Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

no wiec...Razem z mezem mieszkam za granica-w Niemczech.Na poczatku czerwca urodzil sie Kuba-nasze pierwsze dziecko.Zaraz po porodzie mielismy troche problemow z malutkim bo napil sie wod plodowych i mial zapalenie pluc ale juz to wszystko mamy za soba i teraz kazdego dnia cieszymy sie coraz bardziej z tej naszej kruszynki.Na poczatku myslalam,ze bedzie cieszko(pierwsze dziecko no i z dala od rodziny i pomocy)ale dajemy sobie super rade.Koncze na dzisiaj bo moj malutki sie budzi i bedzie zaraz pil(karmie piersia)pozdrawiam i zycze milego dnia

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18941.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

mogotka ale mowisz ze raczki ma zimne ale cialko gorace a przeciesz wiesz ze patrzy sie u dzieci na kart lub klatke piersiowa czy dziecku jest cieplo . Nie martw sie to chyba na zmiane pogody bo moja dzis tez taka marudna ze nie mozna z nia wytrzymac kwiczy placze jak sie obudzi . masakra

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

no ale jak to wytlumaczysz babci i tatusiowi ??????? ty jeszcze wiesz ale oni chcieli by najlepiej ze , a u mojej to jest to ze ona jest spiaca jak bela ale jak sie cos dziele to spac nie pojdzie tylko bedzie maudzic chyba ze ty ja ululasz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...