Skocz do zawartości
Forum

Pozytywny test...


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny właśnie zrobiłam sobie test ciążowy i wyszły mi dwie kreski. Mam córeczkę dwa i pół roku ma i powiem szczerze, że nie planowaliśmy tego. Od września chciałam wrócić do pracy a małą idzie do przedszkola. Bardzo się boję czy będzie zdrowe ponieważ nie brałąm żadnych witamin czy foliku a i przyjmowałam różne tabletki na ból głowy nie mówiąc już o szaleństwach imprezowych mowa też tu o alkoholu. Jest to dla mnie wielkie zaskoczenie ponieważ mąż twierdzi, że uważał :e_sad: I ma jeszcze jeden problem ponieważ wogóle nie zapisałam sobie kiedy miałam ostatnią miesiączkę i jak ja mam iść teraz do lekarza. Co prawda nie jest tak że nie chciałąm mieć dzidziusia bo bardzo tego pragneliśmy ale nie teraz :? Wiadomo przyjmiemy go z wielką radością i miłością ale wiecie jak to jet...
Jutro dolekarza mojego się umówiłam ale ufam temu testowi bo w poprzedniej ciąży go sobie robiłam...

Odnośnik do komentarza

ronia
Ja Ci serdecznie gratuluje nie jedna z nas ucieszyłaby się z takiego widoku II cudownych kresek myślę że Ci się wszystko poukłada :yes:

No tak ja wiem o tym samym sobie pomyślałam, ale jeśli ma się już jedno i nie planuję narazie to jest to jakiś szok. Mąż dzwoni co chwilka z pracy i mówi, że się cieszy i że bardzo tego po kryjomu pragnął...Teraz martwię się tylko tym czy dzidziuś będzie zdrowy i co z tą moją ostatnią misiączką. nie pamiętam kiedy była a muszę podać lekarzowi.

Odnośnik do komentarza

Ja zanim zaszłam w ciąże również nie brałam żadych witaminek a imprezowałam dość sporo nie wspominając o ilości wypalanych papierowsów....

co do miesiaczki ronia ma racje... zastanów się na spokojnie, może chociaż mniej więcej dojdziesz do tego kiedy była.... jak nie to nic sie nie stało... przecież jeżeli lekarz potwierdzi ciąże to wiem dziecka wyjdzie na usg

Odnośnik do komentarza

Bajustyna gorąco Ci gratuluje
doskonale rozumiem Twoje obawy, mysli i mętlik
o drugie dziecko staralismy sie kilka miesiecy dla innych to pewnie krótko ale to byly długie miesiace dla mnie
Los decyduje za nas w wielu rzeczach a nam nie pozostaje nic innego jak sie z nim pogodzic i nauczyć się cieszyc tym co nam daje!
Tobie/WAM daje cos najpiękniejszego
sciskam Cie zatem i odezwij się do nas jak wrócisz od lekarza :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

kochana nie przejmuj się ja też imprezowałam,paliłam papierosy, piłam po 4-5kaw dziennie, nie jadłam zadnych witamin dopiero jak zaczęło mnie odrzucać od papierosow i kawy i alkoholu wtedy domyśliłam się ze jestem w ciąży...dlatego bez obaw z dzidzia na pewno bedzie ok jesli teraz nie bedziesz imprezowac...;)

no i wielkie gratulacje fasoleczki:))

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...