Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe Mamulce 2009


bloomoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się i ja w środowy słoneczno/ pochmurny dzień.
Raz słońce raz śnieg z deszczem tak to tylko u nas może być z tą pogodą :36_11_20:

Byłam w US oddać pit i wyobraźcie sobie, ze była taka koleja, ze mówię nie będę stała w takiej kolejce i zapytałam ochroniarza co stoi przed czy mnie przepuści a on na to, że tak proszę a stare babcie jak zaczęły wrzeszczeć na tego biednego gościa. Widzą, ze jestem z dzieckiem małym i w ciąży ale nie popuszczą :36_19_3:

Agula i Sylwia myjcie okna i rodzić jak już możecie i chcecie :) Ale kurde w końcu to Wy jesteście kwietniówki a nie marcówki hihi
Może jeszcze do mnie wskoczycie na mycie okien? Zapraszam zrobię coś dobrego do jedzonka hihi

Co do upławów to ja też mam jakieś delikatne ale ja borę co jakiś czas globulki.

Aga a co do brzuszka, ze Ci urósł i nie widzisz "czegoś" co widziałaś jeszcze tydzień temu to ja powiem Ci, ze ja już " tego" nie widzę od dawna i mam straszne kłopoty z goleniem się :( Np wczoraj robiłam to z lusterkiem w ręku ale strasznie to meczące. A Wy jak sie golicie?

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Bajustyna chętnie bym wpadła...choćby na kawę ale obawiam się, że podróży bym nie przetrzymała... te nasze drogi...:what: a z drugiej strony...może to też jest jakiś sposób na szybszy poród??????:sofunny::sofunny: Tylko ciekawe gdzie by mnie złapało?????:sofunny: a jak gdzieś w lesie???:sofunny:

Co do golenia to ja też z lusterkiem... i też jest to baaardzo trudne do wykonania:what:

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

to ja wlasnie nie mialam tego problemu, znaczy byly male niedogodnosci, ale od wczoraj to jakis koszmar, dzis A mi skarpetki zakladal, fakt, ze najpierw ubralam spodnie i mi troche za ciasno bylo

Wiki, wazne ze myslami jestes z kolega, a na cmentarz pojdziesz jak bedziesz sie lepiej czula,

Odnośnik do komentarza

Wiki ja poczekam , nie chce sie spieszyć:Oczko:

Dzisiaj zagoniłam M do roboty, czyli robimy przemeblowanie, skrecamy łozeczko i robimy kacik dla małej:Oczko: M ściągnął firanki i nie bede mowić co ukazalo sie mym oczom:Histeria: Okna dramat. To ktora chętna pomyc?????? Ja sie jeszcze nie pisze na ten desperacki krok:Oczko:

O goleniu mi nie mowcie, tez mam problem, kombinuje jak sie da i cały czas mam wrazenie ze jakas niedogolona jestem, a tu ciagle do gin chodze, w szzpitalu tez non stop pokazówka no i porodówka tez juz niebawem:Oczko:

Wicie co pogode to mam dzis totalnie dziwna. Na zmiane co pol godz, raz sypie snieg a potem zza chmur piękne slonce wychodzić, ale zimno jak cholera:Histeria:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...