie najważniejsze ,a teściówke olej i kciuki już trzymam za wigilię żeby noże nie poleciały :D

elcia za ciebie też :)

A WLASNIE NA SYLWKA TO JA IDE SIE BAWIC :))) ALE NIKOMU SIE NIE PRZYZNAM, BO BY MNIE CHYBA ZJEDLI... :yyy: A IDE, BO SIE CZUJE REWELACYJNIE, A ZE TO DOMOWKA, TO W KAZDEJ CHWILI MOGE SIE POLOZYC I NIKT NIC NIE POWIE :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/xzsgktb.png http://s2.pierwszezabki.pl/048/0482879f0.png?6080

Odnośnik do komentarza

mikaqx
wona26
Witam:D
Dziękuje dziewczynki:D Kurcze mogłam odrazu poprosić o USG szyjki i nie martwiłabym się tak przez te 2tyg.

to usg szyjki to robi dopochwowo? mi tylko badanie ginekologiczne robi i mówi jak jest ,a potem usg przez brzuch tylko pochwowe już dawno miałam i nie będę miała

Rorita, mi też moja lekarka sprawdzała szyjkę usg dopochwowo właśnie miałam wcześniej nisko łożysko zaraz przy szyjce i badanie na fotelu swoją drogą, ale tak od razu ładnie wszystko na monitorku też sprawdzała.
Ale pewnie co lekarz, to inne metody.

Tak mierzy się przez usg przezpochwowe. Wcześniej mój gin mnie tylko zbadał ginekologicznie i na takiej podstawie wysunął wniosek,że jest skrócona.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-50827.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-58829.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...